Vášnivý svůdník

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224283/big_wild-seasons-vasnivy-svudnik-7BZ-224283.jpg 3.8972

Vášnivý svůdník 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Sweet Filthy Boy, 2014

Kniha Vášnivý svůdník

princesse
15.09.2021

Dobře se to četlo, bylo to praštěné, ale čtivé ... oddechovka ideální. Rozhodně dopředu nic nečekat a pak si jen užít.

syky245
05.08.2021

U téhle spisovatelky je téměř zaručené, že se knížka bude číst snadno. Jako vždy nezklamala svými popisy všech situací i postav. Kniha se čte sama a v poslední čtvrtině přijde zlom, který vás donutí u knihy sedět až do konce.

Ešína
25.07.2021

Další erotický příběh, který se čte sám a rychle. Pro fanoušky Božského doporučuji i když je to o něco málo slabší.

ZHrdinka
25.06.2021

Tohle mi bavilo:-D
Uz ze zasady nectu dopredu anotaci a tady se to vyplatilo dvojnasob

Mondaika
20.06.2021

Co napsat... Ze začátku jsem si říkala, že to půjde... jenže pak byla kniha pouze o sexu a čekání na sex, přičemž ani sexuální scény nebyly ničím výjimečné. Námět dobrý jen nevyužít na maximum... Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila. Zbytečně bych vyhodila peníze. Přikláním se také k tomu jak již tu bylo také zmíněno, že mi chyběl pocit Ansela. JAKO ODDECHOVKA DOBRÝ, ALE NA ZADEK SI Z TOHO NESEDNETE.

Jita160
13.06.2021

Nejdříve svatba a pak až láska?
Proč ne.Baletka a právník,který osud dal dohromady .Za mě krásný romantický příběh.
Vášnivého jsem četla už dřív,ale je to jak s Božským...ráda se k nim vracím.

Tereza.Fait
11.05.2021

Ale jo! Ja jsem spokojena. Nenarocne cteni, laska, sex a happy end.

marta14
22.03.2021

Začátek teda takový nic moc... Autorky už napsaly lepší knihy. Konec to však spravil, a i když to nebyla nejlepší kniha, tak se mi to celkem líbilo :).