Za trest

Příběh ještě ne osmnáctiletého Benedikta Juliarda, který sní o profesionální kariéře překážkového jezdce. Ale pro trenéry není zatím dost dobrý a přesto, že mu politika nic neříká, otec ho chce mít po svém boku ve volební kampani. Události dostanou dramatický spád, když se Ben stane terčem útoků a boj o politická křesla se změní v otevřený boj o život. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/851/za-trest-851.jpg 4.2108

10-lb penalty (1997)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

alzbeta4340

Jedna z mých oblíbených Francisovek, líbila se mi stejně, jako když jsem ji četla poprvé před x lety. Na rozdíl od některých jiných nemám pocit, že by zastarávala. Princip primárních voleb je stále stejný.

Anet09
13.04.2016

Kniha mi přišla nudná, ale potom se to rozjelo :)

Finskej
20.05.2015

Rozhodně "francisovka s úhlem perspektivy méně obvyklým" (na ostatní francisovky), o nic méně však čtivější (než ty ostatní francisovky). Jak postupně šířeji objevuji dílo tohoto spisovatele, stále víc žasnu nad vyspělou formou vypravěčství i nad tím, které všechny aspekty a roviny a úhly více či sebeméně související s ústředním životním tématem (totiž dostihovým sportem) dokázal popsat a napsat. A přitom ani psychologie jeho postav nebývá placatá... tedy na pokleslý žánr, jakým je, alespoň teoreticky, detektivka... kdepak, v podání pana Francise už se to podezřele blíží beletrii a to beletrii sakra zábavné.

jarin58
20.11.2012

Nemám moc zkušeností s knihami D.Francise,ale tato mi přišla nezáživná.

vitavita
09.03.2012

Život je někdy velmi těžký...