Zabij mě znovu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4.2464
Série

Detektiv Tom Douglas 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Kill me again, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (147)

Kniha Zabij mě znovu

Přidat komentář
SaraX
04. dubna

Výborná detektivka, promyšlená, napínavá, čtivá od první stránky. Sympatický vyšetřovatel, kterému jeho myšlenkové pochody věříte a prostě mu fandíte. Hodně zvratů, tajemství i překvapení, hlavní hrdince držíte palce, ať se popere se svým osudem a v kritických chvílích se správně rozhodne....
Autorku ráda přidávám do oblíbených a chystám se na její další knihu.

katst
02. dubna

Mé první setkání s autorkou a musím říct, že se mi kniha velmi líbila. Čte se dobře, děj je promyšlený, napínavý a dává smysl. Hlavní detektiv je sympatická postava :-).
Jen mě trochu mrzí, že jsem nezjistila dřív, že je kniha součást série. Raději bych četla knihy v pořadí, tak jak postupně vycházely.


marwinmh
23. března

Má první kniha ze série o sympatickém detektivu Tomu Douglasovi mě hodně bavila, stejně tak motiv vražd a jeho postupné rozkrývání. Pro hlavní hrdinku Maggie, její pocity a chování jsem měla docela pochopení a skutečně jsem i na konci věřila, že role oddané a milující manželky u ní zvítězila.

Zzuzzka
09. ledna

Moja tretia a jednoznačne najslabšia kniha od tejto autorky. Poslednú štvrtinu akoby narýchlo dopísal a vymyslel niekto iný....wtf situácie a banálne dialógy plné klišé. POZOR SPOILER! Správanie hlavnej hrdinky ma neskutočne iritovalo, po tom, čo sa jej prihodilo a čo sa dozvedela, do úplného konca mlčala pred políciou a ohrozila svoje deti aj ostatných ľudí...a všetci to s pochopením prijali, veď len chránila svoju rodinu. Jednoznačne mala byť za to potrestaná.

Monika1717
06. ledna

Detektiv sympaťák, hlavní hrdinka trochu nevyhraněná - chce spolupracovat s policií, nechce spolupracovat, mluví pravdu, lže. Jinak námět promyšlený, kniha je napínavá, četla jsem do tří do rána, abych se dozvěděla, jak to dopadlo. No,ale za ten konec dávám hvězdičku pryč. Velmi nepravděpodobné.

jana.wiesner
26.12.2020

Opět svělé záživné čtení

alexis818
23.11.2020

Kniha moc pěkná, zápletka zažívá, čtivé dílo a zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Doporučuji.

Sixtinka144
05.11.2020

Už u knihy Nezvěstná jsem si říkala, jaký pokrok autorka během své tvorby udělala, ale tahle kniha? To je úplně něco jiného. Už od první strany je příběh rozjetý, zajímavý a každé slovo čtete se zatajeným dechem, protože nechcete, aby vám něco uniklo. Pomalu všechno vyplouvá na povrch, a vy nevíte komu máte věřit. Sama jsem tentokrát "hlavního aktéra" odhadla až za půlkou knihy, i když normálně jsem schopná vraha poznat během pár stran :D Celá kniha má dokonalou atmosféru, díky které si knihu užijete ještě o něco víc. Už jenom kvůli tomuhle dílu si celou sérii musíte přečíst. Jo a taky jsem po knížce nemohla usnout, až tak dobrá byla! Takže za mě jednoznačně ano, a autorce za toto dílo smekám pomyslný klobouk.

1 ...