Lovci

Lovci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477270/bmid_worldrunner-lovci-IVG-477270.jpg 4 14 5

Worldrunner série

GlobalGames je nelegální sociální síť, na kterou se můžete dostat jen přes darkweb. Je to stránka pro runnery, kde kačeři neboli lovci kešek komunikují, ohlašují své nalezené keše, sbírají sponzory a uzavírají sázky. Tim je jedním z nich. A když dostane příležitost zúčastnit se spolu se stovkou nejlepších lovců celonárodní hry, jde do toho. Na sedmi místech v zemi se ukrývá sedm keší, které najde jen ten nejrychlejší a nejnápaditější hráč. Timovi ale brzy dojde, že se jedná o úplně jiný level hry, než na který byl doposud zvyklý, a že se neobejde bez přátel. Spojí tedy své síly s chytrou a obratnou runnerkou Annikou alias Sakurou. Vydrží jim ale přátelství až do konce? Hlavní cena je totiž jen jedna.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Bookmedia

Die Jäger , 2020

tlllk
11.11.2023 2 z 5

Štýl pripomínal staré filmy s Jean-Claude Van Dammom. Myšlienka mala potenciál, ale celá akcia bola nakoniec postavená na nesympatickom zákernom sopliakovi, ktorý každú akciu zakalí pachuťou. A to že ho posunuli do ďalšej časti prudko znižuje moju ochotu siahnuť po pokračovaní. Audio som mal väčšinu času medzi 2,2 – 3,0 násobku rýchlosti a aj tak mala polka mozgu voľno. Som rád že to mám za sebou.

soupik2012
25.10.2023 3 z 5

Tam kde končí závěrečná část Evoluce, začínají Lovci. Viz můj komentář k patřičné knize. Bohužel, kniha je až příliš zaměřená na velmi mladé čtenáře. Nemyslím si, že může zaujmout děti starší cca 12 let. Přitom základní myšlenka není vůbec špatná a já se těšila na příběh ve stylu Hunger Games a Ready Player One. Ale chyba lávky, tato kniha má pouze podobný námět. Jinak zpracování je prachbídné. Dějově se situace neustále opakují, v příběhu nejsou žádné zvraty a vrcholem je samotné finále. To je zcela nevěrohodné a zpracované asi jako legendární seriál Spadla z nebe. Naproti tomu audiokniha patří mezi ty nejlepší, které jsem kdy měla v uších. Je fantasticky načtena panem Martinem Zahálkou mladším a zároveň je také perfektně ozvučena.

Aneladgam95
05.06.2022 4 z 5

Hezké dobrodružné čtení pro mládež i dospělé. Určitě přečtu i další díl.

popeluška
29.05.2022 4 z 5

Kniha se četla pěkně a už teď jsem moc a moc zvědavá na druhý díl....ale na ten si nějakou dobu počkám :-)

kokrokr
05.05.2022 4 z 5

Zajímavý dobrodružný příběh pro mládež ze světa geocachingu. Pokud patříte mezi hledače kešek, jistě vás nápaditý děj této knihy dokáže pobavit. Autor se patrně trefil do černého a bude mít mezi mladými čtenáři úspěch. Kniha má pěknou vazbu a její papírový obal zaujme na první pohled. Jediné co zamrzí je, že není verze pro e-čtečky. P.S. Druhý díl je už v prodeji a je výborný.