Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271113/bmid_vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4 885 132

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád.... celý text

Lussy239
15.06.2020 4 z 5

Druhý díl byl mnohem lepší než první z této série. Určitě mě bavil více a četla jsem ho s větším nadšením. Pořád má ale série Božský mnohonásobně navrch.

rajcatko
24.05.2020 1 z 5

Proč já to čtu? Jsem nejspíš stejně stupidní, jako samotná kniha. Ono se říká, že jen blázen dělá jednu věc pořád dokola a čeká, že výsledek se změní. Takže, kniha byla blbá..ale, ne tak blbá jako první díl, nicméně pořád blbá. Jedna hvězda..za snahu.

Janík511
02.04.2020 2 z 5

Hrozná blbost. Čekala jsem podle obsahu pěknou, odpočinkovou četbu a ne takové povídání o ničem s popisem sexu na xx stran a s neskutečným počtem sprostých slov. Za mě obrovské zklamání.

kniznimaniak03
29.03.2020

Kniha byla dobře napsaná,děj byl zajímavý,přečteno velice rychle

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Miluju všechny knihy od autorky.Doporučuji!!!!

petulkapeta
06.02.2020 5 z 5

Miluju příběhy vyprávěné z obou pohledu...

Leniii
24.01.2020 5 z 5

Super oddechovka plná emocí a sexu :)

Bet
15.01.2020 3 z 5

Kniha mě zklamala, čekala jsem od ní víc. Tato série je o hodně slabší.

smejkalova.m
11.12.2019 4 z 5

Bavila mě méně než Vášnivý svudnik. Tahle série je slabší než Božský.Ale čtivé to je...jen tomu něco chybí.

Renatapek
03.11.2019 2 z 5

Tentokrát není hrdinka žádná nenápadná myška, právě naopak. Harlow je sebevědomá žena, která se netají tím, že má ráda sex a ví, jak si ho užít. Také nemá problém přijet za chlapem svých snů oblečená pouze do kabátu, užít si a zase odjet. Je zajímavé sledovat, co se stane, když najde toho pravého. Příběh je napínavý, vtipný a končí šťastně. Co víc si od knihy na relax přát? Knihu jsem četla už několikrát.

TomuVer
06.10.2019 2 z 5

Kniha plná intímnosti. Viac sa o tom asi nedá povedať, takéto knihy nemajú nejakú veľkú hodnotu. Sú to oddychovky s jednoduchým dejom.

tynka65
01.08.2019 4 z 5

Z božské série jsem přečetla jen první díl a byl pro mě strašný! Vášnivá série mě baví! A jak moc!! První díl se mi moc libil, ale tenhle druhý byl ještě mnohem lepší! Finn je chlap podle mého gusta a Horlow je neuvěřitelně vtipná! Skvělá dvojka. Skvělá zábava!

1moniccka
08.02.2019 4 z 5

tahle série není špatná ale je hodně slabší než ta první.Ale jako od dechovka obry ale určitě přečtu jen jednou :-)

verunka93
27.01.2019 3 z 5

Druhý díl ze série "Vášnivý" nebyl tak špatný, takové oddechové čtení. Ale zase byl lepší díl než první.

makynka911
04.01.2019 4 z 5

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Určitě byl druhý díl nejlepší z celé série, stejně tak tomu bylo i u Božských. Finn byl kouzelný :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Nevím, čím to mám, ale vypozorovala jsem, že druhé díly mě baví dost často o moc víc než ty první. A ani tentokrát to není výjimka. Harlow je skvělá, Finn super, mají tu správnou chemii a příběh neuvěřitelně letí. No dobře, žádné velké překvapení, ale moc se mi líbilo, co napsala jedna z autorek v poděkování na závěr. „Když jsem s tátou mluvila naposledy, řekl mi, že mě nikdy neviděl tak šťastnou a je na mě moc hrdý, že jsem se vydala za svým snem psát. Moc to pro mě znamenalo. Mého tátu – profesora, psychologa, epidemiologa – nezajímalo, že naše knížky nejsou vysokou literaturou a nejsou vnímány jako kulturní zjevení. Prostě ho bavilo dívat se, jak si je užívám, a já jsem byla na oplátku vděčná, že mě mohl vidět šťastnou při psaní příběhů, které mají našim čtenářům vykouzlit úsměv na rtech a pomoci jim alespoň na zlomek času uniknout každodennímu stresu.“ A to je přesně to, co od knížky dostanete, takže já doporučuji!!

Mrňous1
15.11.2018 5 z 5

Opět skvělé počtení, přesně jak píše autorka v závěrečném poděkování, není to vysoká literatura, ale jsou to knihy, které mají vykouzlit na tvářích čtenářů úsměv a uniknout každodennímu stresu. To splňují a za to vřelý dík.
A vykreslení vztahů v rodině hlavní hrdinky, nádhera, taky bych chtěla mít takový vztah se svým otcem...

Turiel11
06.09.2018 3 z 5

Když jsem proletěla jedničku, tak jsem chtěla vědět, jak to bude dál. :-) Opět přečteno "rychločtením", ale bohatě to stačilo. Člověk na chvíli vypne a odpočine si.

Ranuncul
25.07.2018 2 z 5

Jako oddechovka docela dobré.Občas tam byly nějaké nesrovnalosti,např.prvně napsané že tři dny zpátky,pak včera.

Malinali
17.05.2018 5 z 5