Za dvě čárky prázdniny

Za dvě čárky prázdniny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121231/za-dve-carky-prazdni-121231.png 4 20 5

ZuzanaK.
ZuzanaK.
14.10.2021

Pohodová a dobrodružná kniha pro přeškoláky a začínající čtenáře.

medlovice
medlovice
20.03.2020 5 z 5

Tak v této knize chci žít. Příjemní lidé, klidné sousedství, lidé drží pospolu, děti vedou dětské války a všichni jsou tak nějak štastní, že i loupež se tu vyřeší s úsměvem.

PetraaMatouš
PetraaMatouš
05.04.2018 4 z 5

Předčítala jsem ji malýmu asi na pátým roce. Je dobrodružná a vtipná. Malýho bavila už jen z toho důvodu, že je o klucích.
Osobně jsem se ztotožnila s bojem kluků z levýho a pravýho břehu. My se dělili na ty na kopci a pod kopcem. To byli bytvy...... Moje maminka mi vždy říkala ,,To jsi holčička?"

TipsyChipsy
TipsyChipsy
18.03.2017 5 z 5

Když jsem tuto knížku četla, byla jsem ve věku dětských hrdinů. Líbila se mi hodně. Tato knížka v sobě měla něco navíc - autentické paměti kata Mydláře. Bylo to pěkně strašidelné na dětskou knížku. Fakt super.

Naias
Naias
15.10.2014 3 z 5

Pohodová knižka, hoci trošku útla, preletela som ju veľmi rýchlo. Jedna z tých, pri ktorých sa človek na chvíľu vráti do detstva a prežíva dobrodružstvá. Ako malá som ju mala celkom rada, ale zistila som, že si ju vôbec nepamätám, preto som si ju prečítala znovu. A teraz ma už ako dospelú najviac zaujala skutočnosť, že za socíku si človek mohol v Prahe kúpiť dennodenne dve kilá banánov. A to ani neboli Vianoce!