Zabij mě

Zabij mě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22003/bmid_zabij-me-X1o-22003.jpg 3 28 5

Když se Jane a její kamarádi z divadelního souboru Borgentownské střední školy dozvědí, že jejich příští inscenací má být Shakespearův Richard III., nejsou moc nadšeni. Od tohoto okamžiku se však, stejně jako v Shakespearovi, i v jejich životě začíná odvíjet řetěz intrik, pomluv a násilností, vrcholících vraždou. Jane tuší, kdo je původcem, ale nemá žádný věrohodný důkaz a její pátrání naráží na neproniknutelnou bariéru. Blíží se premiéra a napětí vzrůstá – nikdo však nemá ani tušení, že v zákulisí čeká nemilosrdná smrt…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

Kill Me , 1997

Petra-Nela
13.04.2024 5 z 5

Knížka dobra ale bylo tam dost překlepů místo é bylo ý a naopak, jinak konec zajímavý,

Martin82
21.02.2023 4 z 5

Podle aktuálního - né skvělého hodnocení, je tato knižka velké příjemné překvapení. Andrew Hall není pro mě zrovna můj oblíbený spisovatel (nudný děj a dlouhé vysvětlování v závěrech), zde to však má napětí, zajímavý příběh a trošku i vtip. Přečteno na jeden zátah. 80%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Není nic horšího než vražedkyně posedlé zvláštní představou. Zajímavé a hodně napínavé až do konce.

Ladyhawke1983
09.02.2019 3 z 5

Kniha se dobře četla, je dobře i napínavě sepsaná pro cílové publikum, zápletka a vyvrcholení předvidatelné, přesto si kniha zaslouží přečtení tím, kdo mám teen horrory rád.

sabanka
05.06.2013 5 z 5

Jedna z mých oblíbených . Judy jako posedlá vražedkyně a Calamity Jane jako vyplašená holka