Z ptačí říše

Z ptačí říše https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43622/z-ptaci-rise.jpg 5 23 6

Kapesní atlas uvádí popis a vyobrazení nejdůležitějších a nejzajímavějších ptáků s údaji o době a místě jejich hnízdění, o způsobu obživy, o tom, kteří z nich se v zimě stěhují do teplých krajů apod. Radí také, jak a kde ptáky pozorovat a vysvětluje charakter a význam ptačího zpěvu.

Leona333
14.11.2022 5 z 5

Skvělá encyklopedie nejenom pro ornitology, ale i pro všechny nadšence a pozorovatele těchto kouzelných, nejrozmanitějších ptáků a ptáčků.
Knížka mimo krásné kresby všemožného ptactva, disponuje i přehlednou abecední tabulkou - seznamem...

Péťa Z.
17.05.2022 5 z 5

Krásná a přehledná knížečka pro děti. Máme ji ve školce v knihovničce hned vepředu - děti ji často vyhledávají.

MOu598
09.10.2019 4 z 5

50 ptáčků zpěváčků, znám jich/potkala jsem asi polovinu. Knížka je skoro 50 let stará, ale nezestárla. Jen aby to příroda kolem nás dál s námi vydržela.
Hezké, spíš pro děti, ale mně se líbí.

Hani77
20.01.2019 5 z 5

Jako malá jsem si tuto knihu stále pročítala a učila se poznávat ptáky. Měla jsem ráda tuto edici.

Sklenička
09.09.2013 4 z 5

Skvělá nejen pro děti, ale pro jakékoliv začínající pozorovatele. Jestli chcete vědět, co se vám motá okolo krmítka, tak šáhněte po tomhle. Doprovodný text je samozřejmě přizpůsoben cílové skupině dětí.

Harry
28.11.2012 5 z 5

Výborná kniha pro děti, které podle velice pěkných ilustrací ptáků mohou získat informace o ptačí řiši kolem nás.

ptáci, ptactvo ornitologie

Autoři knihy