Wohnout sladkých dvacet ekniha

Wohnout sladkých dvacet je autobiografická kniha o kapele Wohnout, která v roce 2016 oslavila dvacetileté výročí existence. Popisuje cestu od dětství do dospělosti, od prvních hudebních krůčků po vyprodané sály. Zaměřuje se na jednotlivé písně, lidi, důležité okamžiky, nechá nahlédnout do hudebního zákulisí, a to vše je doprovázeno velkým množstvím archivních fotografií. Další rozměr dodávají knize QR kódy, díky nimž je možné se dostat k mnoha audio/video materiálům, jako jsou raritní amatérské záznamy z koncertů, klipy a podobně. V kombinaci s textem si tak může čtenář udělat ucelený obrázek o kapele Wohnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287948/wohnout-sladkych-dvacet-Qeg-287948.jpg 4.915
Biografie a memoáry, Umění
Vydáno (ekniha), Carpe diem

Kniha Wohnout sladkých dvacet

SedllY
16.05.2016

Kapelu Wohnout poslouchám něco přes 10 let a řadím ji k tomu nejlepšímu u nás. Jejich koncerty prostě mají šťávu.. :) Po letošním koncertu z Tour k 20letému výročí vzniku kapely jsem proto neváhal a knihu si zakoupil a byl mile překvapen. Dost informací už jsem sice znal z různých rozhovorů, videí, ale ničím mi to zážitek z knihy neochudilo, ba naopak.
Pro každého fanouška skupiny naprostá povinnost!

Phyl
26.04.2016

Sepsané paměti, o osobnostech, jenž se podílí na obohacování mých sluchových vjemů minimálně deset let, jsou skqvjelou záležitostí pro každého fanouška, této kapely. Ronil jsem nemálo veselí ze sebe samého, když jsem si pročítal těch pár stránek o, z mého pohledu, odvážně tvrzeno to jistě nebude, jedné z nejlepších domácích kapel současnosti. Děkuji vám děkuji. Byli jste skqvjelé, opravdu brilantní publikum.

Andrée
26.03.2016

Wohnuto ✓ :) Výborně napsáno, velice čtivé. A člověk se dozví i spostu delikátních věcí na jednotlivé členy a nejen to. Dlouhá cesta k zaslouženému úspěchu. :)

Heroinové deníky
Heroinové deníky
Nikdo to tu nepřežije
Nikdo to tu nepřežije
Rychleji mluvit nedokážu - Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)
Přátelé
Přátelé

Matěj Homola
česká, 1973

Kniha Wohnout sladkých dvacet je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x