World of Warcraft: Rytíř smrti

World of Warcraft: Rytíř smrti

Během třetí války se voják z Lordaeronu Thassarian vydá hledat své dva ztracené druhy. Oba šťastně nalezne, ale oni ho nečekaně zradí: setnou mu hlavu, aby se společně všichni tři stali neživými rytíři smrti. Po návratu do vlasti jejich král vyhlásí útok, chce vzkřísit své vojsko pohřbené v troskách. Všichni tři rytíři se však pod Thassarianovým vedením vládě svého pána vzepřou......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47002/world-of-warcraft-rytir-smrti-9Jd-47002.jpg 3.344

World of Warcraft: Death Knight (2009)

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Alpress

RickyRicardo
25.09.2016

Mangu hluboce nemám rád, ale i po přečtení knihy Dračí lov z podobné Warcraft komiks série jsem po Rytíři smrti sáhl. No.. O poznání lepší než Dračí lov, ale i tak žádná sláva.

Pazďa
16.09.2016

Nejsem zrovna největší fanoušek mangy ale svěz WoW mám rád tak jsem doufal že si něco najdu na Rytíři Smrti, od kterého jsem očekával tragický příběh aliančního rytíře Thassariana ze kterého se stane zabiják nemrtvých. Dočkal jsem se bohužel jen poměrně podprůměrného, nevýznamného příběhu který se přes krev snaží hrát na dospělý, i když je v jádru velice hloupý. Pokud jste velcí fanoušci WoWka a už opravdu nevíte co se svým životem a penězi, asi do toho jděte ale jinak spíš ne.

Nicol13
13.10.2015

Zpracování postav a celkově kresby - krása ! Obsah už je bohužel slabší, ale vzhledem k tomu, že to má člověk hned přečtené, to nebyla zas taková ztráta času.

Cryptkeeper
04.08.2015

Komiks celkem pěkně propracovaný,bohužel s jeho čtivostí a obsahem je to už horší.
Grom grafické tvorby si mě to bohužel ničím nedostalo..

pavel3004
21.12.2014

Stále si stojím za tým, že kto nepozná základy hry tak by sa nemal ani púšťať do čítania a nebodaj ešte do prekladu! Keď vám nejaký típek preloží názov mesta a nebodaj mena postavy alebo nejakej veci tak ďakujem neprosím (Stormwind = Bouřevětru, Whisperwind, Frostmourne)... Tieto knihy potom kazia dosť dej a nieje to ono.

Ardein
11.02.2014

Tento komiks u mě zabil český překlad, který byl naprosto příšerný a já si jenom pořád dokola kladl otázku "Proč se překladatel neinspiroval Netoličkou, který překládá knížky z Warcraftu?". Dostat se mi tento rádoby překladatel do rukou, tak ho zaškrtím. Já chápu, že třeba dostal do ruky text, který měl přeložit a absolutně jej neměl v nějakém kontextu (to je při překladech normální), ale zrovna svět WoW není nic, o čem by se nemohl v pohodě dočíst na internetu. No nic. Asi si budu muset pořídit Rytíře smrti v anglickém originálu, protože česká verze na víc jak dvě hvězdy prostě není.

Až si pročtu anglickou verzi, tak možná hodnocení upravím. Prozatím doporučuji jenom masochistům. :)

Esmit
28.01.2011

Občas možná trošku zmatené. Tohle zpracování se do komiksového příběhu nehodí, chybí mu správná atmosféra. Je jedině dobře, že se snaží zasahovat do takového mangovního stylu, to se k fantasy hodí ale to je asi celé, co mě zaujalo. Akorát se jim to bohužel nepovedlo tak dobře a většina postav vypadá stejně :D

Dan Jolley

Dan Jolley