Za čas a prostor

Dnes již téměř legendární artefakt a určitě klasické dílo české ezoterické literatury. Jeho náklad dosáhl ve dvou vydáních (v průběhu 90. let) téměř 20.000 výtisků, které jsou již rozebrány. Toto třetí vydání obsahuje zcela novou 48 stránkovou fotopřílohu. Třebaže hlavním tvůrčím záměrem byl úkol vést čtenáře k uskutečnění nejhlubšího vědomí za hranicí mysli jakožto základního životního principu a zdroje opravdového a trvalého štěstí, stala se tato kniha díky rozličným způsobům vnímání a interpretace jejích myšlenek pro mnohé čtenáře také laskavým průvodcem a věrným pomocníkem v nejrozmanitějších situacích a sférách života. Podle dopisových ohlasů posloužila například jako moudrý rádce při zlomových životních rozhodnutích či závažných rodinných problémech, jako návod k nalezení psychické rovnováhy a duševního klidu, u někoho evokovala nejkrásnější niterné prožitky z dětství, jiného zase nejvíce upoutaly sugestivní a poučné metapsychické příběhy, které se skutečně odehrály. Dokonce byla používána jako léčebný magický amulet, který někteří lidé přikládali sobě nebo svým blízkým na nemocná místa v těle....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32932/za-cas-a-prostor-32932.jpg 4.630
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Avatar

Wheelcrusher

Na tenhle kultík jsem se těšil snad 10 let od chvíle, co jsem se během dospívání o nesmírně přínosnym odkazu manželů Tomášových (taky Drtikola) dozvěděl, krásný provedení + fotogalerie, takže prostě nemůžu jinak... nicméně veskutečnosti je celou dobu řeč o kvantové mechanice a dokud ta jednou konečně nepokoří iluzorní psychologii, která bezduše zrcadlí svý zvrácený bludy do všech sfér filozofie, náboženství dokonce i fyziky a jiných přírodních věd, svět se furt bude čímdálhůř zamuchlávat do ezoterickýho brajglu ruku v ruce s neúnosnou globální reinkarnací, což je Bohu při samolibý věčnosti evidentně fuk;)

Slitovat se nad jedním a přehlížet utrpení masy (hraním si na toho hodnýho) je stejně ŠPATNÝ jako omilostnit kvanta obětováním jedince! Nikdo mi nenamluví, že tudy vede správná cesta. Né v týhle neodpustitelně zmršený době, zatracený na X generací dopředu.

micha-ella
07.09.2017

Ničím nepodložené bláboly.

Avalong
22.02.2015

Uzasna kniha. Ucebnica duchovna pre ne-duchovnych, slabykar pokory nam, ktory sa jej mame este co ucit.