Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1091 181

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, určitě se k ní vrátím.Mám ráda tuhle autorku.

Leniii
26.02.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka:)

petulkapeta
04.02.2020 5 z 5

Nebylo to špatné...no jsem zvědava co bude dal...

smejkalova.m
08.12.2019 4 z 5

Ze začátku to bylo takový nijaký, je to celý takový hodně naivní příběh :-) ale čtivé to bylo, jsem zvědavá na další díl . :)

Renatapek
03.11.2019 2 z 5

Nenápadná "puťka" si vyrazí do Vegas a samozřejmě tu sbalí vášnivého svůdníka. Zažije s ním noc svých snů. Chopí se příležitosti a odjede za ním do Francie, tím překvapí nejen sebe a své okolí, ale také svého vášnivého svůdníka. Oba se učí spolu žít a hledat si k sobě cestu i když to tak vlastně ze začátku ani neplánovali. Impulzivní, zajímavý příběh, který stojí za to si přečíst. Zavede vás do říše odpočinkového snění a možná vás přesvědčí o tom, že vybočit ze stereotypu stojí za to.

Adris
23.06.2019

Padesat stran jsem dala... Vic ne. Takova blbost (dejove). A celkove tam byly nejake pro me nepochopitelne nesmysly v jejich konverzacich. A to chovani tech lidi je tak nepravdepodobne a dramticke...Bozsky byl super, prvni dva dily. Toto ne.

tynka65
05.06.2019 4 z 5

Tak jak tak koukám, jsem asi jediná komu se Vášnivý svůdník líbil víc než Božský bastard! Ten pro mne byl velkým zklamáním. Tenhle příběh se mi líbil mnohem mnohem víc! Co bylo hlavní, měl nějaký Děj a ta Paříž! ! Ach... A ne jen stránky zaplněné sexem... Téhle sérii dám asi další šanci, ale v té božské pokračovat dál určitě nebudu.

Nika320
22.04.2019 3 z 5

Přiznám se, že jsem se malilinko nudila

verunka93
27.01.2019 3 z 5

Po sérii "Božský" jsem čekala něco více. Kniha se dobře četla, ale nehltala jsem ji tolik jako předchozí knihy. Kdo si chce u knihy odpočinout, doporučuji.

makynka911
04.01.2019 4 z 5

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Za mě 4 :)

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Autorky mám ráda, Božskou sérii už jsem přečetla a tak došlo i na Vášnivé… Já nevím, nebylo to vyloženě zklamání, ale ani žádné velké překvapení. Kamarádky dodělají vysokou a jedou to oslavit do Vegas. A pic, tři holky potkají tři sympaťáky, opijí se a máme tady tři svatby… Dál už prozrazovat nebudu, možná jen, že Paříž jsem zase viděla trochu jinak a na google mapách jsem navštívila další místa

Terisek99
22.11.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Doporučuji si přečíst. :=D

SimiGSXR
17.11.2018 3 z 5

Svudnik byl slabsi nez serie Bozsky, nicmene je to paradni oddechovka. Navic je tu oproti Bozskemu vic citu. Vic rozebiraji svuj vztah, lasku a zivot..nebylo to jen o divokem sexu, i kdyz je ho tam take pozehnane. Jedine minus je, ze jsem ho cetla po Bozskem a proto jsem ocekavala to same. Ale je to moc hezka knizka, jednoducha, lehce se cte, libily se mi francouzske vyrazy, ktere to trosku ozvlastnili ale zase jich nebylo moc, aby to cloveka co neumi francouzsky nudilo, bylo to takove spestreni. Trochu mi vsak chybel pohled Ansela. Ale urcite doporucuji milovnikum nenarocneho, prijemneho a oddechoveho cteni.

Mrňous1
13.11.2018 5 z 5

Tak po sérii "Božských" jsem sáhla i po této. Měla jsem obavy, neboť zdejší názory jsou mírně odrazující, ale já jsem opět spokojená, asi nejsem náročný čtenář. Od tohoto typu literatury očekávám, že uteču do světa fantazie, romantiky, citů a vtipu. To vše se mi splnilo. Každá kniha těchto autorek je trošku jiná, ale to je přece plus. Samozřejmě, že jde vždy o začínající vztah, který si prochází vývojem, je tam vždy nějaký problém, který je ale šťastně vyřešen. Ale proto to čtu:-) V opravdovém životě je neštěstí dost a dost.Takže za mě pět hvězd.
PS: A navíc si pořád myslím, že je to minimálně o level výš, než opěvované a zfilmované odstíny šedi...

DendaRA
03.11.2018 2 z 5

KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY
Po sérii Božský, ze které jsem byla unešená, jsem nadšeně sáhla po další knize spisovatelek - ale přišlo zklamání. Kniha Vášnivý svůdník mě vůbec neohromila, celé to bylo nemastné neslané. Viděla jsem velký potenciál s létem v Paříži, ale nakonec to tam podle mě bylo vpodstatě jen proto, aby se děj odehrával někde jinde kromě Anglie a USA - bohužel toho moc spisovatelky nevyužily.
První věc, která mě na knize zklamala bylo, když jsem zjistila, že je celá kniha pouze z pohledu Mii. U předchozích knížek se mi kapitoly z pohledu mužů líbily mnohdy více než z pohledu žen, a tak mě tohle zamrzelo.
Osobně nemám moc ráda knihy psané v přítomném čase, a tak tohle byla další věc, která mi knihu trochu protivila - ale tohle je pouze můj osobní pocit. Zkrátka jsem si u spisovatelek už zvykla na minulý čas a takhle změna se mi příliš nelíbila.
Dále k hlavním postavám - Miin příběh mohl být podle mě zajímavý, kdyby ho spisovatelky více zařadily do děje - opět nevyužitý potenciál. Sem tam bylo něco zmíněno, ale že by to bylo nějak pro příběh důležité se říct nedá. Co se týká Ansela, pro mě byl zajímavý jen prvních pár kapitol. Poté, co se děj přesunul do Francie, jsem měla pocit, že autorky najednou Ansela vyměnily za někoho jiného.
Co mě na téhle knize nemile překvapilo, byl popis sexuálních scén. Tentokrát se jim vůbec nepodařil podat nijak zajímavě, nepomohly ani kostýmy; kromě jiného i časté opakování v popisu.

Celkově byla kniha pouze o sexu a čekání na sex, přičemž ani sexuální scény nebyly ničím výjimečné. Čas mezi sexem autorky nevyplnily ničím zajímavým, z Francie jsme jako čtenáři neviděli téměř nic, postavy nebyly nijak zajímavé, děj celkově táhlý a nudný.

1moniccka
02.11.2018 4 z 5

Kniha celkem o ničem jen jejich divné představa někoho jiného celá knížka o sexu a už jak začalo že jedou do Vegas říkala jsem si tam bude svatba a hned tři :-) hlavní děj byl až na posledních dvou kapitol ale jinak není špatná a série božských byla lepšííí

Lucai
15.09.2018 2 z 5

Séria Božský sa mi páčila tak som sa vrhla na Vášnivý svúdnik, ale teda straaašne sa to ťahalo.......a zbytočne........žiadna dynamika...

Turiel11
06.09.2018 3 z 5

Knihu jsem doslova proletěla, potřebovala jsem se odreagovat a to mi bylo splněno. Lehké čtení, ocenila jsem snahu o trošku jiné lechtivé scény. ;-)

Madelisi
28.07.2018 2 z 5

Jako oddechovka skvělé. Hlavně se nesmí přemýšlet.

Leninkka
02.07.2018 2 z 5

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.