Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1091 181

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

MGT
29.12.2016 3 z 5

Tak jsem se dostala přes všechno to sténání do konce, mělo to asi i trochu více děje než jiné knihy autorek, ale některé věty mi přišly jako vystřižené z deníku 16-ti leté holčiny až jsem se musela zasmát. A když jsem si kolikrát představila jak se divoce líbají s doširoka otevřenýma očima, tak jsem se musela opět smát.
Ale jako oddechovka pořád dobré a snadné čtení.

Kiwicatko
23.11.2016 3 z 5

3 kamaradky + 3 kamaradi = 3 dilna serie :-D
No jako proc ne, i kdyz u Bozske serie to nebylo jako pest na oko.
Z pribehu sem byla chvilkama nadsena a krepcila sem nadsenim, ale nasly se i chvile, kdy sem se pomalu mlatila do hlavy, co to jakoze ctu.
Nicmeeeeene.....pozitiva prevladaji a doufam, ze krepceni vydrzi i na dalsi dily ;-)

Sam99
31.10.2016 5 z 5

Vážně úžasná kniha. Od těchto autorek jsem čekala hodně, ale tohle to rozhodně předčilo. Trochu mi to připomínalo Rockovou hvězdu (nevím, co bylo napsané dřív). Kniha je bez zbytečných romantických klišé, ale rozhodně je to kniha, ve které vládne láska. Série "božský" byla rozhodně lepší. Hned se vrhnu na další díl, který bude, jak doufám, aspoň stejně dobrý.

elisa194
30.10.2016 4 z 5

Kniha nebyla nejhorší, ale tato autorka už měla lepší knihy. Asi tam na mě bylo moc erotiky. Na konci jsem ji už skoro i přeskakovala..

Akinaz
19.10.2016 5 z 5

Musím říct, že jsem knihy nečetla v pořadí, jak jdou za sebou. Začala jsem Sprosťákem, přešla na Hříšníka a pak se mi dostal do rukou Svůdník. A musí říct, že se mi líbil nejvíc. Pro mě, kniha byla po Božské sérii velmi milým překvapením. Měla své kouzlo. A přesto, že se jedná o oddechovku a žádnou intelektuální záležitost, se ke knize v budoucnu možná vrátím a přečtu si sérii ve správném pořadí.

Pája1965
27.09.2016

Nic moc.

smaille
20.09.2016 3 z 5

Tak musím napsat, že se mě nadchlo, že konečně hlavní hrdinka není nezkušená, nepolíbená, "přeslušnělá", prostě normální. Začátek super, cesta do Paříže super, zápletka a příběh v Paříži nic moc, konec super.

kikina114
07.09.2016 3 z 5

Od této autorky jsem četla všechny knihy ,,Božský,, a ty mě natchly, ale tato mě moc nezaujala ani druhý díl. Bylo to na mě moc ,,přeplácané,,.

Dindi
02.09.2016 3 z 5

Nic, co bych někdy v budoucnu musela číst znovu..

bookcase
21.07.2016 3 z 5

Žádná intelektuální náročná četba. Odpočinkový román k vodě nebo k zlepšení nálady při chřipce

Sonik19
13.07.2016 2 z 5

Ach ne....to sem sáhla hodně vedle... což je ovšem můj problém a ne autorky...ač mě příběh nezaujal, pokračování mi vrtá hlavou...ale postačilo by mi pouhé přečtení "výcucu"...Dílo mi přišlo naivní a přeslazené místy až primitivní..Krásná holka si najde krásného kluka..krásná holka má celoživotní komplex, krásný kluk má problémy s...??? s tím, že je překrásný a dokonalý?? a hodně pracuje... oba si rozumí v sexu a díky feromonům, alkoholu a bůhvíještě čemu je tu zápletka!! Letíme do Paříže, juhuuu...Američanka, která neumí ni slovo francouzsky si užívá romantiku s mužem snů, který je věčně v práci...mě ta kniha nedala možnost vžít se do hrdinů...proto mi nesedla...

kik68
12.07.2016 5 z 5

No čekala jsem asi trošku víc, ale dalo se to přečíst. Taková oddechovka.

Espoir
02.06.2016 3 z 5

Za sebe musím říct, že mě kniha trochu zklamala, série Božský bastard mj rozhodně učarovala víc. Začátek mě bavil, potom mi všechno přišlo pořad dokola o tom samém, jako kdyby se podobný děj opakoval několikrát dokola. "Překvapive" odhalení na konci jsem čekala dopredu a konec se mi zdál trochu useknuty. Přesto bych řekla, že v tomto žánru je kniha stále nadprůměr.

andrea0310
16.02.2016 3 z 5

Oproti božské sérii mi tato kniha začínající sérii vášnivců moc neučarovala. Parádní sex, to se nezapře, ale nemělo to to kouzlo (asi mi chybělo schodiště, střecha domu nebo pokoj v domě rodičů, co dodat :D). Děj mne nevtáhl a nechápala jsem, proč si ti dva spolu prostě normálně nepromluví. Ale ten konec byl fajn. Knihu jsem si sehnala v Pdf formátu, ale třeba se mi po ní jednou zasteskne a koupím si ji. Uvidím, co přinese další díl (sprosťák) :).

jolca-jolly0953
05.02.2016 5 z 5

Začátek knihy - Vegas - naprosto bomba. Zbytek knihy už byl takový nepřekvapivý. Ale i tak se mi velice dobře četlo a celý příběh se mi líbil. Tato série mi ovšem velice připomíná sérii Božského. Opět tu máme partu přátel, kde se to díl po díle páruje. Nejvíc se mi asi zalíbila Harlow a její povaha.

Narejka
12.01.2016 1 z 5

Asi mě zaujala nejméně ze série...

Xena011
31.12.2015 4 z 5

Pěkná, nenáročná a čtivá kniha. Velké napětí ve mě vyvolal zlom, který se blížil konci knížky a který nakonec dobře dopadl. Velké plus měla díky zasazení do Francie, ale na zatím trilogii božských ztrácí body.

josephinn99
19.12.2015 3 z 5

Knihu jsem si začala číst, protože mám přečteny všechny z této série. Chvilkama byl příběh hezký, čtivý, chvilkama jsem vyhlížela poslední stránku..... :( Tak jen doufám, že další díl, který přinese ve čtvrtek Ježíšek bude alespoň malinko lepší :o)

lenka5535
20.11.2015 4 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Odporúčam tým, ktorí majú radi tento druh kníh. Je v nej zápletka, tajomstvo a samozrejme nechýba kopec sexu :-)

nakavusterezou
17.11.2015 4 z 5

Skvělá kniha! Byla jsem naprosto nadšená, krásně se četla a děj byl také zajímavý. Dávám ale 4 hvězdičky, protože se mi nelíbil konec, kde vlastně všechno vyřešili díky sexu. V realitě by to zcela jasně dopadlo jinak.
Hodně se mi líbilo popsání sexuálních scén a celkově prostě to, jak je kniha napsaná. Ještě jsem nečetla sérii Božský, ale všichni tu píší, že je mnohem lepší než Vášnivý, takže už zcela jistě vím, co budu číst jako další :)