YOUCAT - Svátost smíření

YOUCAT - Svátost smíření https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198620/youcat-svatost-smireni-198620.jpg 4 29 5

Nevelká publikace doplňuje jako další díl řadu s tímto názvem. Naleznete v ní nejen zamyšlení nad svátostí smíření, ale i netradiční zpovědní zrcadlo a mnoho praktických rad, jak ke svátosti smíření přistupovat; dalo by se říci, že se jedná o rádce, „co si počít s touto svátostí“. Vhodné nejen pro mládež!

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

YOUCAT - Update! Beichten! , 2013

Emik87
Emik87
23.02.2024 5 z 5

Youcat jsem si oblíbila od prvního vydání. Vždy se jedná o knížku nápaditou a plnou důležitých informací. Super čtení.

Ann.e
Ann.e
29.08.2023 5 z 5

Skvělá příručka, po jejímž přečtení si řeknete, že svátost smíření je vlastně dar, při které se setkáváme s Božím milosrdenstvím. Knížečka obsahuje zpovědní zrcadlo, modlitby k přípravě, rozhovor s knězem o zpovědi a hlavně vysvětlení, proč má zpověď obrovský smysl a jak moc očistná může být.

Mánička178
Mánička178
28.08.2018 5 z 5

Youcat je suprová edice! Tento skvělý průvodce poslouží rozhodně i starším - odpoví vám na otázky proč, jak - s touto knížečkou se na zpověď připravíte určitě dobře :)

archandelka
archandelka
18.03.2018 5 z 5

Výborná věc - jasně, jednoduše, přehledně vysvětleno, proč zpověď ano. A navíc doplněno o super citáty. Rozhodně doporučuju všem, nenechejte se odradit tím, že to je jenom pro mladé :-)

Vojslava
Vojslava
02.04.2014 5 z 5

Velmi vítaná a užitečná publikace! Není to jen praktická příručka, ale poslouží i k zamyšlení, proč se vůbec zpovídat. Rozhodně doporučuji!

svátosti zpověď, svátost smíření

Autoři knihy