Za hranice mysli

Za hranice mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175954/bmid_za-hranice-mysli-175954.jpg 4 17 2

Texty v tomto souboru byly vybrány z pěti set původních knih, kterými se Osho proslavil jako pronikavý vizionář současnosti. Moderní psychologie na celém světě se nesprávně zabývá analýzou myšlení a myšlenek. Osho se však dívá na lidské nitro a ví, že myšlení žádnou analýzu nepotřebuje. V momentě, kdy je mozek osvobozen od myšlení, tak se naše nevědomí soustředí na jiné místo, kterému říkáme duše. A když naleznete svoji duši, naleznete svůj domov.... celý text

Duchovní literatura

Vydáno: , Pragma

Beyond the frontiers of the mind , 2009

Lucif
23.02.2019 4 z 5

Tuto knihu nemám mezi topovými Osho knihami, ale každý má jiný vkus, takže proč ne :-). Někomu jinému v mém okolí zase přijde jako 1 z nejlepších, ve všem se dá najít něco užitečného, když se chce ;-)

Malefisto
09.12.2015 5 z 5

Zápisky šílence mě po přečtení nějak úplně neuhranuly. K téhle knížce jsem se dostal na noční v práci a musím říct, že mě celkem odpráskla. Od jejího přečtení asi začnu pást po dalších dílkách. Je to sic už text tisíckrát řečený, ale stále aktuální :)

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Osho
indická, 1931 - 1990
1992  90%Život, láska, smích
1991  74%Oranžová kniha
1996  90%Hořčičné semínko
2007  92%Láska, svoboda, samota
2003  86%Sex

Kniha Za hranice mysli je v