Kryptoportál

Kryptoportál https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364703/mid_kryptoportal-lqg-364703.jpg 4 18 6

William Wenton série

William Wenton – kluk, který umí luštit šifry jako nikdo jiný na světě – se znovu vrací do Institutu. Všechno je tu ale vzhůru nohama a platí přísná bezpečností opatření. Příčinou všeho je Abraham Talley. Muž, který už dříve Williama málem připravil o život. Něco tu však nehraje. Komu může William věřit a proč ho trápí podivné záchvaty? A co je vůbec zač ten kryptoportál? Najde v sobě William sílu, aby zachránil ty, které má rád?... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Kniha Zlín

Kryptalportalen , 2016

MartinaF
MartinaF
14.08.2020 4 z 5

Čtení jsem si užívala úplně stejně jako u toho prvního. Napínavé, čtenář do poslední chvíle netuší, co se stane. Fantasy pro děti plné robotů zaujme asi spíše kluky než holky.

blackoutzuzi
blackoutzuzi
14.05.2020 4 z 5

Druhý díl o nadaném chlapci, který se dostává do ještě většího nebezpečí, než kdy byl. Místy to zacházelo až do extrémů, ale co. Je to kniha pro děti a v těch je možné vše :)

milena8281
milena8281
18.09.2019 3 z 5

Čtení jsme si se synem opět užili, příběh je napínavý a čtivý.

gad
gad
01.09.2019 5 z 5

Velmi pěkně napsáno. I druhý díl Williama Wentona je napínavý, s originálním příběhem. Doporučuji. A já jdu na třetí pokračování.

hogo
hogo
19.11.2018 5 z 5

Výborná kniha.

Kalip
Kalip
16.10.2018 3 z 5

Sci-fi není zrovna můj oblíbený žánr, přesto se snažím přistupovat ke knize objektivně. Námět (nejsme první lidé na Zemi, využití luridia,...) je zajímavý, i když možná až dost vyhnaný do extrému. Celá kniha se, myslím, dost potýká s odstředivostí a pro mě byla náročná na udržení pozornosti. Asi od poloviny už to bylo lepší. Uvítala bych častější proložení rozhovorů popisnými nebo vyprávěcími pasážemi. Charaktery jednotlivých postav nejsou až tak výrazné a místy mi splývaly. Možná je to ale jen tím, že jsem nečetla první díl.