WWW.trápení

WWW.trápení https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3922/bmid_www-trapeni-muD-3922.jpg 4 292 38

Máš nějaké trápení? Problémy ve škole nebo doma? Napiš co tě trápí – podepisovat se nemusíš – a počkej, až se tam objeví nějaká dobrá rada. Aspoň tak to plánoval pan učitel Speed, když zakládal strašně cool a super webové stránky. Problémů je ovšem víc než dost a všichni brzy zjistí, že nejlepší rada někdy přichází z míst, odkud by to člověk nejmíň čekal.... celý text

Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

The Worry Website , 2001

Štěpinambura
17.11.2021 4 z 5

Originální nápad, ale osobně si myslím, že by se toto téma dalo ještě nějak vylepšit.

Liliana2006
22.09.2019 3 z 5

Nevím knížka je asi cílová na skupinku mladších.

iiiccc
06.09.2019 3 z 5

Tuto autorku jsem milovala a četla od ní vše, co bylo v té době k mání. Tuhle knihu pokládám za nejslabší. Nedokázala jsem se do postav příliš vcítit a nebavil mě ani styl psaní.

Angie_Missfit
03.01.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale zároveň mě nezasáhla, jako některé jiné knihy od této autorky. Při čtení jsem si pořád říkala "jo, kéž by se problémy daly řešit takhle snadno!", ale vzhledem k tomu, že je určena spíš pro mladší čtenáře, je pochopitelné, že to chce happyend. Spíše doporučuji.

Eliška12
07.06.2018 3 z 5

Kniha byla pěkná , ale ne super . I když většině knížek od paní Wilsonové dám jen 3 hvězdičky , líbí se mi . V každé knize řeší spisovatelka podobné problémy , ale pokaždé jiným způsobem . Proto mám ráda tyto knihy , které jsou velmi hezké , děj se neopakuje , ale je podobný stylem vyprávění a problémy. Ještě nikdy jsem nečetla knihu ( od této spisovatelky ) , která by se mi nelíbila.

Anetka24
04.06.2018 2 z 5

dobrá kniha, ale nebyla nejlepší

DancerJaneBooks
02.05.2018 5 z 5

(SPOILER) Vážně moc krásná knížka. Jejich pan učitel měl moc dobrý nápad s tím založením stránky, kde můžou napsat svoje trápení, i když mě vždycky štvalo, že se jim díval za zády, co tam napsali, i když to (podle něho) mělo být zcela přísně anonymní. Ale tahle maličkost určitě nesnížila moje hodnocení téhle knížky, protože námět na knížku byl moc dobrý nápad. Moc se mi líbilo, že tam Jacqueline Wilsonová zakomponovala příběh své dvanáctileté fanynky. Sice byl kratší než ostatní kapitoly, ale asi byl nejsilnější. Jak jsem tu kapitolu dočetla, tak jsem si řekla: ,,Co? To už je konec? Tak to bylo fakt smutné..." Hned po něm se mi strašně moc líbila kapitola o postižené holčičce Nataše. To byl moc krásný a dojemný příběh. Bylo super, že se skamarádila s Lízou (právě z té smutné kapitoly). Tahle knížka je svým způsobem taky poučná. Je poučná tím, že když se se svým problémem s někým podělíte, tak už není tak moc těžké ho vyřešit.

Tesinka_Laufey
18.04.2018 5 z 5

Další krásná kniha od Jacqueline. Moc se mi líbí, že do knihy zařadila příběh své čtenářky, i když byl mnohem kratší než její vlastní. Oceňuju, že na ten příběh dokázala navázat a vytvořit pro něj aspoň trochu šťastný konec.

Barik05
03.12.2017 5 z 5

Moc hezké a je to smutné. Tuto knihu jsem četla na doporučení od kamarádky a rozhodně toho nelituju. Určitě si přečtěte.

Nelimilujeknihy
25.06.2017 5 z 5

Další dojemný příběh od Jacqueline..

knihomolkačenka
21.05.2017 5 z 5

Čekala jsem něco jiného ale jinak dobrý.

Elulilinka1
23.04.2017 5 z 5

Kniha byla hezky psaná a moc se mi líbilo, že každý zprvu závažný problém se později vyřešil. Ilustrace a děj se velice povedly.

Kačkaknihomol
29.03.2017 4 z 5

Možná trošku slabší kniha, ale mně se líbila. Nejvíc se mi líbil příběh o té postižené holčičce. Ten byl hrozně dojímavý. :-)

lucille48
18.07.2016 4 z 5

Tato kniha se mi celkem líbila, pro mladší čtenáře velmi hezká kniha.

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Originální zpracování

Kiki06
12.08.2015 5 z 5

Možná trochu slabší než jiné knihy od Wilsonové ale přesto dávám pět hvězd.

Jusťa
14.07.2015

Stojí za to si jí přečíst.

Kikty
20.03.2015 4 z 5

Velice roztomilá dětská knížka :-)

vodopad152
26.02.2015 5 z 5

Strašně super knížka, ale některých dětí mi tam bylo opravdu líto.

Ika6
10.02.2015 3 z 5

Ano,průměrná knížka,ale stojí za to si přečíst.