Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/bmid_z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 3 224 52

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla.... celý text

m2056
29.12.2023 2 z 5

Kniha je taková nabízí pohled jak se psala pornografie před sto roky když nebyl internet DVD a podobně pro některé to byla určitě i inspirace jak to má s partnerem dělat dneska je kniha tak jen jako vzpomínka na psaní před sto roky jak to viděl autor.

klaraj093
07.10.2023 3 z 5

(SPOILER) Tohle bylo ještě větší péčko než Lady F.. Za mě v pohodě, jen ty incestní scény byli docela extrém. A přišlo mi už až moc fantasmagor.

Gordonlord
28.09.2023 odpad!

Bezmyšlenkovité porno. Bez nápadu a čehokoliv, co by stálo za řeč. Přitom literární plocha může i s něčím takovým dobře pracovat. Zde nebyla ani sebemenší snaha.

vercatko20
28.07.2023 odpad!

Jestli jsem u knihy Lady Fuckingham kritizovala to, že nemá žádný děj a postavy jsou ploché, tak tady musím konstatovat to samé, ale x krát tolik!
Větší blbinu jsem dlouho nečetla.
Dějovou linku to nemá žádnou, je to vlastně jen p0rno, kde každý prçá s každým.
Asi k tomu nemám více slov.
Místy mi ta kniha přišla doslova nechutná, obzvlášť tam, kde si to spolu bez výčitek rozdával otec s dcerou apod.
A to se nepovažuju za prudérního člověka a nejsem frigidní, ale tohle dílko u mě přesahuje veškeré hranice normálnosti a to i v téhle tématice.
Možná bych dala jednu hvězdu, kdyby to mělo aspoň nějaký děj. Škoda. Takhle je to za mě jen odpad.

Miliarda
26.05.2023 2 z 5

Výraz beranidlo lásky mi po přečtení knihy zůstane v paměti asi napořád Nicméně co se týče knihy samotné, tak je to neustálé omílání toho samého, byť velmi dobře popsané. Jako bizár tato kniha určitě neurazí, ale není to určitě něco, k čemu bych se někdy v životě vrátil.

petym
24.10.2022 3 z 5

Tak dočteno. No na začátku si říkám hustý co to je? Bo to byla první kniha tohoto žánru. Ale pak se to pořád opakovalo. Takže 3*

Vendy1993
30.09.2022 4 z 5

Jedním dechem přečteno... musím říct že dřív tyhle nemravnosti uměli psát moooc dobře;)

Vjeerus
10.09.2022 3 z 5

Kniha, která se strašně špatně hodnotí. Na jednu stranu kniha neslibuje žádný literární skvost, pouze sex a... Sex.
Na stranu druhou, já, jako čtenář, bych ocenila trochu víc toho děje a asi míň incestních sexuálních praktik. A taky asi i trochu starší aktéry, protože ta perverzní dravost v knize je na můj vkus trochu moc.
Takže, pokud chcete něco opravdu netradičního, divnýho, bez hlubší myšlenky a plné sexu, směle do toho.

NymphMaeve
27.07.2022 3 z 5

Občas dostanu náladu na knihu podobnou Lady Fuckingham, prostě něco ujetého a perverzního. Kdysi jsem v Levných knihách narazila na tuto knihu a prostě si jí vzala domů a po několika letech na ní došla řada. Lady Fuckingham se mi docela líbila, byla správně ujetá a perverzní. Myslela jsem, že tohle bude něco podobného - ouha omyl. Je to psáno úplně jiným stylem, je to sex oholený na úplně samou podstatu a nebavilo mě to tolik. Je to samá chyba a nemá to tu originální schopnost zaujmout. Nikdo v tom nehledejte hlubší děj ani smysluplné literární dílo. Je to prostě sex, orgasmy, různé sexuální praktiky, sex tam provozuje kdokoliv s kýmkoliv včetně rodinných příslušníků a mnoho zvrhlostí na pár stránkách. Jen pro toho, kdo něco takového chce číst, ostatní a slabší povahy - ruce pryč.

Květinka008
24.01.2022 1 z 5

Na knížce mě taky zaujala hlavně obálka. "Blít" se mi chce nikoliv z obsahu (slabší odvar lepší a originální Lady F.), nýbrž z vydání Levnými knihami (za 70 Kč), revidovaného redaktorem, který bohužel neumí česky! Tolik typografických i gramatických chyb jsem ještě nezažila... :-/

Gweny
29.12.2021 3 z 5

Více postav, více úhlů pohledu a mnoho stránek plných sexu a orgasmů. Co víc napsat k takové knize?!
Ne každému musí nutně sednout. Je tam plno vulgarismů, místy detailních popisů i sex pod nátlakem. Člověk to musí číst bez vedlejších myšlenek, jinak by se hned jal tu knihu zakázat.

petraj30
28.12.2021 3 z 5

O něco málo lepší než Lady Fuckingham, ale jinak to samé v bleděmodrém.

MinaHawke
23.08.2021 3 z 5

Lady Fuckingham byla o něco lepší, ale ani tahle knížečka není špatná.

Aranel15
22.08.2021 5 z 5

Od knihy člověk nemůže čekat žádný duchaplný příběh, ale to kniha vlastně ani neslibuje. Hlavním tématem je sex ve všech podobách a toho se v knize nachází vrchovatě.

Česneksmedem
25.05.2021 3 z 5

Je to něco jako strategická vložka paní ministryně Šílené – taková blbůstka. Pokud to však berete s dostatečným nadhledem a pochopením, tak se to docela dá...

-markéta-
21.02.2021 3 z 5

Lady Fuckingham se mi líbila o něco více, ale tohle jako oddechovka také nebylo špatné. Rozhodně to není kniha pro všechny. Věřím tomu, že ne každému vyhovuje tento vulgární styl psaní a chápu, že to může někoho pohoršit. Na druhou stranu jsem si na 1000 % jistá, že tato kniha nenechá klidného NIKOHO.
Vždy po dočtení něčeho takového přemýšlím, jestli se to doopravdy dělo. Sex s každým, s vlastním otcem, se svou služkou, žádné žárlení, že váš manžel spí s x dalšími ženami/dívkami, nevím no. Asi jsem ráda, že žiji v této době, kdy se to už tolik (snad) neděje.

speciale88
27.12.2020 5 z 5

Lady Fuckungham byla více zábavnější kniha ale tohle mě pobavilo taktéž.

Afilada
27.10.2020 4 z 5

Obálka od Kryštofa Doležala je moderní a skvělá. Literatura uvnitř je však viktoriánská, byť přitažlivě necudná.

Terrveler
09.07.2020 3 z 5

Silně nesouhlasím s pojmenováním "porno", pokud tohle někdo považuje za porno, měl by si jít zpátky hrát se stavebnicí. Ačkoliv je první kniha Lady Fuckingham lepší, zábavnější, tak je tato kniha na úplně stejné bázi a pouze obměňuje příběh první verze. Nicméně se ráda k oběma vracím, poskytuje mi žádaný útěk z reality a je mi sympatičtější přečíst tohle než současné knihy s erotickým obsahem, které za moc nestojí.

nmnac63
16.06.2020

Moc jsem si knihu neužila, předtím jsem četla Lady Fuckingham a ta mě bavila, tohle byla (možná proto, že bylo čteno až jako druhé) nuda. Přesto, že byly v knize necudnosti, nebavilo mě se k tomu vracet, nemělo to spád.