Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4185 1333

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Estarossa
04.11.2022 5 z 5

Kniha je opravdu spíše určena pro ženské publikum. Jedná se však o kvalitní psychothriller, který podle mě ocení úplně každý.

SPOILER: konec byl správná justice a jako pejskaři mi velmi zvedl náladu

barborelka
25.10.2022 4 z 5

Celkem dobrý thriller, jen jsem měla problém se soustředit na děj kvůli střídání kapitol po jedné minulost x současnost. Příběh jako takový fajn ale něco málo mi tam chybělo....

LivN
21.10.2022 odpad!

Bohužel mě kniha vůbec nebavila. Jsem ráda, že jsem ji nečetla před Terapii. Jak kdyby to ani nenapsala stejná spisovatelka. Už podle názvu knihy víte o čem to asi bude. Mluví se tam převážně o Millie, strašně mě to štvalo, ale nenechám se odradit a přečtu si další knihu od spisovatelky snad bude tak dobrá jako terapie.

LeSk
18.10.2022 5 z 5

Wauuuuu, rychle čtení, sotva jsem se nadechla, byla jsem u konce, nedalo se přestat číst. Velice strhující příběh, opět to mělo spád, nebyla žádná hluchá místa. Konec byl bezchybný, moc jsem hlavní postavě fandila a hltala jsem každou stránku. Velmi doporučuji.

Petulka2302
16.10.2022 3 z 5

Jako první jsem od autorky četla V pasti lží a byla jsem knihou naprosto uchvácená. Minimálně stejně poutavý příběh jsem čekala i u této knihy. Bohužel jsem byla zklamaná. Strašně dlouho se v knize mluvilo o "tajemství" a netušila jsem, co si pod tím představit. Za mě tomu chybělo napětí, které by čtenáře nutilo číst a dozvědět se, co za tím vším je. Když už jsem se to dozvěděla, začala mne kniha bavit více, ale znova bych ji asi nečetla. Závěr dojemný, i přesto, že vás někdo zná jen okrajově, nebojí se pomoci.

Sančez
13.10.2022 2 z 5

Tak tohle není můj šálek kávy. Ale zkusila jsem to a nelituji toho, spisovatelka píše skvěle, ale to téma mi nesedlo.

PeťulaV.
12.10.2022 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky, která vás prostě nenechá jít spát. Zase jsem ji musela dočíst na jeden zátah, nedalo se odtrhnout. Jako vždy, napínavé od samého začátku, až do úplného konce. B. A. Paris zkrátka umí, má dar chytnout a nepustit a její thrillery řadím mezi jedny z nejlepších. Za zavřenými dveřmi i V pasti lží naprosto super, vřele doporučuji.

Veronika_mad
05.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Zajímavé psycho... Doufala jsem v takový konec :)

Pavlína2019
21.09.2022 5 z 5

Jako vždy od této autorky - perfektní kniha!!

ydnac
15.09.2022 5 z 5

NERVY DRÁSAJÍCÍ !!!

Od začátku mi bylo jasné, co je ten chlap zač, ale to, že nevíte JAK SE HO ZBAVIT...
Napínavé, mrazilo mě z toho,
čeho všeho je schopen a vymýšlela jsem různé konce...
Super kniha !
Doporučuji !

Fifth Element
14.09.2022 4 z 5

Zabít a zakopat ještě dřív než to vyleze matce z lůna! Bohužel se to těžko rozeznává a když píšu "to" , myslím "to" , protože to nemůže být člověk... O psychopatech už jsem toho přečetla hodně, ale tahle kniha.. jen myšlenka, že by to nemusela být fikce a nikdy se na to nepřijde, mě dokáže navztekat..

Zlata Esther!

Kudlanka03
03.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Těhotná, skoro na rozpadnutí jsem se dobelhala do knihkupectví. A ve dvě ráno, na záchodě (protože jinde jsem svítit nemohla :D) jsem to dočetla. Nemohla jsem přestat. Knihy přece nemusí být reálné, knihy jsou o tom, co chceme aby se stalo nebo nestalo, knihy zvládnou všechno. Recenzuju knihu podle toho, že jsem ji četla, že na mě nějak působila. Věty typu, konec nebyl reálný nebo začátek moc růžový...Tohle je recenze? To je spíš dětské popisování toho, jak jsem si to já představovala....což je DLE MÉHO (můj názor je můj, nemusíte souhlasit, jen ho tu zmiňuju) všechno, jen ne recenze, která poslouží někomu k rozhodnutí koupit, nekoupit, číst, nečíst.
Za mě jsem od Bernadette, jak se doopravdy jmenuje, lepší nečetla. Teda v Pasti lží je taky dobré, lepší, než zbytek.
Psáno svižně, nebojí se detailů a konec? Ten jsem musela vědět před spaním, proto jsem skončila ve dvě ráno. Hrozně to na mě zapůsobilo. Fakt jsem se bála a po dlouhé době jsem příběh viděla i před očima.
Běžte do ní. Komu se konec nelíbil, přišel mu nereálný, napište něco sami s reálným koncem a já si to přečtu :)

AltaMari
28.08.2022 3 z 5

Mno... už anotace odhaluje až moc. Dokonalý pár.... všichni 30+ víme, že je to s ním jako s Ježíškem... neexistuje. Takže není překvapivé, že je tam něco špatně. Zápletka odhalena příliš brzo, mohlo to být daleko více rafinované. Chování postav dost neuvěřitelné, dobře to popsala Braenn. Knížka je i tak hodně čtivá a své čtenáře si najde :o).

Weu_94
24.08.2022

Knihu jsem nedočetla. Ne proto, že by nebyla dobrá, ale jelikož mi téma domácího násilí není cizí (zkušenost v rodině), nedělalo mi čtení příběhu dobře. Což asi i svědčí o tom, že je dobře napsaná, zanechává ve čtenáři emoce. Pro svůj klid jsem přečetla alespoň konec knihy.

JJJ007
20.08.2022 5 z 5

Silný příběh, velmi čtivě napsaný. Je to strašné, že se toto děje běžně, i když vlastně i horší. Ženy jsou bezmocné.
Knihu doporučuji.

loolee
19.08.2022 2 z 5

Příběh zajímavý, ale trošku moc růžový na začátku a obrat téměř nereálný. Takže přečteno, do konce spíš ze zvědavosti, protože od půlky bylo jasné, co se asi stane, ale jak to autorka zaonačí. Neurazilo, ale nadšení se nekoná.

monishek
18.08.2022 5 z 5

Tohle byl skvely pribeh. Nechybělo napětí, emoce i výtečný konec. Samozrejme by to realne asi uplne nevyslo, ale i tak jsem knihu přečetla za 2 večery. Prvni kniha od teto spisovatelky a jiste nebude posledni.

MiskaMa
16.08.2022 5 z 5

Čtivé, napínavé, temné. Po přečtení všech knížek od B. A. Paris, je tohle za mě nejlepší knížka od autorky.

jitkapeldova
11.08.2022 5 z 5

Před nějakým časem sem si knihu spletla se stejnojmenným románem od Olivie Rupprecht a pak mě to tak nějak odradilo :)
Teď jsem ji dala "druhou šanci" a jsem za to nesmírně ráda.. výborná kniha..
Napínavá od začátku do konce, přečetla sem ji během dvou dnů a nemohla se odtrhnout :)
Zajímavý příběh a velice uspokojivý konec ;)
Rozhodně doporučuji ! :)

Aiden888
07.08.2022 5 z 5

Hodně, hodně, hodně skvělá kniha! Přečetla jsem ji za necelý den, a to se mi už dlouho nestalo. Perfektní thriller, skvělý námět, napínavé od první do poslední stránky. Po dočtení jsem úplně cítila, jak mě mrazí a ani konec mě nijak nezklamal. Prostě výborná záležitost.