Démoni

Démoni https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181930/bmid_demoni-6548d96e5e5e8.jpg 4 308 54

Will Trent série

Co se stane s dobrými lidmi, když se střetnou s ryzím zlem? Bill Black je chlápek, co jezdí na harleyi a nahání strach všude, kde se ukáže. Jedním z mála lidí, kteří se ho nebojí, je drsný drogový dealer z Maconu a jeho lstivá milenka. Tahle dvojka Billa naopak považuje za docela dobrého kumpána, který by jim mohl pomoci s kšefty. Nemají nejmenší tušení, že Bill je ve skutečnosti agent GBI Will Trent, který jim jde po krku. Zároveň se snaží uniknout z dosahu Sáry Lintonové, ženy, kterou miluje, ale která se nesmí dozvědět, jaké obrovské riziko Will podstupuje. Sára také přijela do Maconu, i když ji tam přivedly úplně jiné důvody. Dozvěděla se o pokusu o vraždu policisty, který je synem jejího mrtvého manžela, a ona mu chce být nablízku. Nikdy by ji nenapadlo, že na místě potká Willa, o jehož misi nic netuší – a že vlastně oba nevědomky pracují na stejném případu. Oba mají brzy na vlastní kůži zjistit, že démoni se mohou vyskytovat na obou stranách zákona...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: ekniha , Domino

Unseen , 2013

Pája699
07.01.2024 5 z 5

Za mě to byla super jízda, tento díl :-) rozhodně mě bavil více, než ten předchozí.

Hodnotím tedy kladně .-) Napínavé, akční, překvapivé, zamotané....mě se to četlo jak na běžícím pásu. Will Trent je můj oblíbenec a se Sárou tvoří super dvojici. Moc jim fandím a sahám po dalším díle..

monte
17.11.2022 3 z 5

První kniha této série, která mě ze začátku moc nebavila. Ale nakonec jsem se prokousala k napínavému konci

mataj
07.10.2022 4 z 5

Čtivá kniha s napínavým a rychle ubíhajícím dějem. Jenom chování a myšlenkové pochody některých postav byly pro mně občas skutečným oříškem k rozlousknutí.

hanzmb
11.03.2022 5 z 5

Rozhodně tento díl nepatří k nejhorším. Spíš je trochu zvláštní, není to typický WT. Přivítal jsem, že hlavní postavou je na rozdíl od posledních 2 dílů zase Will. Až na některé scény se Sárou, které jsou trochu mimo, to celkově přineslo vzhledem k prostředí a tématu určité přitvrzení v dějové linii. Znovu se objevuje Lena a určité návraty ke GC. Ale jestliže byl WT4 zcela legálním GC7, tak tady už o GC8 nejde. Max 7,5 :-).

eliska7389
07.03.2022 2 z 5

Asi najslabšia z celej série .. ťažko sa mi do knihy narozdiel od predchádzajúcich časti začítavalo. Prišlo mi že sa tam rieši príliš motívov naraz. Rozoberanie Leninho života a jej citové rozpoloženie mi prišlo zdĺhavé a nudné. Ale koniec to všetko vylepšil :) hodnotím ako lepší priemer :)

vera4669
12.07.2021 3 z 5

Pro mě také o dost slabší kus než ostatní knihy, možná to chce malou pauzičku před dalším pokračováním :-) Trvalo mi se začíst a málem jsem ani nedočetla ..

Peslik
18.06.2021 3 z 5

Tak trochu slabší díl ze série, ale možná to chce pauzu a vrátit se k sérii po něčem lehčím :D

MonikaV
15.01.2021 4 z 5

Zamotané,ale čtivé!

Evule *
14.11.2020 3 z 5

Tak tenhle díl mi dal zabrat, nemohla jsem se do knihy začíst, přesto konec překvapivý.

LilianaFalcon
01.07.2020 3 z 5

Mám velmi rozporuplné pocity.
Jednou až dvakrát jsem ochotná odpustit zápletku, která je přitažená za vlasy, když je knížka čtivá.
Tahle čtivá byla, děj byl přitažený za vlasy, ale v téhle sérii už po tolikáté, že už to prostě autorce odpouštět dál nemůžu.
Willovi a Sáře strašně fandím. Ale horzně mi leze krkem vztah Sáry a Leny. Jednou by mi to úplně stačilo a ne to do série zatahovat znovu.

pepa4081
19.06.2020 2 z 5

Poté, co mne přestala bavit série Grant County, jsem chtěl pokračovat ve čtení série s Willem Trentem. Ouha. Už jsem zapomněl, že se osudy hrdinů obou sérií prolínají. Už mne opravdu nebaví číst o věčných psychických problémech předavším Sáry a Leny. Zápletka je pro mne jen stěží uvěřitelná a navíc jsem měl pocit, že už jsem to všechno někde četl. Nic nového, co by mne chytlo, takže jsem zhusta přeskakoval stránky i celé odstavce, abych už to měl za sebou. Touto knihou s autorkou končím.

jfialova
14.03.2020 2 z 5

Tento díl byl dle mého názoru velmi slabý. Překlad mi přišel odbytý, některé věty v češtině nedávaly příliš smysl a při odhadu původního anglického textu se dá tušit mnohdy jiný význam, což je pro čtenáře nepříjemné. Celý příběh je takový neslaný nemastný, vůbec jsem nepochopila proč se Sára na Willa naštvala. Reakce a citové pochody jednotlivých postav mi neseděly a přišly přemrštěné, myslela jsem, že to ani nedočtu.

barusak1
29.01.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha ... Sára a Will jsou skvělí, jen Lena by zasloužila pořádný trest.

lifeoptimist
21.01.2020 5 z 5

Tak tenhle díl byla teda jízda.....myslím, že pro mě snad asi nejlepší ze série. Od začátku do konce akce, žádná hluchá místa, záporáka jsem si sice pak už tipla dobře, ale to mi nevadí. A jsem moc ráda za Sáru a Willa, že to tak dopadlo :-)

patricia8137
07.08.2019 5 z 5

Budem sa znovu opakovať, keď napíšem, že Karin Slaughter patrí k mojim obľúbeným autorkám thrillerov. Na tejto knihe (siedmy diel zo série Will Trent) sa mi hneď zapáčilo to, že príbeh bol napínavý už od prvej chvíle, hneď od prvých stránkach v knihe. Štýl autorkinho písania ma dokázal okamžite vtiahnuť do deja. Napínavé, dychberúce, prekvapujúce, úžasné, skvelé, prvotriedne - to je len pár slov, ktoré sa mi vynorujú v spojení s touto knihou.

petraj30
03.08.2019 5 z 5

Tahle kniha byla podle mě top z celé série, úplně mě mrazilo z detailního popisu vraždy.
Mrzelo mě, že Lena vyvázla celkem dobře, i když si to podle mě vůbec nezasloužila.
Will zakusil opravdu hodně a jsem moc ráda, že s ním Sára zůstala.
Tak se teď můžu vrhnout na poslední díl.

costawa
18.07.2019 2 z 5

Kniha se mi vůbec nečetla dobře. Neseděl mi autorčin styl psaní ani líčení postav. Všechny jakoby byly pořád naštvané nebo nespokojené. Druhou knihu si už nepřečtu. Hodnocení dávám pouze za pointu.

moudivlacek
15.07.2019 4 z 5

Skvělý příběh, tomu říkám detektivka se vším všudy. Jen mě zde zarážela stálá nevraživost Leny a Sáry, jako by si nemohli dát už pokoj, mrtvé nikdo neoživí. Každopádně Will zde dostává zabrat a trochu mě mrzel postoj Sáry. Musela vědět, co má Will za práci. Každopádně ji na druhou stranu chápu - bála se o něj a nechtěla o něj přijít. Zde ukázka toho, jak při hledání lumpů by se člověk měl občas podívat i přímo pod "lampu". Will mi opět dokázal, že i když si někdo o něm myslí bůhvíco, uměl si zde najít i "cestu" k chlapci, který si prožil své a těžko důvěřuje hlavně velkým mohutným a cizím mužům.
Napínavé od začátku až do konce. A já se moc těším na další díl s Willem, který mi přirostl moc k srdci.

Mišeec
10.06.2019 5 z 5

Opět úžasné chytlavý příběh. I přesto, že se nejedná o první knihu série, ničemu to nevadilo. Žádné informace z předchozích dílů mi v ději nechyběly. Karin se opět předvedla, že psaní jí svědčí. :)

Laf
04.05.2019 5 z 5

Výborně napsaný detektivní příběh, který je napínavý od začátku až do konce a nechybí spoustu zápletek.

Karin Slaughter
americká, 1971