Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224283/wild-seasons-vasnivy-svudnik-7BZ-224283.jpg 3.8634

Wild Seasons (1.)

Sweet Filthy Boy (2014)

Vydáno:, Jota

Madelisi

Jako oddechovka skvělé. Hlavně se nesmí přemýšlet.

Leninkka

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.

withoutchild

Kniha absolutně o ničem. V podstatě jediné o co se tam jedná, tak je to, že předimezovaný francouzský alfa samec klátí naivní americkou holku, a to na 350 stranách. A když hlavní dvojice zrovna nesouloží, tak je zbytek děje jen prachsprostá vata plná ženského tlachání. Je mi jasné, že jako chlap nejsem cílová skupina čtenářů, ale čekal bych trochu víc. Ke knize jsem se dostal vyloženě náhodou, takže nemám v plánu v sérii Vášnivých milenců a podobně pokračovat.

M100

Kniha me neoslovila, urcite po dalsi knize nesahnu. Takove o nicem.

Siwan

Tak jo...asi do půlky je to takový kostrbatý a upocený, jako když si do postele vezmete někoho, kdo prostě nějak neví jak na to...a vy vlastně taky nevíte a nejde tomu úplně přijít na chuť...a pak se něco stane a ono to začne dávat smysl a i když to není nejlepší noc v životě, je to úplně přirozený a funguje to. A tady to je stejný :) NAPSALY i lepší věci, ale tahle je prostě krásným začátkem něčeho většího, tahle serie stojí za přečtení :)

LadyHip

Tahle dvojice autorek je jednoduše úchvatná. Další povedený kousek z jejich dílny. Četla jsem ji jedním dechem a skoro na jeden zátah. Paříž je i v tomhle podání podmanivá a okouzlující a jen dodává pomyslnou třešničku skvělému příběhu.

dee95

Kniha byla super, příběh byl originální. Ale bohužel někde selhal překlad. Netuším co bylo špatně, protože ostatní díly série jsou zase super a já věřím tomu, že i tahle kniha je napsaná bravurně, takže možná sáhnu po originálu :) škoda

ivedoo

Naprosto skvělá knížka, jakož jsou všechny knihy napsané od Christiny Lauren :) Do knihy jsem se tak začetla, že jsem jí měla za dnešní odpoledne přečtenou :D Mnozí si mohou stěžovat, že by se toto nemohlo stát v reálném životě, tak ale kvůli tomu tyhle knížky napsané. Právě proto se píšou hlavně příběhy, aby jsme mohli pustit uzdu své fantazii :D Přece můžeme snít, co by kdyby, od toho je to skvělé. Uniknout na chvílí od reality :D Zase skvělá série :)

Rozinka28

Ne a ne se do knihy začíst, dlouho mi ležela doma, přestože další ze série už jsem měla přečtené. Nesedí mi vypravěčský styl v přítomném čase, dlouhá souvětí a hned trojitý milostný vztah. K dočtení jsem se nedokopala.

Markéta:)

Tohle na mě bylo prostě moc.. Vůbec nic se tam nedělo. Poslední čtvrtinu knížky jsem jen přeskakovala odstavce a stránky. Tenhle typ literatury asi není nic pro mě.

LivN

Mám ráda knížky od Christiny Laurenové a především na nich mám ráda , že je příběh vyprávěn z pohledu muže i ženy což se u této knížky říct nedá. Těšila jsem se na další bombu a docela mě to zklamalo. Děj byl utáhany a chyběla tomu jiskra.

Market = )

Mno. Upřímně doufám, že jsem měla jenom nějaký nešikovný překlad, protože mi jednak přišlo, že věty místy nemají valného smyslu a jednak jsem tady v komentářích četla, že je knížka vtipná a to mě tedy minulo obloukem (až na pár výjimek). Trochu jsem postrádala i příběh :-D. Bohužel i u "oddechovek" jsem asi zmlsaná Elle Kennedy a podobně. No nic, jsem seriový typ, takže to zkusím s dalším dílem a uvidíme, jestli to bude lepší.

Tesset

Pěkné nenáročné čtení. Zábavné a sympatické postavy. Paráda.

avalonek

Kdybych já někdy jela pařit do Vegas,tak věřím tomu,že by si mě všiml akorát nějakej páprda a nebo vyhazovač,aby mě vyhodil.Bude to asi proto,že jsem do vínku nedostala žádnou velkou krásu...No,asi závidím trošku..Ale teď k příběhu.Bylo to hezké,příjemné čtení,které jsem si celkem užívala.Sice se vše řešilo sexem,ale jinak byly postavy moc hezké,mělo to vtip a v celku uvěřitelný děj..takže proto dávám 4*

Evka3814
19.12.2017

Super kniha

dendishek
08.12.2017

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

jani.ruzicko
25.11.2017

Nemůžu si pomoct, ale Ansel mi prostě přišel nějakej divnej, když spolu byli ve Francii... moc mi neseděl.. přitom na začátku a v dalších dílech je celkem fajn... =) možná, kdyby to bylo psané i z jeho pohledu, tak bych ho více pochopila =)

janno69
19.10.2017

Příjemná jednohubka :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Matita310
28.09.2017

Velice čtivě napsaná kniha. Prima oddechové čtení. =)

arket
14.09.2017

Parádní oddychovka.

Natali.159
12.09.2017

Kniha byla psaná čtivě.

Danca196
24.08.2017

Oddechová kniha na léto....

helkol
08.08.2017

V této knize se víceméně nic zajímavého za celou dobu neděje a ze série Vášnivý je nejnudnější. Jednoduše řečeno, celý příběh je hrozná blbost a zajímalo by mě jak dlouho to trvalo autorce vymyslet. Vypráví jen hl. postava Mia, kdežto v ostatních dílech vypráví víc postav, což je poutavější. Také se zde stále opakují slova typu jako rozněžnělý, zasténal apod. a to po několika knihách už začne být prostě moc.

Nita17
08.08.2017

Je už jasné co od takových knih můžeme očekávat. Ale je to zajímavé a někdy vtipné čtení. Ovšem slabší odvar než série "Božský". V této verzi však svatbami všechno teprve začíná :D :D :D

Hany.Honey
04.08.2017

Klasika od těchto autorek. Člověk ví, co má od těchto knih očekávat. Je to pro mě oddychové čtení mezi detektivkami a krimi.

kacaaba
27.06.2017

Kniha se mi četla dobře, jen mi vadil furt ten sex, chybělo mi tam seznamování a poznávání. Jinak dobrý a zajímavý příběh.

a.nnysek
27.06.2017

Další parádní knížka na oddych od Ch.Lauren, za mě super.

Majjina
18.06.2017

Tak začátek...no celkem nuda....pak se to pěkně rozjelo, oba hrdinové celkem sympatičtí a konec celkem uvěřitelný, takže super. :-)

Bet
04.06.2017

Začátek mě bavil přišlo mě pár věcí vtipných, ale pak mě to docela zklamalo nudila jsem se. Po pravdě finále jsem došla k tomu že to byla opravdu blbost.