World Marathon Majors: Moje cesta

Autorka líčí svou cestu od prvního maratonu až k prestižní ceně World Marathon Majors, kterou jako první Češka získala za uběhnutí série šesti světových maratonů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431598/big_world-marathon-majors-moje-cesta-ig8-431598.png 42

Kniha World Marathon Majors: Moje cesta

jana.hud

Po prvních maratonech jsem se bála, že kniha bude stále stejná a přestane mne bavit. Nebylo tomu tak, i když v kuse jsem ji nečetla, závody jsme si dávkovala.
Pro mne zajímavý pohled na trénink maratonské závodnice, i představení rituály.
Bonusem bylo,že Lenka běhá i na místech, kde běhám já...jen proti ní daleko pomaleji a kratší vzdálenosti.
Lenko gratuluji ke všem závodům. Vám i vašemu skvělému fanouškovi,parťákovi a manželovi. Je úžasné mít takovou oporu jako je vaše rodina.

malpet
22.01.2020

Tuhle knihu jsem dostal od kamaráda, který jí dělal korektury, protože ví, že taky amatérsky běhám. Knihu jsem si přečetl s chutí, rád se s autorkou podíval po světě a zažil spolu s ní atmosféru závodů a držel jí palce až do vítězného konce. Navíc se mi krásně hodila do knižní výzvy 2020, jako kniha, která je v době čtení méně než 20x v přečtených.