Vůle

Wonder Woman odhalila svůj skutečný původ a ihned dostává další drsnou lekci: že jí prakticky každý člen její nové rodiny jde po krku. Celý zástup Olympanů, počínaje žárlivou manželkou jejího otce, bohyní Hérou, a zdaleka nekonče jeho marnotratným synem Apollónem, by rád viděl mrtvou nejen Wonder Woman, ale také zcela nevinné, potenciálně všemocné nemluvně, které Zeus nedávno zplodil s lidskou ženou… Diana se záchrany dítěte – a své vlastní kůže – odhodlaně ujímá a volky nevolky přijímá spojenectví dosti nesourodé skupinky bohů a polobohů. Olympané však nejsou tím jediným panteonem, který se do honu zapojil – z hlubokého vesmíru přichází o život bezbranného dítěte usilovat největší válečník národu Nových bohů a v mrazivých pustinách Antarktidy se probouzí bůh toužící po srovnání velice dávných účtů. Wonder Woman musí prokázat svůj bojový um – ale nepřinutí ji okolnosti rozpoutat síly, které neovládne? Chraň bůh…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381380/vule-olZ-381380.jpg 4.223

Wonder Woman 3.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art

Iron, 2013

Kniha Vůle

Kate18

Na začátku je příběh o Dianině minulosti, která je velmi zajímavá. Diana má narozeniny a musí prokázat svou odvahu jako každá Amazonka. Po oslavě ji osloví muž, který se stane jejím učitelem a nakonec se díky němu utká s nebezpečným Minotaurem. Dál už pokračuje příběh z minula. Diana se ujala vyhnané Héry a dál se snaží získat Zolino dítě. Snaží se sehnat další spojence a přitom netuší, že na druhé straně světa se objevil někdo velmi mocný, kdo usiluje o trůn. Diana nakonec spojence sežene a s jedním nečekaným se vydá zachránit dítě z říše, kam ho ukryl jeho únosce.

ladyKristyn
27.07.2019

Další pokračování a vůbec to neubralo na kvalitě.

jarynek
23.12.2018

Pořád dobré a originální, WW mne v tomto runu skutečně baví. Azzarello do příběhu přidává další nové postavy a linie vyprávění, které mohou působit nadbytečně - kniha však končí dost otevřeně a tak se hůře hodnotí, zda některé části jsou opravdu navíc či jsou jen rozjezdem něčeho většího. Tak snad se v dohledné době dočkáme dalšího pokračování.

3DD!3
16.10.2018

Azzarelova Wonder Woman si drží svůj standard a ze sérií u nás vydávaných New 52 je rozhodně nejlepší. Postavy se vyvíjejí místy velice překvapujícím způsobem a některé nové charaktery jsou mile sexistické. Hlavním tahounem Vůle je tentokrát Válka, který vystupuje ze stínu a ukazuje nečekaně dobráckou povahu, když se pouští do tréningu utiskované amazonky, které přezdívají Hlíno. Zatím nejlepší kousek čistě o Wonder Woman co u nás vyšel.

B-artX
18.08.2018

Vůle je fajn. Nic náročného na přemýšlení. Děj odsýpá, ale za celý komiks se nic moc nestane. Spíše taková příjemná výpravná kecačka. Jako u minulých dilů se mi velmi líbilo provázání s mytologií. Kresba je stále stejně pěkná, taková svoje.

Co se mi nelíbí, tak přístup BB/artu. Vydávat knížku takto po roce je docela hloupý a cena 500 korun, za tak útlou knihu je moc. Svatej bazar.