Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224283/bmid_vasnivy-svudnik-o9w-224283.png 4 1091 181

Vášnivý svůdník série

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Sweet Filthy Boy , 2014

Danca196
24.08.2017

Oddechová kniha na léto....

helkol
08.08.2017 2 z 5

V této knize se víceméně nic zajímavého za celou dobu neděje a ze série Vášnivý je nejnudnější. Jednoduše řečeno, celý příběh je hrozná blbost a zajímalo by mě jak dlouho to trvalo autorce vymyslet. Vypráví jen hl. postava Mia, kdežto v ostatních dílech vypráví víc postav, což je poutavější. Také se zde stále opakují slova typu jako rozněžnělý, zasténal apod. a to po několika knihách už začne být prostě moc.

Nita17
08.08.2017

Je už jasné co od takových knih můžeme očekávat. Ale je to zajímavé a někdy vtipné čtení. Ovšem slabší odvar než série "Božský". V této verzi však svatbami všechno teprve začíná :D :D :D

Hany.Honey
04.08.2017 2 z 5

Klasika od těchto autorek. Člověk ví, co má od těchto knih očekávat. Je to pro mě oddychové čtení mezi detektivkami a krimi.

kacaaba
27.06.2017 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, jen mi vadil furt ten sex, chybělo mi tam seznamování a poznávání. Jinak dobrý a zajímavý příběh.

a.nnysek
27.06.2017 5 z 5

Další parádní knížka na oddych od Ch.Lauren, za mě super.

Majjina
18.06.2017 4 z 5

Tak začátek...no celkem nuda....pak se to pěkně rozjelo, oba hrdinové celkem sympatičtí a konec celkem uvěřitelný, takže super. :-)

Bet
04.06.2017 2 z 5

Začátek mě bavil přišlo mě pár věcí vtipných, ale pak mě to docela zklamalo nudila jsem se. Po pravdě finále jsem došla k tomu že to byla opravdu blbost.

romca3001
03.06.2017

Moje první kniha od této autorky a nebyla vůbec špatná :). Z počátku se člověk až nutil ke čtení a pak se to pěkně rozjelo. Akorát musím uznat, že sexu tam bylo až příliš mnoho. Kdyby byl víc propracovaný děj, kniha by byla určitě zajímavější.

MMacicekk
29.04.2017 2 z 5

Tuto knihu jsem četla od ledna, to vypovídá asi o všem. Děj se šíleně táhne, něco se začne dít těsně před koncem, aby to pak skončilo velice "nečekaně". Nuda na entou a to jsem si koupila ještě další dva díly. Doufám, že budou lepší, ale každopádně si od této série musím dát delší pauzu.

Kekik
26.04.2017 2 z 5

Byl to boj to dočíst.
Mnoho sexu, který už byl občas "otravný". Děj téměř žádný. Ovšem byly tam i chvilky, kdy jsem se od čtění nemohla odtrhnout, ovšem více převládaly okamžiky, kdy jsem se do čtení nutila. Chybělo mi tam mnoho informací-kupříkadu počet a jména bratrů, celkově něco o rodině, detaily nehody, a nebo vyskytování více postav, prostě mě nebavilo číst jen popis sexu (popis byl téměř vždy stejný-prsty v puse atd), dále pořád jen řešení strachu z toho a toho a jeho odchody a příchody do/z práce.
Top momenty-Vegas, příjezd do F. Odjezd z F. a pár stran ke konci.
Hezká obálka knihy.

havrmoni
23.03.2017 2 z 5

Po Bastardech,byť jsou taky nenáročné oddechovky,tohle nebylo nic moc. Chyběl mi tam pohled z obou stran. Číst jen její myšlenky mě nebavilo. Byla celkově divná a i ten sex. Tady byl takový vynucený,protože co jinak. Ona se jen celé dny procházela, on pracoval. Jednu chvíly jsem zjistila,že mi chybí popis obyčejných věcí. Jestli pere nebo vaří nebo jakákoliv jiná ,,normální činnost". Vím,že zamilovaní ze sebe nesundají ruce,ale ona na nic jínýho nemyslela. Vítala jsem zvrat, tolik mnou zatracovaný v Bastardech,páč tady to znamenalo- konečně se něco děje.

Evule114
13.03.2017 5 z 5

Skvělé čtení... Akorát mě rozesmutnilo, že už končí a nepokračuje, jak to Ansel s Miou zvládnou těch několik měsíců, než dořeší případ, ale třeba o tom bude zmínka v dalších dílech :-) Každopádně jsem se od knížky nebyla schopna odtrhnout, dokud nebyl konec :-)

knihomolka008
15.02.2017 5 z 5

Knížka mě oslovila mnohem víc než "Božský", příběh je ideální pro odpočinek a odreagování se

ptavichripkaa
10.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od těchto autorek a nebyla jsem zklamaná. Bylo tam přesně to, co jsem čekala. Příjemná oddechovka pro zimní večer.

Kačí137
06.02.2017 2 z 5

Nápad dobrý, příběh samozřejmě hodně předvídatelný. Ovšem proto ty knížky čteme, nechceme špatné konce :-) Na mě až moc erotiky, ne že by mě vadila, ale to neustálé opakování mě přijde vlastně až nudné a přeskakuji řádky.Vlastně stránky.Jako oddychovka výborný. Ostatně, proto jsem si ji vybrala.

fidáš
01.02.2017 2 z 5

Po předchozí trilogii "Božských.." je tahle kniha docela zklamání. Nezaujala mě ani hlavní hrdinka. Prostě nic moc.

veronika9143
13.01.2017 5 z 5

Já jsem z knihy byla nadšená, samozřejmě v ní nemůžeme hledat nějaký extra příběh, ale je to erotická literatura. Čekáme krásné muže, erotické scény a mnoho sexu. A tohle všechno od Vášnivého svůdníka dostanete. Je určená na oddychové dny a nutí nás popouštět uzdu fantazii. Od autorek je toto moje první kniha, Božského jsem nečetla proto nemůžu srovnávat.

cukrovka
11.01.2017 4 z 5

Moc pěkné čtení na jaké jsem od autorek zvyklá. Odpočinkový příběh plný erotiky a kouzelné Paříže.
Co mě hodně vadilo, bylo slovo "výška". Opravdu nechápu, proč v překladu není použit výraz který se opravdu používá "vejška" nebo "vysoká".

Domyska
04.01.2017 3 z 5

Svudnik neprekvapil, ale take neurazi...takova romantika s tim, ze vite, jak to skonci...zapletka neni nijak silneho charakteru, ale to u tohoto deuhu knizek tak nejak uz byva. Za me takovy prumer...pokud hledate nejakou oddychovku, kde pustite myslenky z hlavy, tal bych rekla, ze je to vice nez vhodne

láska erotika Francie

2013  81%Božský bastard