Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4185 1333

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Veve11111
01.08.2022 5 z 5

Kniha bola super. Prečítala som ju za jeden víkend. Odporúčam.

Emma27
31.07.2022 4 z 5

čtivé,napínavé,předvídatelné.

hanka0630
19.07.2022 4 z 5

Čtivý a neskutečně promyšlený příběh. Jednu chvíli pro mě byly některé scény už moc drsné a nekonečné, ale vlastně k pochopení situace hlavní postavy nezbytné. A závěrečný rozhovor postav byl prostě pohlazení po duši.

pohoda58
04.07.2022 5 z 5

Skvělá kniha, čtivá. Spisovatelka mne nezklamala.

Market116
02.07.2022 3 z 5

Spoiler!
Musím říct, že mě tato kniha malinko zklamala, čekala jsem trochu víc.
Příběh byl celkem zajímavý, ale často zdlouhavý...
A nemůžu si pomoc, ale Grace byla opravdu hloupá...bylo to až moc krásné na to, aby to byla pravda...Jack byl až moc dokonalý...pravda, takového psychopata jsem úplně nečekala, ale zas tak překvapivé to nebylo...
A nakonec Jack skončil tak, jak si zasloužil...

Christie2020
01.07.2022 3 z 5

Kniha se četla dobře. Některé věci mi přišly trochu moc a přitažené za vlasy. Millie byla příliš chytrá a chápavá. A některé motivy jsem nechápala-proč Jack má najednou touhu klábosit u whiskey a nevadí mu špatně rozdrcené prášky v ní???

Nairobi
29.06.2022 5 z 5

Přečteno za dva dny, za mě super.

Garfi
14.06.2022 odpad!

Hlavní hrdinka neschopná hloupá nána. Děj od začátku totálně přitžený za vlasy a ve chvíli, kdy hlavní hrdinka dostane štěně jsem knihu odložila. K tomu všemu ještě týrání zvířat? Opravdu nemám čas, ani zbytečnou energii, abych četla takový brak.

Toledo
04.06.2022 4 z 5

Cely příběh byl podle mě dost pritazeny za vlasy, ale to nemění nic na tom, ze jsem knihu nemohla odložit. Četlo se to samo.
Trochu jsem od začátku tusila, co by se tak mohlo stát, takže to nakonec nebylo žádné překvapeni.
Ale pěkné, bavilo mě to.

katerina6763
02.06.2022 3 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, příběh byl velmi čtivý, ovšem nekonalo se žádné překvapení. Námět zajímavý, určitě dramatický, i když mi to přišlo příliš neuvěřitelné. Ale nikdy nevíme, co všechno se může dít za zavřenými dveřmi...

Luccy24
02.06.2022 5 z 5

Velmi čtivá kniha a opravdu napínavý děj. Knihu jsem měla přečtenou za dva večery.
Ačkoliv jsem thriller jako takový četla úplně poprvé, musím říct, že mne to nadchlo.

attila1
29.05.2022 5 z 5

Napínavý psycho thriller až do konce.

INCOGNITOREADER
26.05.2022 3 z 5

Kniha, od které jsem čekal něco opravdu wow. Možná jsou na vině opět moje přehnaná očekávání, nebo je tato kniha opravdu tak moc přečeňovaná? Už od začátku je vám jasné, že tam je něco hodně špatně. Samozřejmě nevíte vše ani jak moc a další detaily. Ale žádné velké překvapení se nekoná. Začátek knihy se docela vleče. Střídají se kapitoly z minulosti a z přitomnosti a postupně se odhaluje to co se děje za zavřenými dveřmi. Pro mě byla kniha opravdu těžko uvěřitelná. A navíc jsem postrádal napětí. Což je asi největší škoda. Myslím, že dalším knihám od autorky se raději vyhnu.
Kniha se poslouchala dobře, i když bych měl pár výhrad k samotnému načtení.

iva23
26.05.2022 4 z 5

Řekla bych: taková oddychovka, ale co je to za oddychovku, když je člověk od začátku do konce napnutej jak kšandy?

postrach
25.05.2022 3 z 5

První kniha této autorky.První kterou jsem dočetla silou vůle.Neoriginální téma a zpracování.Psychické týrání věznění mistrná manipulace.Dám autorce ještě šanci.

archivářka115
22.05.2022 4 z 5

Knížku jsem si přečetla během dvou dnů. Přemyšlela, jestli je možné, aby se Grace dostala z domu, občas jsem měla o ději pochybnosti , ale knížka se dobře četla, tak to vyhrála.

Misoso
20.05.2022 5 z 5

Vzhľadom na kontext (vydanie v roku 2017) musím hodnotiť 5*. Inak však priemerný vzťahový psychologický triller. Práve po fenoméne tejto knihy sa akoby pretrhlo vrece s takýmito knihami. Prajem príjemný zvyšok dňa. :)

Jara.v
19.05.2022 5 z 5

Úchvatné, dechberouci, napínavé. Nedokázala jsem to odložit. Velmi čtivé. Víc k tomu snad nelze dodat.

Čmeláček
17.05.2022 5 z 5

Vynikající thriller, nemám co vytknout.

Edona
11.05.2022 5 z 5

Páni.. já snad ani nemám slov. Knihu jsem zhltla v průběhu jednoho dne a rozhodně ji hodnotím jako nejlepší knihu od autorky. Bylo to čtivé, bravurně napsané a takřka neodložitelné. Moc doporučuji!