Tam, kam jede indián...

Tam, kam jede indián... https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7118/xiii-tam-kam-jede-indian-7118.jpg 4 15 3

XIII série

Se dvěma zabijáky v patách, kteří chladnokrevně zavraždili jeho zachránce, odjíždí XIII do Eastownu pátrat po své pravé identitě. Tam se dostane do rukou plukovníka Amose, který je pověřen pátráním po vrazích prezidenta Sheridana. XIII se dozví, že vrahem prezidenta je vlastně on. Aby se dozvěděl celou pravdu o spiknutí, pokusí se o útěk a snaží se dostat ke své domnělé ženě Kim Rowlandové, se kterou má schůzku na místě pod kódovým označením Tam, kam jede indián... ... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Barlow Comics

Là où va l'Indien

Kasperle
30.03.2021 4 z 5

Tento sešit jsem zakoupil kdysi kdesi v levných knihách. Bez znalosti kontextu jsem nyní přečetl a musím říci, že jde o kvalitní čtení. Je to tak trochu detektivka, trochu špionáž, taky trochu konspirace... Děj peláší kupředu, čtenář je udržován v napětí a přesto na konci není o nic chytřejší. Obyčejně takové příběhy nečtu, ale toto hodnotím pozitivně. Škoda jen, že na DbK není jako autor uveden W. Vance (autor scénáře), ale pouze kreslíř J. van Hamme.

Disease
30.08.2017 5 z 5

Děj pěkně odsejpá a my, stejně jako hlavní hrdina, toho stále moc nevíme.

Kapis
13.01.2014 4 z 5

No jaxem to četl těsně po vydání, byl jsem nadšen. Během let se mi to nějak ztratilo, taxem si to pořídil znova, přečetl ještě jednou a už tak nadšen nejsem. Přece jenom je to 25 let stará záležitost, což je vidět, věřím, že se to muselo stát předlohou nejednomu filmu (možná i Bourne z toho čerpá), ale už mě to zkrátka moc nebavilo. Superultra dvoj až trojití megatajní agenti, zabijáci, spousta mrtvol, možná až trochu překonspirované, škoda no.......k tomu nekvalitní, rozostřený tisk mi nedává možnost bodovat výše než 70%.

Kniha Tam, kam jede indián... je v