Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224283/wild-seasons-vasnivy-svudnik-7BZ-224283.jpg 3.9589

Wild Seasons (1.)

Sweet Filthy Boy (2014)

Vydáno:, Jota

Markéta:)

Tohle na mě bylo prostě moc.. Vůbec nic se tam nedělo. Poslední čtvrtinu knížky jsem jen přeskakovala odstavce a stránky. Tenhle typ literatury asi není nic pro mě.

LivN

Mám ráda knížky od Christiny Laurenové a především na nich mám ráda , že je příběh vyprávěn z pohledu muže i ženy což se u této knížky říct nedá. Těšila jsem se na další bombu a docela mě to zklamalo. Děj byl utáhany a chyběla tomu jiskra.

Market = )

Mno. Upřímně doufám, že jsem měla jenom nějaký nešikovný překlad, protože mi jednak přišlo, že věty místy nemají valného smyslu a jednak jsem tady v komentářích četla, že je knížka vtipná a to mě tedy minulo obloukem (až na pár výjimek). Trochu jsem postrádala i příběh :-D. Bohužel i u "oddechovek" jsem asi zmlsaná Elle Kennedy a podobně. No nic, jsem seriový typ, takže to zkusím s dalším dílem a uvidíme, jestli to bude lepší.

Tesset

Pěkné nenáročné čtení. Zábavné a sympatické postavy. Paráda.

avalonek

Kdybych já někdy jela pařit do Vegas,tak věřím tomu,že by si mě všiml akorát nějakej páprda a nebo vyhazovač,aby mě vyhodil.Bude to asi proto,že jsem do vínku nedostala žádnou velkou krásu...No,asi závidím trošku..Ale teď k příběhu.Bylo to hezké,příjemné čtení,které jsem si celkem užívala.Sice se vše řešilo sexem,ale jinak byly postavy moc hezké,mělo to vtip a v celku uvěřitelný děj..takže proto dávám 4*

Evka3814
19.12.2017

Super kniha

dendishek
08.12.2017

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

jani.ruzicko
25.11.2017

Nemůžu si pomoct, ale Ansel mi prostě přišel nějakej divnej, když spolu byli ve Francii... moc mi neseděl.. přitom na začátku a v dalších dílech je celkem fajn... =) možná, kdyby to bylo psané i z jeho pohledu, tak bych ho více pochopila =)

janno69
19.10.2017

Příjemná jednohubka :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Matita310
28.09.2017

Velice čtivě napsaná kniha. Prima oddechové čtení. =)

arket
14.09.2017

Parádní oddychovka.

Natali.159
12.09.2017

Kniha byla psaná čtivě.

Danca196
24.08.2017

Oddechová kniha na léto....

helkol
08.08.2017

V této knize se víceméně nic zajímavého za celou dobu neděje a ze série Vášnivý je nejnudnější. Jednoduše řečeno, celý příběh je hrozná blbost a zajímalo by mě jak dlouho to trvalo autorce vymyslet. Vypráví jen hl. postava Mia, kdežto v ostatních dílech vypráví víc postav, což je poutavější. Také se zde stále opakují slova typu jako rozněžnělý, zasténal apod. a to po několika knihách už začne být prostě moc.

Nita17
08.08.2017

Je už jasné co od takových knih můžeme očekávat. Ale je to zajímavé a někdy vtipné čtení. Ovšem slabší odvar než série "Božský". V této verzi však svatbami všechno teprve začíná :D :D :D

Hany.Honey
04.08.2017

Klasika od těchto autorek. Člověk ví, co má od těchto knih očekávat. Je to pro mě oddychové čtení mezi detektivkami a krimi.

kacaaba
27.06.2017

Kniha se mi četla dobře, jen mi vadil furt ten sex, chybělo mi tam seznamování a poznávání. Jinak dobrý a zajímavý příběh.

a.nnysek
27.06.2017

Další parádní knížka na oddych od Ch.Lauren, za mě super.

Majjina
18.06.2017

Tak začátek...no celkem nuda....pak se to pěkně rozjelo, oba hrdinové celkem sympatičtí a konec celkem uvěřitelný, takže super. :-)

Bet
04.06.2017

Začátek mě bavil přišlo mě pár věcí vtipných, ale pak mě to docela zklamalo nudila jsem se. Po pravdě finále jsem došla k tomu že to byla opravdu blbost.

romca3001
03.06.2017

Moje první kniha od této autorky a nebyla vůbec špatná :). Z počátku se člověk až nutil ke čtení a pak se to pěkně rozjelo. Akorát musím uznat, že sexu tam bylo až příliš mnoho. Kdyby byl víc propracovaný děj, kniha by byla určitě zajímavější.

MMacicekk
29.04.2017

Tuto knihu jsem četla od ledna, to vypovídá asi o všem. Děj se šíleně táhne, něco se začne dít těsně před koncem, aby to pak skončilo velice "nečekaně". Nuda na entou a to jsem si koupila ještě další dva díly. Doufám, že budou lepší, ale každopádně si od této série musím dát delší pauzu.

Kekik
26.04.2017

Byl to boj to dočíst.
Mnoho sexu, který už byl občas "otravný". Děj téměř žádný. Ovšem byly tam i chvilky, kdy jsem se od čtění nemohla odtrhnout, ovšem více převládaly okamžiky, kdy jsem se do čtení nutila. Chybělo mi tam mnoho informací-kupříkadu počet a jména bratrů, celkově něco o rodině, detaily nehody, a nebo vyskytování více postav, prostě mě nebavilo číst jen popis sexu (popis byl téměř vždy stejný-prsty v puse atd), dále pořád jen řešení strachu z toho a toho a jeho odchody a příchody do/z práce.
Top momenty-Vegas, příjezd do F. Odjezd z F. a pár stran ke konci.
Hezká obálka knihy.

havrmoni
23.03.2017

Po Bastardech,byť jsou taky nenáročné oddechovky,tohle nebylo nic moc. Chyběl mi tam pohled z obou stran. Číst jen její myšlenky mě nebavilo. Byla celkově divná a i ten sex. Tady byl takový vynucený,protože co jinak. Ona se jen celé dny procházela, on pracoval. Jednu chvíly jsem zjistila,že mi chybí popis obyčejných věcí. Jestli pere nebo vaří nebo jakákoliv jiná ,,normální činnost". Vím,že zamilovaní ze sebe nesundají ruce,ale ona na nic jínýho nemyslela. Vítala jsem zvrat, tolik mnou zatracovaný v Bastardech,páč tady to znamenalo- konečně se něco děje.

Evule114
13.03.2017

Skvělé čtení... Akorát mě rozesmutnilo, že už končí a nepokračuje, jak to Ansel s Miou zvládnou těch několik měsíců, než dořeší případ, ale třeba o tom bude zmínka v dalších dílech :-) Každopádně jsem se od knížky nebyla schopna odtrhnout, dokud nebyl konec :-)

knihomolka008
15.02.2017

Knížka mě oslovila mnohem víc než "Božský", příběh je ideální pro odpočinek a odreagování se

ptavichripkaa
10.02.2017

Moje první kniha od těchto autorek a nebyla jsem zklamaná. Bylo tam přesně to, co jsem čekala. Příjemná oddechovka pro zimní večer.

Kačí137
06.02.2017

Nápad dobrý, příběh samozřejmě hodně předvídatelný. Ovšem proto ty knížky čteme, nechceme špatné konce :-) Na mě až moc erotiky, ne že by mě vadila, ale to neustálé opakování mě přijde vlastně až nudné a přeskakuji řádky.Vlastně stránky.Jako oddychovka výborný. Ostatně, proto jsem si ji vybrala.

fidáš
01.02.2017

Po předchozí trilogii "Božských.." je tahle kniha docela zklamání. Nezaujala mě ani hlavní hrdinka. Prostě nic moc.