Z pekla štěstí

Z pekla štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341019/bmid_z-pekla-stesti-C50-341019.jpg 4 20 6

Ivy a Olivia jsou nadšené, protože sestra jejich matky je pozvala, aby strávily nějaký čas na jejím ranči. Ale teta neví nic o existenci upírů, a když Ivy vyděsí jejího oblíbeného koně, který se ztratí, musí ho dívky bezpodmínečně najít. Nebo riskovat, že celá tahle upíří věc bude odhalena. A aby toho nebylo málo, na škole probíhá konkurz na obsazení rolí v divadelní hře.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Lucky Break

DK197
14.12.2022 3 z 5

KNIHA: Na tento díl jsem se docela těšila, protože jsem si říkala, že to bude zase něco nového a změna prostředí příběhu určitě pomůže. Faktem ale je, že to nakonec bylo celé nějaké vlažnější než obvykle – méně zábavné, méně napínavé... méně všeho. A ten sladký závěr, byl ještě unáhlenější, nečekanější a méně pochopitelný než minule... Nebylo to špatné, jen velice průměrné s ohledem na ostatní díly.

orangerose
19.10.2021 5 z 5

Další díl ze série moje ségra je upír, prostě zábavná knížka :)

JankaV80
13.10.2019 4 z 5

Zatím asi nejslabší díl celé série. V předchozím díle dvojčata poznaly otcovu část rodiny, tentokrát mají tu čest poznat část rodiny jejich maminky - jejich tetu Rebecu. Ta, jak se zdá, nemůže vystát nikoho v černé barvě, takže nejen že je nepřátelská vůčí panu Vegovi, ale i Brendanovi. Nejdřívě nehoda (uteče Štístko, oblíbený kůň maminky Olivie a Ivy) na jejim ranči zapříčiní, že Brandova témeř nesnáší, ale ve štěstí se všechno nakonec obrací.
Druhou linií je divadelní hra Romeo a Julie, která se má na škole hrát. Nejdříve konkurz na obsazení rolí a potom premiéra ve škole. Tak tady jsem se bavila, hlavně pojetím té hry, to mi připadlo opravdu vtipné :) a ten závěr hry, ten je taky mimořádně vydařený .....

brzda.
21.04.2018 3 z 5

Celkem dobrá kniha. Dřívější díly byli lepší.

Orange8knihomol
22.02.2018 5 z 5

Tento díl byl opravdu BEZVA! Moc se mi zamlouvala témata ,,na ranči u tety Rebeky" a ..sci-fi adaptace školní hry:Romeo a Julie". Hodně mě překvapilo, že Jackson nedostal ve hře hlavní roli, ale jen vedlejší. Držela jsem Olivii palce, aby jí to konečně už vyšlo a Jackson ji poprvé políbil. A přeci jenom...(Nechci příběh ani samotný konec vyspoilerovat a proto si tuto knížku musíte přečíst sami, tedy samozřejmě jestli Vás něčím zaujala.)

knížkomil
12.06.2017 5 z 5

byla to super kniha a téma na rančiá bylo super, ale tentokrát byla taková hlavnější hvězda Ivy na ranči a Olivia ve škole

upíři pro dívky

Sienna Mercer
kanadská, 1956
2014  85%Výměna
2015  87%Tajemství krve
2015  83%Skandálzubní
2016  86%Láska kouše
2015  86%Hustoupírský

Kniha Z pekla štěstí je v