Kruh nenávisti

Kruh nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26457/bmid_kruh-nenavisti-WBZ-26457.jpg 3 265 29

World of WarCraft série

Plamenná legie byla poražena a o východ Kalimdoru se dělí dva národy: orkové v Durotaru, vedeni náčelníkem Thrallem, a lidé v Theramoru, vedeni mocnou čarodějakou - lady Jaine Proudmoore. Avšak křehký mír mezi lidmi a orky se hroutí: náhodné útoky proti durotaru dávají tušit, že lidé se rozpomínají na svou nenávist vůči orkům. Jaina s Thrallem musí odvrátit katastrofu než nenávist vzplane na obou stranách - a Kalimdor se bude zmítat ve strašlivé válce...... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Cycle of Hatred , 2006

Hlavi
08.05.2016 3 z 5

Kniha je skvělá. V některých momentech méně čtivá ale skvělá. Doporučuji

Ropušák
08.03.2015 3 z 5

Z knih ze světa Warcraft, které jsem už přečetl je tahle opravdu méně čtivá. Dozvěděl jsem se zde mnoho nových věcí, ale svým dějem mě až tak moc nezaujala. Fanouškům doporučuji, ale těm, co hledají nějaké nové fantasy bych doporučil spíše jiné díly.

karel3856
13.01.2015 2 z 5

Kniha obsahuje pár jmen a pár místních názvů, ze světa Warcraftu, ale pro celkový příběh je naprosto nepodstatná. Jde o epizodku, která nijak neovlivní samotný svět a ani žádnou z důležitých postav. Stejně jako u televizního seriálu nám vše končí ve stavu v jakém i začalo a čtenář (divák) se přesouvá dál a co se stalo, brzy vybledne. Styl autora mě také jinak neoslovil.

ales7216
02.12.2014

Tohle se mi absolutně nelíbilo.

Kubino
17.03.2014 2 z 5

Jak píšou ostatní, když tuhle přeskočíte, vůbec se nic neděje.

Ardein
11.02.2014 1 z 5

Ne, ne, ne a ještě jednou ne! Tahle kniha vůbec neměla spatřit světlo světa. Jedná se pouze o smutnou ukázku toho, že se nedá najmout sotva průměrný spisovatel, výsledek osadit značkou WoW a úspěch samozřejmě dorazí. Přijde mi to celé jako zlý vtip, podraz na fanoušky nebo prostě zpackaný hokus pokus. Autor se v příběhu plácá, snaží se něčím zaujmout, ale přitom mi přijde, jako kdyby ani on sám pořádně nevěděl čím. Výsledkem je příběh, který Vás provede od nikud, přes nic až uplně do pr... nikam. Během toho na Vás vychrlí stará známá jména (aby dílo vypadalo autenticky) a spoustu nových postav se zvláštními jmény, ke kterým si cestu přes veškerou snahu nenajdete a navíc stejně brzo umřou. Vůbec se to nedá srovnávat s příběhy z Azerothu od Christie Golden, Richarda A. Knaaka nebo třeba Jeffa Grubba. Přirovnání k práci průměrného žáka základní školy, které tady zaznělo v komentářích, je naprosto trefné.

Nekupovat a nečíst! Jedná se o naprostou ztrátu času. Na internetu jsou kvalitnější fan povídky, než je tato kniha.

Iverson
06.12.2013 odpad!

Žáci posledního ročníků základní školy dostaly za úkol vymyslet a sepsat během víkendu primitivní fantasy příběh se spoustou nudných a nezajímavých dialogů a roztáhnout jej na 192 stran. Učitel vybral druhou nejhorší práci ze všech a nechal ji natisknout jako knihu. Takový mám totiž z díla celkový dojem. Lituji vyhozených peněz. Toto je hrubě neprofesionální znásilnění kvalitně zavedené značky.

petrt80
25.11.2013 2 z 5

Ze série Warcraft asi ta nejméně čtivá knížka

Brutius
07.04.2012 2 z 5

Z celé série Warcraftovských knížek, co jsem prozatím četl mne tahleta oslovila nejméně :(