Za 15 minut psychologem

Za 15 minut psychologem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291545/bmid_za-15-minut-psychologem-ZC2-291545.jpg 4 33 5

Užitečná, zábavaná a zajímavá příručka, která přináší odpovědi na některé z fascinujících otázek ohledně fungování naší mysli. Nemusíme se nutně dobrat ke všem odpovědím – kniha však nabízí spoustu prostoru k vlastním úvahám a závěrům.

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Universum (ČR) , Knižní klub

The 15-Minute Psychologist

iceVS
18.12.2021 5 z 5

Už dlouho jsem měla podezření, že je se mnou něco jinak... A hele - já jsem vlastně seberealizovaná... :-) dobrý vědět :-)
A protože jsem tedy seberealizovaná (a tudíž je mi šumák, co si o mně kdo myslí), klidně můžu říct, že se mi knížka líbila a bavila mě. Je to čtení pro laiky i pro ty, co mají o psychologii nějaké povědomí.
Členění do kraťoučkých kapitolek je super, vložené infoboxy čtení zpestří. Mrzí mě jen to, že jsem po knize nesáhla už dřív.

apq
26.12.2020 3 z 5

Čekala jsem něco víc.

ecila13
03.10.2017 3 z 5

Knížka je fajn pro úplné začátečníky v psychologii, pro děti, pro středoškokáky - jako úvod do světa psychologie.

Pawlisman
06.06.2017 2 z 5

Bohužel podrůměrné hodnocení a poměrné zklamání z této "dvojky". Nerozumím rozdílu. Bratříček Za 15 min filozofem je tak zajímavě a dobře koncipován, zde však se jedná a velkou změť a nahodilý výběr témat, která jsou často pouhými popisy známých či méně známých amerických pokusů. No prostě málo záživné a přínosné.

janusss
07.02.2017 5 z 5

Je to super hlavně pro lidi, kteří se neodborně zajímají o psychologii. Jako já :-)

psychologie

Kniha Za 15 minut psychologem je v