Za války, 1919: Čas nových začátků

Za války, 1919: Čas nových začátků https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492829/bmid_cas-novych-zacatku-844-492829.jpg 5 21 7

Za války série

< 6. díl

Válka, která přinesla nesmírné utrpení a rozvrátila životy mnoha lidem, se konečně chýlí ke konci, ale brzy je zřejmé, že nic už nebude takové jako dřív. Svět se změnil, a ne každý se s tím dokáže vyrovnat. I rodina Hunterových prožívá složité období – Edward a Beattie k sobě znovu klopýtavě hledají cestu a Diana se postupně sžívá se svým novým postavením. David po prožité tragédii opět hledá smysl života a William i Sadie zakouší zklamání z první lásky. K velkému životnímu kroku se odhodlá nejen Ethel, ale i kuchařka s Adou. Nastává čas loučení i nových začátků.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Brána

Pack up Your Troubles , 2019

Kanimůra2
06.09.2023 4 z 5

myslím, že tohle je jediný díl, kterému dávám "jen" čtyři hvězdičky. Pořád pěkně psaný, ale už bych se bez tohoto dílu obešla. Jako by se příběh bez války natahoval.

Buchtičkajani
20.08.2023 5 z 5

Já asi začínám od konce . Nevím jestli to vadí, ale mě se příběh líbil i tak. Poválečný příběh, který nabízí naději, že bude líp. No a jdu na sérii od začátku, už vim jak dopadne.

Szilvia1
28.03.2023 5 z 5

Poslední díl o rodině Hunterových a o jejich služebnicích byl pěkně ukončen.Každý se usadil a našel štěstí,kterou měli před válkou.Sympatickou postavou tady byla Sadie,která si myslela,že není zajímavá jako její starší sestra Diana.Byla to pěkná série.Autorka ví,jak ukončit série.

Vojslava
05.03.2023 4 z 5

A chtělo by se vykřiknout: A to jsem ráda, že to všechno dobře dopadlo! Ztráty nevyrovnány, ale téměř každá vztahová linka nachází řešení, rány se aspoň trochu hojí a poválečné léto až idylicky nabízí naději, která v reálu tak silná jistě nebyla. Ale to, co jsme očekávali od série, jsme jako čtenáři dostali, a dobře tak. Vím, kam uhnout, až se budu potřebovat odreagovat od reality a najít pocit, že věci mohou dopadat i dobře...

rosalindaaa
16.12.2022 4 z 5

Super série ,jen škoda že nejsou další díly,myslím ,že by bylo pořád o čem psát : Sadie,Wiliam,Petr a to nenarozené :)

helenkan
03.12.2022 5 z 5

I poslední díl téhle série byl naprosto skvělý. Nejvíce sympatická mi byla Sadie. Úplně normální obyčejná holka a od rodiny trochu opomíjena. Tak moc jsem jí přála štěstí. Za mě můžu celou sérii jen doporučit. Co já si teď vyberu ke čtení, když jich mám plnou hlavu? To bude těžký.

eva-lupen
10.10.2022 5 z 5

To už je vážně konec? Ach jo. Bude se mi po všech stýskat.
Nevím co víc napsat. Skvělá série.

anglické romány

Kniha Za války, 1919: Čas nových začátků je v