Za strašidly na hrady a zámky 2

Za strašidly na hrady a zámky 2

Padesát tipů na výlety pro rodiče i děti - dobrodružství na celý rok. Kolik tajů skrývají zámky a romantické zříceniny našich hradů? Vydejte se na další pouť malebnou krajinou. Uvidíte mnoho hezkého, dozvíte se řadu zajímavostí a možná potkáte i čarodějnici Bělu, dobráckého obra Drába, nešťastného mnicha, který bloudí opuštěnými chodbami Gutštejna, či přízraky zakletých starců na Kyšperku. A třeba objevíte i nějaký ten dávný poklad - ale pozor na ohnivého kohouta! Pokud neuspějete, nezoufejte, poklad nemusí být jen v mincích a s prázdnou z našeho putování určitě neodejdete. Padesát turistických map v jedné knize. Barevné fotografie, výškové profily, obrázky pohádkových bytostí i jednotlivých tras, otvírací doby, restaurace, možnosti parkování a mnoho dalších dobrých rad k příjemnému putování...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28259/za-strasidly-na-hrady-a-zamky-28259.jpg 4.412

Za strašidly

Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Ikar (ČR)

luciella10

Dobře sestavené trasy na výlety, většinou kolem 10km, takže celodenní výlety. Doplněné pověstí, tipy a zajímavostmi v okolí.

kej7my
10.05.2017

krásné obrázky, krásné pověsti a hlavně skvělé tipy na výlety! :)

jaja1989
17.04.2015

Zajímavé pojmutí turistického průvodce s obrázky.Nechybí tu pověst a popis místa a ani spojení a ubytování fakt super.

Autoři knihy

Petr David