Triptych

Triptych https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7908/bmid_will-trent-triptych-cib-7908.jpg 5 540 121

Will Trent série

Nikdo nechápal, podle jakých kritérií vrah své oběti vybíral. Jisté bylo jen jedno: že všechny mladé ženy se udusily vlastní krví, protože je vrah připravil o jazyk. Má to snad být pachatelův zrůdný podpis? Chce tím policii něco vzkázat, nebo je tak šílený, že si prostě nemůže pomoct? Sérii brutálních vražd vyšetřuje policejní veterán Michael Ormewood, který neproslul ani tak svými detektivními schopnostmi, jako spíše arogancí a záchvaty vzteku. Své by o tom mohla vyprávět jeho zdeptaná manželka, každý policajt z města a teď také mladý agent Will Trent, který byl k případu nasazen. Ormewood možná nezkušeným kolegou pohrdá, ale spolupracovat s ním musí. Vrah totiž udeřil znovu. A když se na scéně objeví John Shelly, který byl před lety neprávem odsouzen za vraždu a nyní je odhodlán najít na vlastní pěst skutečného viníka, začne se rozvíjet drama, které drsně zasáhne do života všech zúčastněných.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Triptych , 2006

marek7167
10.08.2017 4 z 5

Vcera docteno. Jedna se o me prvni setkani s touto autorkou a jsem rad, ze jsem si na posledni chvili koupil posledni vytisky dvou jejich dalsich knih. Velmi dobre cteni!! Nikdy me kniha nedonutila tolik listovat mezi kapitolami a vytvaret si dejovou linii a propojovat jednotlive pohledy hrdinu. Za to velke diky! Proc ale nedam 100 % je konec knihy, ktery jsem cekal trosku delsi, trosku jiny. Za me ale 90 % a jen co prectu Sochare smrti od meho oblibence Chrise Cartera, vracim se ke Karin S.

Rozmarýna Rozm
05.08.2017 5 z 5

Naprosto skvělá detektivka.

ZuK1
21.07.2017 4 z 5

Moje první knížka od Karin Slaughter. Chvilku mi trvalo, než jsem se do ní začetla a zorientovala se v dějových a časových líniích. Potom však kniha dostala spád a docela jsem měla problém se od ní odtrhnout. Už se těším na další díl.

Pulkrmon
04.07.2017 5 z 5

Will Trent je zase z jiného soudku a určitě se těším na další pokračování. Tato autorka mě vždy dokáže vytáhnout do děje a po do čtení jejich knih mam chuť si hned vzít další.

Kerberos
25.06.2017 5 z 5

Hodně dobré.

Lotka
07.06.2017 5 z 5

Konečně zase dobrá detektivka, poutavý příběh a zajímavé dějové linie! Hodně čtivá.

ArwenAragorn
01.01.2017 5 z 5

Tak tahle kniha od Karin mě moc bavila.

Susan94
15.12.2016 4 z 5

Tato knížka mě docela potrápila. Měla jsem na ní pořád se měnící názor od toho, že je to něco hrozného až po to, že je to vlastně hodně geniální, musíte si jí prostě přečíst až do úplného konce a pak budete nadšení. Přesto nemohu dát 100% z důvodu toho, že mi to občas opravdu přišlo šílené, ale stejně jako popis Johnova života, o kterém je celá druhá část, tak úplný konec mě vtáhli do děje a moc mě to bavilo. Nakonec tedy chápu to její vysoké hodnocení....

Ivetaa
03.11.2016 5 z 5

Souhlasím s názory, že se jedná o skvěle napsaný román. Těším se na další setkání s "dyslektickým" doktorem Trentem.

moudivlacek
03.10.2016 4 z 5

Toto bylo moje první setkání s autorkou, musím přiznat, že to bude další autorka, na kterou se jen tak nezapomíná.
Skvěle podaný příběh, sice velice brzy znáte jméno vraha a násilníka, ale stále si říkáte, jak ho dostanou a kolik lidí bude muset za to zaplatit. Takže si myslíte, že vás nic nepřekvapí. Ke konci vám autorka znovu předloží velmi důležitou informaci, která s vámi zamává. Na posledních stránkách si ale myslíte, že je na nic, že se bohužel nic nezmění a nevinný bude trpět dál. Ale...
Prostě super čtení pro ty, kdo má rád thrillery či psychologické romány.
Již se těším na další díl série.

Aymira
05.09.2016 5 z 5

Skvěla kniha! Od začátku do konce bez hluchých míst, bez zbytečných stránek o ničem. Ačkoliv velmi záhy odhalíte, jak se věci mají, nechává vás to přesto v napětí. Příběh má několik kladných postav, ktere vam prirostou k srdci takovým způsobem, že rozhodne nechcete, aby se někomu něco stalo a celou dobu si nepřejete nic jiného než strašnou smrt pro toho hajzla.

Fififjonka
12.08.2016 5 z 5

Absolutní nadšení. Ke Karin Slaughter jsem se dostala přes Mo Hayder a už teď je mi jasný, že jsem odsouzená k tomu přečíst od ní všechno. Nic proti Hayder, její knížky jsou napínavé a čtou se dobře, ale postavy ani hlavní detektiv mě nikdy moc nezajímaly. Zato Will Trent je po Harry Holeovi konečně další detektiv, kterýho jsem si i přes jeho chyby vážně oblíbila. Musím ale říct, že příběh, který mě opravdu ždímal, byl ten Johnův, neskutečně jsem mu fandila. Velmi napínavé, skoro žádné "vatové" nudné části a super finále. Už jsem ve třetině Nic nebude jako dřív a jedu dál :-D Rozhodně doporučuji!

BlackFun
05.08.2016 5 z 5

Naprosto skvělá záležitost! Autorka mě v mnoha okamžicích dostala, klobouk dolů.. Takový příběh jsem fakt nečekala :)) Mám jen jedinou drobnou výtku, příběh byl až moc překombinovaný, ale jinak výborný!

martina.tim
08.07.2016 5 z 5

Kniha mě neskutečně dostala. Čtivá a napínavá až do konce. Dlouho jsem tak skvěle propracovanou knihu nečetla. Té brutality tam bylo habakuk. Michael..... No coment.... John mě trochu štval, že si ve spoustě situácích nechal sr** na hlavu. Willovi jsem fandila aby to s Ange zvládl, ale konec byl uspokojivý. Velký palec nahoru a 5 hvězd k tomu :)

Colletka
28.06.2016 5 z 5

Ze začátku jsem byla trochu zmatená, autorka malinko přeskakovala mezi jednotlivými příběhy. Ale rychle jsem si na její styl psaní zvykla a přišel mi úžasný! Čtenáře to vtáhne do příběhu, i kdyby nechtěl.

rengers
06.05.2016 4 z 5

Je to moje první kniha od této autorky. Jsem mile překvapen jejím stylem, který vtáhne čtenáře do děje, jak se patří. Těším se na pokračování.

strippedd
04.05.2016 5 z 5

Od série Grant jsem dala malou pauzu. Byla jsem tak nadšená, že jsem se chtěla mit na co těšit. Vyplatilo se. Nový hrdina Will si získal mé sympatie i když po Jeffreym jsem v to nedoufala. Opet kniha plna napětí až do konce. Část knihy z pohledu vězně mě až mrazilo. Absolutně nechápu, kde se to v te ženské bere :). Jdu pokračovat s dalšími díly.

Hanina61
03.05.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout a doslova jsem ji hltala v každé volné chvilce. Spisovatelku rázem řadím hodně vysoko mezi svoje oblíbené a Will Trent se samozřejmě stává mým dalším "drsným hrdinou". Nicméně tentokrát bylo moje srdce, hlava i nervy po celou dobu hlavně s Johnem Shelleym... zoufala jsem si s ním, plakala, doufala, prala se s okolnostmi. Tenhle příběh není jen plný napětí od začátku až do konce, kde neskutečně graduje, ale taky probouzí silné emoce a jednotlivé postavy jsem velice dobře vykreslené. Uf, dnes dočteno a zítra si jdu půjčit "Nic nebude jako dřív." Vřele doporučuju všem fanouškům napětí.

Acquenta
24.04.2016 3 z 5

Miluji její knihy, ale tahle mi přišla nejslabší...

TaLu
09.04.2016 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem začala s prvním dílem série. Sice jsem již od autorky přečetla Genesis a tak jsem se trochu obávala drsných scén, ale tentokráte mne velmi mile překvapilo samo zpracování příběhu. Dívat se hned z několika stran na probíhající události - jakoby očima mnohých zúčastněných bylo pro mne natolik vtahující do probíhajícího děje, že jsem četla od začátku do konce bez zastavení ( no dobrá, musím přiznat, že mi to umožnilo moje onemocnění angínou).
Will Trent se stal okamžitě mou oblíbenou postavou a i další byli uvěřitelní. Uvěřitelní natolik, že jsem s tísní přemýšlela nad tím, co dokáže člověk udělat člověku. To je ten problém s thrillery - po jejich přečtení si uvědomím, že svět je někdy těžkým místem k životu. A co to s námi lidmi někdy je, že nedokážeme ochránit svá mláďata ?
Líbilo se mi, že autorka dost jasně vykresluje, jaké má její země problémy, i když jsem přesvědčená, že Atlantu miluje.

zfilmováno – TV seriál

Karin Slaughter