Nikdy mě neopusť

Nikdy mě neopusť https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43028/nikdy-me-neopust-43028.jpg 4 36 6

Wyckerley série

Série Wyckerley Trilogy 1. MILUJ MĚ A CHRAŇ 2. NIKDY MĚ NEOPUSŤ 3. A TEĎ UŽ NAVŽDY Anglie kolem r. 1857 Sebastian Verlaine, nový vikomt D´Aubrey, přijíždí do městečka Wyckerley, aby převzal po zesnulém bratranci rodinné panství. Předpokládá, že vše potřebné rychle vyřídí a vrátí se ke svému prostopášnému životu v Londýně. Jednou z jeho společenských povinností ve městě je i účast při soudním líčení. Mladá žena Rachel si odseděla deset let za údajnou vraždu manžela a její další osud nevypadá růžově. Tentokrát je s ní vedeno kárné řízení za potulku. K úžasu všech přítomných se jí Sebastian ujímá a zaměstná ji jako hospodyni na svém panství. Většina vesničanů jeho rozhodnutí bere jako rozmar zhýralého šlechtice a jejich nevraživost se obrací proti Rachel. Ubohá žena se na každém kroku setkává s otevřenou nenávistí. Sebastianův vztah k ní se posléze mění v lásku. Jejich poměr se ocitá v bezvýchodné situaci. Vražedkyně se nikdy nemůže stát lady D’Aubreyovou…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

To Have and to Hold , 1997

uzivatel83509
02.06.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a dobře se četla. Skvělý příběh :-)

RADIN
28.06.2021 2 z 5

Sebastian ju znásilní a neskôr si obaja namýšlajú že to bolo dobrovolné,no a nadržaná kobylka sa nakoniec zaňho vydá ako inak by sa to mohlo skončiť....trápne..a opis tých milostných scén,veď prečítaj si a uvidíš

Tylinka
07.04.2020 3 z 5

Romantická oddychovka.

jaja10
03.09.2014 5 z 5

Krásný příběh, i když s trochu drsným tématem, který stojí za přečtení.

hykavec
27.09.2012 4 z 5

I pro mě nejlepší kniha ze série. Dokonce patří mezi mé nejoblíbenější vůbec :-)

pirin
09.02.2012 5 z 5

Pro mne nejlepsi kniha z cele serie. Cte se jednym dechem, proste romantika se vsim vsudy :-)