Genesis

Genesis https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26505/bmid_will-trent-genesis-3ZK-26505.jpg 5 438 92

Will Trent série

Bývalá soudní patoložka Sára Lintonová se přestěhovala, aby zapomněla na tragickou minulost a začala nový život. A jako lékařka v městské nemocnici má opravdu pocit, že se jí to daří – ovšem jen do okamžiku, kdy na oddělení přivezou těžce zraněnou ženu.

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Domino

Genesis , 2009

Dumicek
27.05.2013 5 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky a uřčitě nebude poslední. Poutavý děj od začátku až do konce..musím uznat,že ženy spisovatelky dokážou být morbidnější než leckteří muži spisovatelé..Občas mi v popisech hrůz,které pachatel prováděl na obětech běhal až mráz po zádech..Velice propracované dílo,s velmi dobře popsanými postavami. Karin dokáže člověka napínat až do úplného konce knihy a to se mi líbí. V knize nebyla kapitola či pasáž u které bych se nudila a řekla si,že dál už číst nebudu. Opravdu skvělé dílo.

macer1991
03.04.2013 5 z 5

Excelentna kniha . Ženy- autorky su omnoho brutalnejšie ako muži-autori. To je môj postreh z posledne prečítaných thrillerov......

Will je dobrý...... všetci ho podceňuju , ale on uzavrel pripad...

azraelka
07.02.2013 4 z 5

Hodně drsné mučení žen.

Oběti jsou anorektičky a i když vytrpí opravdu drsné zacházení, tak jsou to mrchy, které se týrají samy a jsou tak citově vyprahlé, že žádnou lítost ani soucit nechtějí.

Jako vždy si Karin s čtenářem pohraje. Nic není takové, jak si člověk myslí.

knihomoli
04.02.2013 4 z 5

Čtivé, značně brutální provedení vražd, zlatý laskavý Simenon.

Adriassa
29.11.2012 4 z 5

Přečteno za dva dny. Kniha je velmi napínává, ale doporučuji jen silnějším náturám:-)
Sara i Faith mi byly sympatické, ale Will ne.

Petra58
21.08.2012 5 z 5

Prostě jedním dechem

missa85
03.04.2012 5 z 5

No prostě Karin..... :-) Její knížky prostě miluju :-)

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Výborná, jako všechny její knihy...

fanousekba
20.07.2011

Hrozně fandím Willovi ať to zkusí se Sárou ;)

deena
29.03.2011 5 z 5

další z úžasných knih

sheylka
04.03.2011 5 z 5

Karin Slaughter opět nezklamala. Syrový příběh o soudní patoložce Sáře Lintonové, agentovi Willovi Trentovi a policistce Faith Mitchellové, kteří se snaží najít bestiálního šílence, který mučí ženy... Nedoporučuji pro slabší povahy.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

........tak jsem to zvládl, stará /sice mladá/ a dobrá Karin zase nezklamala , oddechovna , která má správný říz......... beze slov 5 hvězd - podtržených

detektivní a krimi romány

Karin Slaughter