Windows 10 – Průvodce uživatele

Windows 10 – Průvodce uživatele https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272292/mid_windows-10-Ox0-272292.jpg 5 3 2

Kniha známých českých odborníků podrobně seznamuje čtenáře s novým operačním systémem Windows 10. V první polovině knihy se čtenář naučí spouštět programy a přepínat mezi nimi (multitasking), vytvořit virtuální plochy, může si vyzkoušet jednoduché změny nastavení, například pracovní plochy nebo rozlišení obrazovky. Rovněž si může vyzkoušet dodávané aplikace přístupné z výchozí obrazovky Start (například Počasí, Hudba Groove, Fotky, Filmy a TV pořady apod.). V druhé polovině knihy se předpokládá, že čtenář už se v systému Windows dobře orientuje, a proto si může vyzkoušet zapojení počítače do domácí sítě, nastavit ochranu počítače a také přizpůsobit Windows 10 prostřednictvím nového systému nastavení. Velkou pozornost kladou autoři na práci se soubory a složkami a podrobně tedy seznamují čtenáře s aplikací Průzkumník a jeho četnými funkcemi. Nezbytným doplňkem knihy je popis aplikací dodávaných s Windows, zejména WordPad, Malování, Poznámkový blok, a internetový prohlížeč Microsoft Edge.... celý text

konicekbily
07.10.2016 5 z 5

Výborné poučení pro pokročilejší začátečníky.

alnahu
08.01.2016 5 z 5

Kniha nás podrobně seznámí s operačním systémem Windows 10.kniha je rozdělena do 7 kapitol.První je kapitola seznamovací ,abycom mohli vůbec s Windowsem 10 začít.
Druhá kapitola je věnovaná aplikacím.
Ve třetí se seznámíme s virtuální plochou atd.Soustředí se hlavně na správné nastavení.
Kniha je určena pro pokročilejší začátečníky.

Windows 10

Autoři knihy