Z deníku bulimičky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mentální bulimie je závažná porucha chování, se kterou se lékaři a psychologové setkávají v poslední době stále častěji. Projevuje se neodolatelnou touhu po jídle se záchvaty přejídání střídající se s hladověním, vyvolávaným zvracením nebo zneužíváním léků na snížení váhy. Podobně jako u mentální anorexie je v pozadí tohoto chování chorobný strach z tloušťky. Svědectví o tom, jak vypadá život s bulimií, přináší vyprávění ženy, která touto poruchou příjmu potravy trpěla dvanáct let. Její deník ukazuje, jak vypadají počátky i pozdější stadia choroby, různé pokusy o léčbu a to, kdy a jak se lze poruchy zbavit. Příběh je doplněn odbornými informacemi i zkušenostmi dalších nemocných....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44985/big_z-deniku-bulimicky-m5z-44985.jpg 3.738
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Z deníku bulimičky

LuckyZ
30.07.2020

Starší kniha o životě s bulimii,dost nelítostný pohled na život člověka s touto nemocí. Četla se dobře, az na ten zacatek s vykladem odborníků. Ten bych dala nebo radši cetla až na konec.

matilda74
07.06.2020

Moc pěkně napsaná kniha.
Tato problematika se týká i mojí dcery a je to úplně přesné.....
Měli by si to přečíst všichni rodiče a kamarádi takto nemocných slečen.


Samar
19.01.2020

Moje první na tohle téma, opravdovy denik bulimicky. Doporucuji vsem kdo si chteji dozvedet vice, ale take i dospivajicim slecnam jako prevenci . Ctiva, jednoduse napsana.

Teralien
10.08.2019

Ma někdo tuhle knihu na prodej?:-) koupîm????

lucille48
19.07.2016

Také jsem četla a pokud máte zájem o knihu s touto tématikou, tak doporučuji.

Adi.h
30.09.2013

Hodně povedená kniha s tímto tématem. Přečetla jsem jich hodně a tahle kniha mě zaujala asi nejvíce. Je tam podrobný popis a člověk opravdu vidí, jak to chodí. Autorka si na nic nehraje a ukazuje vše tak jak ve skutečnosti je. Mohu doporučit všem, koho toto téma zajímá.

Danafantom
27.01.2012

Bylo to dost děsné...