Vášnivý lhář

Vášnivý lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331273/bmid_vasnivy-lhar-OTW-331273.jpg 4 697 96

Vášnivý svůdník série

< 4. díl

London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Jota

Wicked Sexy Liar , 2016

Kaaramelka
12.03.2017 5 z 5

Když jsem tvrdila, že Vášnivý hříšník se mi líbil nejvíce z celé série, tak tento díl se mi líbil ještě víc! Kniha je krásným završením celé série a mohu jen doporučit.

Channach
09.03.2017 3 z 5

Autorky mají smysl pro humor, jsou realistické a praktické a umí navodit správnou sexy atmosféru. Bohužel příběh působí jako nadstavovaná kaše a přitom mají autorky úžasný potenciál. Zda se mi líbí víc Vášnivý lhář nebo Vášnivý hříšník se dozvíte v mé recenzi v záložkách.

keiko33
07.03.2017 5 z 5

Prijemna vtipna oddychovka, mam rada serie kde sa objavuju postavy z predchadzajucich kniziek. Pacili sa mi slovne dotahovacky medzi Lukom a "Loganom" a aky bol Luk po tom co si uvedomil, ze sa zalubil sladky.

Mišule_11
27.02.2017 5 z 5

Opět příběh, který nezklamal jako žádný jiný! :) Super příběh, který se četl skoro sám. London i Luk jsou sympatičtí a oblíbila jsem si je! Je pěkné, jak se objevují i ostatní z předešlých dílů a jak je všechno propojené :) Sklenice na auto mě pobavila :D

JanaDor
23.02.2017 4 z 5

Román je čtivý a moc se mi líbila romantická linka. Také jsem uvítala, že jsem se v tomto díle často střetávala s hlavními postavami z minulých dílů. Bylo to vše hezky propojené. To, co jsem od knihy očekávala, jsem dostala. Prostě pohodová romantická knížka.

Kiwicatko
21.02.2017 2 z 5

Nejhorsi, co se mi muze stat je to, ze doctu knizku a nevim, jestli jsem vubec rada, ze jsem ji cetla.
A tady mam bohuzel pocit, ze knizka (a vlastne cela serie) pro me nebyla az tak zazivna a pohlcujici, jako mnoho jinych.
Pribeh byl pro me velmi jednoduchy, bez jakychkoliv zapletek, tajemstvi a kouzelneho napeti. Jednoduse receno potkali se, vyspali se, zamilovali se. A nic mezi tim. Nebylo tam pro me nic ozivujiciho :-( A jestli tim MEGA gestem melo byt to, ze si Luke poridil telefon, tak teda jupiiiiii :-/
Jsem zklamana...z cele serie

kik68
20.02.2017 3 z 5

Určitě lepší než Vášnivý hříšník, ale vzhledem k tomu, že jsem před touto knihou četla knihu "Skóre", u které jsem se neskutečně bavila a smála, tak mi tento příběh nepřišel ani trošku vtipný a docela dlouhou dobu mi chyběla chemie mezi London a Lukem.
Jinak příběh je fajn, kniha je lehce napsaná a nakonec i obě postavy jsou sympatické. Chybělo mi tam víc - Mii, Harlow a Loli. Bohužel Ruby tam nebyla vůbec, což mě nemile překvapilo.

trynitrix
19.02.2017 3 z 5

Neříkám že se mi příběh nelíbil, bylo to fajne, ale už to není ono kdy jsem knihu zhltla během dne dvou, tady to byla taková oddechovka na dýl, prostě mě to tak nepohltilo, jinak nenadchne ani neurazí .
A chvílemi mi rozum stál nad London a její pochodové myšlení v daný situaci teda i někdy u Luka.

Samira
18.02.2017 5 z 5

Po lehce slabším Hříšníkovi přináší Lhář svěží vzduch a celkově bych řekla, že do série úplně nezapadá, ale v dobrém slova smyslu. Ač jsou hlavní mimochodem velmi sympatičtí hrdinové blízcí přátelé hrdinů z dílů předchozích úplně do party nezapadají a k sobě se velmi hodí.
Hezký, vtipný, překvapivě romantický příběh nápravy jednoho sukničkáře, který zároveň jemně popisuje cestu dvou srdcí, která ztratila odvahu.
Lukova rodina pak potěší všechny milovníky ztřeštěných postav a obě hlavní postavy a především Luke, sebereflexí a dělání si legrace sami ze sebe.
Příjemné, reálné a milé.
Doporučuji!

janesy
17.02.2017 5 z 5

Poutavý děj (mnohem lepší, než předchozí) a samozřejmě nemá chybu napravení vyhlášeného sukničkáře :). Od první stránky až do poslední jsem se skvěle bavila!

Š.Ala
14.02.2017 5 z 5

Pěkné počteníčko to bylo. Doufám, že se dočkáme i nějakého příběhu o Ne-Joyovi. To by totiž mohlo být opravdu zajímavé. :-D

Zusaninka
13.02.2017 5 z 5

Dalsia chutovka zo serie Vášnivý. Po slabsej tretej casti (komiksovej Lole) sa autorky celkom dobre vratili k putavejsiemu deju. London a sexy Luke (pozname aj z prvej casti serie - je to Miin ex).
Opat som sa velmi nasmiala, London je perfektna a jej sarkazmus nema chybu. V poslednej dobe je dost casta tema - napravenie vecneho suknickara, ale mne to nevadi, kazda je pisana inak. Okrem vtipnych scen nechyba samozrejme bozsky sex, laska, priatelstvo.

Paja1709
12.02.2017 4 z 5

Tak pro me lepsi nez predesly dil.Ale musim se priznat ,ze od cele serie jsem cekala vic:-)

smaille
12.02.2017 5 z 5

Lhář se mi libil mnohem vic nez hříšník, melo to vsechno, co melo mít, za me super čtení.

aknicul
09.02.2017 4 z 5

Pro mě sice nejslabší příběh z této série, kdyby šlo dám 3,5 hvězdičky. Ale na druhou stranu postavy London a Luka jsou velice sympatické a kdo má rád Wild Seasons, ať neváhá a pustí se do čtení :-) !

Damienronnie
08.02.2017 5 z 5

Kniha opäť výborná a veľmi vtipná , prečítaná za pár hodín .