Za plotem

Druhá mozaika příběhů z psychiatrie navazuje na Pavilon na Zlatém návrší. Většinou se odehrávají za plotem léčebny v normálním životě, do kterého patří bohužel i zločin a kriminalita. Neobvyklé kriminální případy svého přítele Hladíka řeší psychiatr Petr Dvořák většinou tehdy, kdy už si policisté nevědí rady a pátrají v bludném kruhu. Psychiatr mění úhel pohledu na zločin a jeho okolnosti a to mu pomáhá přijít se správným řešením. Doktor Dvořák si pokaždé s povzdechem uvědomí, že je to vlastně jednodušší než odhalovat příčiny některých duševních chorob, které jsou opravdu záhadné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329841/big_za-plotem-2PG-329841.jpg 3.412

Kniha Za plotem

MichalHoráček
08.02.2020

Docela jsem si u této knížky odpočinul, ale i zamyslel, jak je vlastně ten lidský mozek těžký a komplikovaný.
Krátké příběhy z psychiatrie, většinou s kriminálním podtextem.

Lenka8418
06.02.2020

Krátké,čtivé,reálné kriminální příběhy s psychologickým podtextem. Z některých mě až mrazilo.Doporučuji

pagac17
25.02.2018

Přečetl jsem knihu s chutí, mám rád autora pro jeho zajímavé náměty z jeho lékařského oboru. Také opět si zvolil 16 kapitol, kde uvádí svoje případy z praxe, které jistě doplňuje dalšími poznatky, dobře a zajímavě čitelná publikace

akdar72
03.11.2017

Libily se mi pribehy, i kdyz musim pripustit, ze jsem cetla od pana Cimickeho podstatne hlubsi myslenky.

05.06.2017

Už jsem četla lepší knihy od Dr. Cimického..