Vůle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Wonder Woman odhalila svůj skutečný původ a ihned dostává další drsnou lekci: že jí prakticky každý člen její nové rodiny jde po krku. Celý zástup Olympanů, počínaje žárlivou manželkou jejího otce, bohyní Hérou, a zdaleka nekonče jeho marnotratným synem Apollónem, by rád viděl mrtvou nejen Wonder Woman, ale také zcela nevinné, potenciálně všemocné nemluvně, které Zeus nedávno zplodil s lidskou ženou… Diana se záchrany dítěte – a své vlastní kůže – odhodlaně ujímá a volky nevolky přijímá spojenectví dosti nesourodé skupinky bohů a polobohů. Olympané však nejsou tím jediným panteonem, který se do honu zapojil – z hlubokého vesmíru přichází o život bezbranného dítěte usilovat největší válečník národu Nových bohů a v mrazivých pustinách Antarktidy se probouzí bůh toužící po srovnání velice dávných účtů. Wonder Woman musí prokázat svůj bojový um – ale nepřinutí ji okolnosti rozpoutat síly, které neovládne? Chraň bůh…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381380/vule-olZ-381380.jpg 4.223
Série

Wonder Woman 3.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
Orig. název

Iron, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vůle

Přidat komentář
Kate18
01. března

Na začátku je příběh o Dianině minulosti, která je velmi zajímavá. Diana má narozeniny a musí prokázat svou odvahu jako každá Amazonka. Po oslavě ji osloví muž, který se stane jejím učitelem a nakonec se díky němu utká s nebezpečným Minotaurem. Dál už pokračuje příběh z minula. Diana se ujala vyhnané Héry a dál se snaží získat Zolino dítě. Snaží se sehnat další spojence a přitom netuší, že na druhé straně světa se objevil někdo velmi mocný, kdo usiluje o trůn. Diana nakonec spojence sežene a s jedním nečekaným se vydá zachránit dítě z říše, kam ho ukryl jeho únosce.

ladyKristyn
27.07.2019

Další pokračování a vůbec to neubralo na kvalitě.


jarynek
23.12.2018

Pořád dobré a originální, WW mne v tomto runu skutečně baví. Azzarello do příběhu přidává další nové postavy a linie vyprávění, které mohou působit nadbytečně - kniha však končí dost otevřeně a tak se hůře hodnotí, zda některé části jsou opravdu navíc či jsou jen rozjezdem něčeho většího. Tak snad se v dohledné době dočkáme dalšího pokračování.

3DD!3
16.10.2018

Azzarelova Wonder Woman si drží svůj standard a ze sérií u nás vydávaných New 52 je rozhodně nejlepší. Postavy se vyvíjejí místy velice překvapujícím způsobem a některé nové charaktery jsou mile sexistické. Hlavním tahounem Vůle je tentokrát Válka, který vystupuje ze stínu a ukazuje nečekaně dobráckou povahu, když se pouští do tréningu utiskované amazonky, které přezdívají Hlíno. Zatím nejlepší kousek čistě o Wonder Woman co u nás vyšel.

B-artX
18.08.2018

Vůle je fajn. Nic náročného na přemýšlení. Děj odsýpá, ale za celý komiks se nic moc nestane. Spíše taková příjemná výpravná kecačka. Jako u minulých dilů se mi velmi líbilo provázání s mytologií. Kresba je stále stejně pěkná, taková svoje.

Co se mi nelíbí, tak přístup BB/artu. Vydávat knížku takto po roce je docela hloupý a cena 500 korun, za tak útlou knihu je moc. Svatej bazar.