Z notesu svatého Petra

Z notesu svatého Petra https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32844/bmid_z-notesu-svateho-petra-mgu-32844.jpg 5 24 6

Svatý Petr, vrátný v nebi, mi půjčil svůj sešit, do kterého si věrně zapisuje všecko, co se mu stane. Přečtěte si to, ať víte, jaký je svatý Petr dobrý dědeček.

Michelle.Bee76
25.05.2022 5 z 5

Krásná knížka, kterou jsem četla několikrát. Vazba je už zničená, potrhaná, některé stránky vlepeny izolepou, ale stále ji schraňuji v domácí knihovně jako poklad.

Turlogh
08.09.2020 4 z 5

Veselé vyprávění pro děti z neobvyklého prostředí z nebe a pekla. Vypravěčem či pisatelem je samotný svatý Petr. Mimořádně vhodné pro dítka mezi 5. až 8. rokem,myslím, že se budou dobře bavit příhodami dětí nezbedníků v nebi. Doplněno navíc nádhernými ilustracemi velikého kreslíře Ondřeje Sekory. Vřele doporučuji k přečtení. Howgh.

Jitka_Roškotová
29.01.2017 5 z 5

Krásná knížka, kterou si pamatuji ze svého dětství a nyní jsem ji předčítala své dceři před spaním. Kouzelné příběhy jsou o ráji plném dětských uličníků, kteří zlobí a provádějí nejrůznější rošťárny. A to všechno proto, že svatý Petr je až takový dobrák, že do nebe pustí i čerta... Knížka je milá a rozverná. Přesto, že se příběhy odehrávají v nebi, není zde přehnaně výrazný náboženský podtext a nikomu se nic nevnucuje.

jolii
06.04.2016 4 z 5

Rozverné příběhy s neméně rozvernými ilustracemi Ondřeje Sekory.

Adliczka
08.07.2015 5 z 5

Uzasna knizka, kterou jsme si v detstvi cetli, kdyz jsme byli u babicky na prazdninach.

kolacky
22.04.2015 5 z 5

Milá připomínka dětství - někde jsem se dostala k pár kouskům tohohle vyprávění a moc se mi líbilo. Teď jsem měla šanci přečíst si všechno a nebyla jsem zklamaná!

Jarmila Hašková
česká, 1887 - 1931