Vášnivý svůdník

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224283/wild-seasons-vasnivy-svudnik-7BZ-224283.jpg 3.8661

Wild Seasons (1.)

Sweet Filthy Boy (2014)

Vydáno:, Jota

Terisek99
22. listopadu

Kniha se mi líbila. Doporučuji si přečíst. :=D

SimiGSXR
17. listopadu

Svudnik byl slabsi nez serie Bozsky, nicmene je to paradni oddechovka. Navic je tu oproti Bozskemu vic citu. Vic rozebiraji svuj vztah, lasku a zivot..nebylo to jen o divokem sexu, i kdyz je ho tam take pozehnane. Jedine minus je, ze jsem ho cetla po Bozskem a proto jsem ocekavala to same. Ale je to moc hezka knizka, jednoducha, lehce se cte, libily se mi francouzske vyrazy, ktere to trosku ozvlastnili ale zase jich nebylo moc, aby to cloveka co neumi francouzsky nudilo, bylo to takove spestreni. Trochu mi vsak chybel pohled Ansela. Ale urcite doporucuji milovnikum nenarocneho, prijemneho a oddechoveho cteni.

Mrňous1
13. listopadu

Tak po sérii "Božských" jsem sáhla i po této. Měla jsem obavy, neboť zdejší názory jsou mírně odrazující, ale já jsem opět spokojená, asi nejsem náročný čtenář. Od tohoto typu literatury očekávám, že uteču do světa fantazie, romantiky, citů a vtipu. To vše se mi splnilo. Každá kniha těchto autorek je trošku jiná, ale to je přece plus. Samozřejmě, že jde vždy o začínající vztah, který si prochází vývojem, je tam vždy nějaký problém, který je ale šťastně vyřešen. Ale proto to čtu:-) V opravdovém životě je neštěstí dost a dost.Takže za mě pět hvězd.
PS: A navíc si pořád myslím, že je to minimálně o level výš, než opěvované a zfilmované odstíny šedi...

DendaRA
03. listopadu

KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY
Po sérii Božský, ze které jsem byla unešená, jsem nadšeně sáhla po další knize spisovatelek - ale přišlo zklamání. Kniha Vášnivý svůdník mě vůbec neohromila, celé to bylo nemastné neslané. Viděla jsem velký potenciál s létem v Paříži, ale nakonec to tam podle mě bylo vpodstatě jen proto, aby se děj odehrával někde jinde kromě Anglie a USA - bohužel toho moc spisovatelky nevyužily.
První věc, která mě na knize zklamala bylo, když jsem zjistila, že je celá kniha pouze z pohledu Mii. U předchozích knížek se mi kapitoly z pohledu mužů líbily mnohdy více než z pohledu žen, a tak mě tohle zamrzelo.
Osobně nemám moc ráda knihy psané v přítomném čase, a tak tohle byla další věc, která mi knihu trochu protivila - ale tohle je pouze můj osobní pocit. Zkrátka jsem si u spisovatelek už zvykla na minulý čas a takhle změna se mi příliš nelíbila.
Dále k hlavním postavám - Miin příběh mohl být podle mě zajímavý, kdyby ho spisovatelky více zařadily do děje - opět nevyužitý potenciál. Sem tam bylo něco zmíněno, ale že by to bylo nějak pro příběh důležité se říct nedá. Co se týká Ansela, pro mě byl zajímavý jen prvních pár kapitol. Poté, co se děj přesunul do Francie, jsem měla pocit, že autorky najednou Ansela vyměnily za někoho jiného.
Co mě na téhle knize nemile překvapilo, byl popis sexuálních scén. Tentokrát se jim vůbec nepodařil podat nijak zajímavě, nepomohly ani kostýmy; kromě jiného i časté opakování v popisu.

Celkově byla kniha pouze o sexu a čekání na sex, přičemž ani sexuální scény nebyly ničím výjimečné. Čas mezi sexem autorky nevyplnily ničím zajímavým, z Francie jsme jako čtenáři neviděli téměř nic, postavy nebyly nijak zajímavé, děj celkově táhlý a nudný.

1moniccka
02. listopadu

Kniha celkem o ničem jen jejich divné představa někoho jiného celá knížka o sexu a už jak začalo že jedou do Vegas říkala jsem si tam bude svatba a hned tři :-) hlavní děj byl až na posledních dvou kapitol ale jinak není špatná a série božských byla lepšííí

Lucai

Séria Božský sa mi páčila tak som sa vrhla na Vášnivý svúdnik, ale teda straaašne sa to ťahalo.......a zbytočne........žiadna dynamika...

Turiel11

Knihu jsem doslova proletěla, potřebovala jsem se odreagovat a to mi bylo splněno. Lehké čtení, ocenila jsem snahu o trošku jiné lechtivé scény. ;-)

Madelisi

Jako oddechovka skvělé. Hlavně se nesmí přemýšlet.

Leninkka

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.

withoutchild

Kniha absolutně o ničem. V podstatě jediné o co se tam jedná, tak je to, že předimezovaný francouzský alfa samec klátí naivní americkou holku, a to na 350 stranách. A když hlavní dvojice zrovna nesouloží, tak je zbytek děje jen prachsprostá vata plná ženského tlachání. Je mi jasné, že jako chlap nejsem cílová skupina čtenářů, ale čekal bych trochu víc. Ke knize jsem se dostal vyloženě náhodou, takže nemám v plánu v sérii Vášnivých milenců a podobně pokračovat.

M100

Kniha me neoslovila, urcite po dalsi knize nesahnu. Takove o nicem.

Siwan

Tak jo...asi do půlky je to takový kostrbatý a upocený, jako když si do postele vezmete někoho, kdo prostě nějak neví jak na to...a vy vlastně taky nevíte a nejde tomu úplně přijít na chuť...a pak se něco stane a ono to začne dávat smysl a i když to není nejlepší noc v životě, je to úplně přirozený a funguje to. A tady to je stejný :) NAPSALY i lepší věci, ale tahle je prostě krásným začátkem něčeho většího, tahle serie stojí za přečtení :)

LadyHip

Tahle dvojice autorek je jednoduše úchvatná. Další povedený kousek z jejich dílny. Četla jsem ji jedním dechem a skoro na jeden zátah. Paříž je i v tomhle podání podmanivá a okouzlující a jen dodává pomyslnou třešničku skvělému příběhu.

dee95

Kniha byla super, příběh byl originální. Ale bohužel někde selhal překlad. Netuším co bylo špatně, protože ostatní díly série jsou zase super a já věřím tomu, že i tahle kniha je napsaná bravurně, takže možná sáhnu po originálu :) škoda

ivedoo

Naprosto skvělá knížka, jakož jsou všechny knihy napsané od Christiny Lauren :) Do knihy jsem se tak začetla, že jsem jí měla za dnešní odpoledne přečtenou :D Mnozí si mohou stěžovat, že by se toto nemohlo stát v reálném životě, tak ale kvůli tomu tyhle knížky napsané. Právě proto se píšou hlavně příběhy, aby jsme mohli pustit uzdu své fantazii :D Přece můžeme snít, co by kdyby, od toho je to skvělé. Uniknout na chvílí od reality :D Zase skvělá série :)

Rozinka28

Ne a ne se do knihy začíst, dlouho mi ležela doma, přestože další ze série už jsem měla přečtené. Nesedí mi vypravěčský styl v přítomném čase, dlouhá souvětí a hned trojitý milostný vztah. K dočtení jsem se nedokopala.

Markéta:)

Tohle na mě bylo prostě moc.. Vůbec nic se tam nedělo. Poslední čtvrtinu knížky jsem jen přeskakovala odstavce a stránky. Tenhle typ literatury asi není nic pro mě.

LivN

Mám ráda knížky od Christiny Laurenové a především na nich mám ráda , že je příběh vyprávěn z pohledu muže i ženy což se u této knížky říct nedá. Těšila jsem se na další bombu a docela mě to zklamalo. Děj byl utáhany a chyběla tomu jiskra.

Market = )

Mno. Upřímně doufám, že jsem měla jenom nějaký nešikovný překlad, protože mi jednak přišlo, že věty místy nemají valného smyslu a jednak jsem tady v komentářích četla, že je knížka vtipná a to mě tedy minulo obloukem (až na pár výjimek). Trochu jsem postrádala i příběh :-D. Bohužel i u "oddechovek" jsem asi zmlsaná Elle Kennedy a podobně. No nic, jsem seriový typ, takže to zkusím s dalším dílem a uvidíme, jestli to bude lepší.

Tesset

Pěkné nenáročné čtení. Zábavné a sympatické postavy. Paráda.

avalonek

Kdybych já někdy jela pařit do Vegas,tak věřím tomu,že by si mě všiml akorát nějakej páprda a nebo vyhazovač,aby mě vyhodil.Bude to asi proto,že jsem do vínku nedostala žádnou velkou krásu...No,asi závidím trošku..Ale teď k příběhu.Bylo to hezké,příjemné čtení,které jsem si celkem užívala.Sice se vše řešilo sexem,ale jinak byly postavy moc hezké,mělo to vtip a v celku uvěřitelný děj..takže proto dávám 4*

Evka3814
19.12.2017

Super kniha

dendishek
08.12.2017

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

jani.ruzicko
25.11.2017

Nemůžu si pomoct, ale Ansel mi prostě přišel nějakej divnej, když spolu byli ve Francii... moc mi neseděl.. přitom na začátku a v dalších dílech je celkem fajn... =) možná, kdyby to bylo psané i z jeho pohledu, tak bych ho více pochopila =)

janno69
19.10.2017

Příjemná jednohubka :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Matita310
28.09.2017

Velice čtivě napsaná kniha. Prima oddechové čtení. =)

arket
14.09.2017

Parádní oddychovka.

Natali.159
12.09.2017

Kniha byla psaná čtivě.

Danca196
24.08.2017

Oddechová kniha na léto....