Bez rizika

Bez rizika https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29739/bmid_bez-rizika-5AC-29739.jpg 4 55 8

Winston Garano série

< 2. díl

Druhá kniha série Win Garano (volně navazuje na román "V ohrožení"). Win Garano musí tentokrát za pomoci moderních forenzních vyšetřovacích metod vyřešit vraždu starou více než čtyřicet let. Stala se slepá Janie Brolinová opravdu obětí tajemného Bostonského škrtiče, který nikdy nebyl dopaden? Zajímá to ještě vůbec někoho? A proč se místní vyšetřovatelka Stump, kterou Win zná z krámku s lahůdkami, tolik vzpírá mu pomáhat? zdroj - KJM Brno... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Front , 2008

Andrea K.
24.08.2022 1 z 5

Je to moje oblíbená autorka a to se nejspíš nezmění ani po přečtení této "slabší" knihy. Připadalo mi, že polovinu knihy jsou jen politický kecy a pak rychle rychle na šesti stránkách spatlat čtyři věci najednou a v jedné chvíli všechno objasnit. Nějak mi chybí pointa.

Dagmar111
20.02.2019 1 z 5

Od této autorky to je má druhá kniha (série Winston Garano) a musím konstatovat, že mě toto dílo, stejně jako první v této sérii, vůbec ale opravdu vůbec neoslovilo. Přečetla jsem to jenom proto, že jsem knihu měla půjčenou z knihovny a přišlo mi "nefér" k této knize, abych ji nedočetla. Donutila jsem se číst až do konce a když si uvědomím, jak je kniha útlá - 158 stran - tak jsem ji četla strašně dlouho.
Obvykle mám i podstatně obsáhlejší knihy přečtené během dvou dnů.

Nechápala jsem, proč se má řešit vražda víc jak 40 let stará, hlavní aktéři si vzájemně lžou atd. Za mě NE.

mig20
05.02.2019 3 z 5

Vzhledem k tomu, že od autorky čtu knihy docela pravidelně, tak musím říct, že mi tato kniha v porovnání s ostatními přišla trochu slabší.. Působilo to na mě celé takové uspěchané. I tak se ale moc těším na další autorčiny knihy.

čef
10.11.2018 5 z 5

Z této série moje první a obdivuji, jak výrazně zde autorka obměnila svůj styl oproti řadě s Kay Scarpettovou. Příběh je ještě trochu víc zamotanější, stále se objevují nové postavy a podivné události, což samozřejmě také přehlednosti příliš nepřidává a někoho může i rozčilovat. Nakonec však naštěstí vše zaklapne a tak jsem zase celkem spokojen.

kapr
02.10.2017 5 z 5

Vynikající detektivka oblíbené autorky. Vyšetřování historické vraždy po desítkách let odhaluje nové skutečnosti.

hanča34
20.02.2017 2 z 5

Bohužel, Win mi Kay nenahradil, tak jsem to asi na 70. straně vzdala.

mechulka
11.01.2014 5 z 5

Dobré čtení, tentokrát bez Kay Scarpettové, ale i tak napínavé.

XYZ
21.02.2012 4 z 5

Opět příjemné čtení, doporučuji.

Patricia Cornwell
americká, 1956