Agent tichošlápek

Agent tichošlápek https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355264/bmid_winston-agent-tichoslapek-jcF-355264.jpg 5 13 6

Winston série

Winston už se sice vrátil z těla dvanáctileté Kiry do svého vlastního těla šlechtěného britského kocoura, to ale rozhodně neznamená, že jeho život bude už navždycky nudný! Právě naopak, zahraje si ve školním divadelním představení, sblíží se se svou milovanou Odetou, spolu s ní vystopuje nebezpečného zločince, a nakonec si získá srdce i Kiřiny nekompromisní ruské babičky, která kočičí chlupy na pohovce prostě nesnese!... celý text

Literatura světová , Sci-fi , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Winston: Agent auf leisen Pfoten , 2014

Renike
10.03.2024 5 z 5

Perfektní zábavné čtení, moc mě Winston baví :). Již daleko nepatřím do věkové kategorie, pro které je série určená, ale stejně jak jezevčíková i tahle kočičí série je maximálně povedená. Jdu shánět další díl :)

Ivi10
11.11.2023 5 z 5

skvělá kniha v žádném případě to nebyla nuda a rozhodně doporučuji

kamilk
17.05.2022 5 z 5

Jednoduchý príbeh pre deti, pri ktorom si oddýchnete. Každý milovník mačiek (a kocúrov!) si určite všimne, ako trefne autorka vystihla ich nezávislácky charakter. Sardinkáňoš, to sa teda podarilo! 100%

_Knihomolka_
24.11.2020

Tuto knihu jsem četla před pár lety a vzpomínám si, že jsem ji milovala, vlastně celou triologii od Frauke Scheunemannové. Je krásně a vtipně napsaná, a proto se dobře čte. Hodí se pro děti od páté do osmé třídy :).

May
25.05.2018 5 z 5

Jsem daleko...světelné roky daleko od čtenářů, kterým je kniha určená, přesto... přiznávám MILUJU Winstona:-)

AgnessN.R.
27.11.2017 4 z 5

Kdybych byla o trochu mladší, tak příběhy o Winstonovi nejsou jen moji dobří kamarádi, ale já bych byla zamilovaná!