Za dvě čárky prázdniny

Prázdninové dobrodružství party dětí z vltavských břehů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/121231/za-dve-carky-prazdni-121231.png 4.312
Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Za dvě čárky prázdniny

PetraaMatouš
05.04.2018

Předčítala jsem ji malýmu asi na pátým roce. Je dobrodružná a vtipná. Malýho bavila už jen z toho důvodu, že je o klucích.
Osobně jsem se ztotožnila s bojem kluků z levýho a pravýho břehu. My se dělili na ty na kopci a pod kopcem. To byli bytvy...... Moje maminka mi vždy říkala ,,To jsi holčička?"

TipsyChipsy
18.03.2017

Když jsem tuto knížku četla, byla jsem ve věku dětských hrdinů. Líbila se mi hodně. Tato knížka v sobě měla něco navíc - autentické paměti kata Mydláře. Bylo to pěkně strašidelné na dětskou knížku. Fakt super.

Naias
15.10.2014

Pohodová knižka, hoci trošku útla, preletela som ju veľmi rýchlo. Jedna z tých, pri ktorých sa človek na chvíľu vráti do detstva a prežíva dobrodružstvá. Ako malá som ju mala celkom rada, ale zistila som, že si ju vôbec nepamätám, preto som si ju prečítala znovu. A teraz ma už ako dospelú najviac zaujala skutočnosť, že za socíku si človek mohol v Prahe kúpiť dennodenne dve kilá banánov. A to ani neboli Vianoce!