Vášnivý lhář

Vášnivý lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331273/bmid_vasnivy-lhar-OTW-331273.jpg 4 698 96

Vášnivý svůdník série

< 4. díl

London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Wicked Sexy Liar , 2016

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Kniha plná pěkného čtení a vtipu. Opět skvělá série

esussi
15.12.2017 2 z 5

Taková průměrná béčková knížka, se kterou může člověk strávit volné odpoledne, a pak už si na ni nikdy nevzpomene. na zabití času cajk, ale občas už mě z některých přeslazených pasáží bolely zuby.

elisa194
06.11.2017 3 z 5

Oddychove , nenáročné čtení.. Tuhle autorku mam ráda. Umí ty knihy napsat tak, ze erotika neni trapná, má to humor, příběh a člověk se nenudí. Ale někdy me tu nebavily konverzace, chtěla jsem je i přeskakovat, asi jsem uz precetla moc podobných knih.

janno69
02.11.2017 5 z 5

Super, nejvtipnější díl z celé série. Skvěle se to četlo.

Matita310
16.10.2017 5 z 5

Jedna z nejzábavnějších knížek z celé série. U čtení jsem se skvěle bavila. Super oddechové čtení doporučuji.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Hany.Honey
23.09.2017 1 z 5

Asi nejmíň zábavnej díl ze všech. Zdlouhavé, chtěla jsem v polovině odložit.

Kekik
17.09.2017 5 z 5

"Ne. Děkuji. Já chřest nejím. Připomíná mi malé penisy".
To nejlepší na konec. Poslední (zřejmě) díl Vášnivců a pro mě jednoznačně nejlepší. London, Logan a Luke- tato "trojice" mě neskutečně moc moc moc bavila. Bylo to vtipné, bylo to drzé, sexy, bylo to skvělé.
Teprve až u tohoto dílu můžu konstatovat, že autorky fakt umí napsat zajímavý erotický román. (Sérii Božský jsem ještě nečetla, teprve se na ni chystám).
Líbí se mi propojení postav z ostatních příběhů.

jani.ruzicko
27.08.2017 5 z 5

Tento a Vášnivý Sprosťák byly nej díly ze série... a musím říct, že Vášnivý lhář mě asi zaujal úplně nejvíc, byť třeba jen o chlup na sprosťákem... =))

kacaaba
24.08.2017 5 z 5

Mě se to líbilo, takové pohodové vtipné čtení. Ucházející závěr série.

muchomurka
02.07.2017 3 z 5

Sladký příběh, který ničím nepřekvapil. V podstatě se tam nic moc nedělo, postavy z minulých dílů se sem tam jenom mihly (což je velká škoda). A Londonino neustálé váhání bylo až nudné. Chyběla tomu jiskra, lehkost, vtip. Ale jako oddychovka dobré.

Jajka.filip
02.06.2017 4 z 5

Kniha se četla moc dobře. Jednalo se o typickou zápletku - děvkař versus dívka, co se nechce spálit. Víceméně se to celé točilo okolo tohoto klišé, což byla škoda. Přesto bych knihu zařadila na druhé místo v sérii. Sestra hlavního hrdiny byla skvělá!

alzbeta4340
06.05.2017 4 z 5

Příjemná kniha - na jedno přečtení. Když bych si odmyslela intimní scény, tak mi moc děje nezůstane. Možná jsem byla více kritická než obvykle, ale má předcházející přečtená romance "Nepřátelé a milenci" byla plná děje a Lhář mi ve srovnání moc neobstál. Tak třeba příště.

LilianaFalcon
03.05.2017 5 z 5

Super :-) na muj vkus moc sexu, ale ten se da vzdycky preskocit ;-) a ano, jsem si vedoma toho, ze je to eroticky roman :-D proto neubiram zadnou hvezdicku ;-)
I kdyz jsem ji malem ubrala ze ten nazev... proc je to zrovna lhar??? Luke zadny lhar neni, tak to trochu nepoobiram...
Jinak to byla proste bomba... a hrozne se mi libilo, jak to bylo cele propojene.

DianaTicha
17.04.2017 5 z 5

Tuhle autorku prostě miluju a ani tato knížka mě nezklamala.... Z této série se jedná o nejpovedenější kousek.... Luke je zlatíčko a London je divoška. Knížka mě moc bavila a přečetla jsem ji za dva dny....

salča
15.04.2017 5 z 5

Lhář se mi po vášnivém svůdníkovi libil asi nejvíc z celé série.Pohodové čtení.

sona8058
12.04.2017 5 z 5

Vášnivý lhář má v sobě přesně ten správný poměr humoru, erotiky a lásky, tedy aspoň podle mého gusta! London je správná holka a Luka nejde nemilovat. Oba dva tvoří skvělý pár a jen si říkáte, kdy do toho praští a budou mít ten skutečný vztah. V knížce je dost sexu, ale jak jsem už psala, je tam také dost humoru a neobešlo by se to bez chvilek, kdy se hlavní hrdinové zamýšlí nad svým dosavadním životem. Pokud máte chuť na něco lehčího, kde nebudete muset o ničem přemýšlet, tak tohle je jasná volba! :)

havrmoni
27.03.2017 5 z 5

Tady není co k 5* dodat. Snad jen,že možná ještě lepší než dvojka. A tím pádem spolu s ní, za mě, nejhezčí knihy od těchto autorek. Dylan - Ne - Joy mě jako postava dost zajímala, možná by se mohl stát hrdinou nějakého dalšího příběhu.

alcerka
20.03.2017 4 z 5

Při čtení tohoto příběhu nemusíte nad ničím přemýšlet, nemusíte nic řešit, slova jen tak plynou. Dokonalé čtení na dovolenou, nebo když si potřebujete "vyčistit" hlavu.

Peťule115
12.03.2017 5 z 5

Ano toto je kniha dle mého gusta - možná že v ní není až taková zápletka neodhalují se žádná "velká" tajemství - ale je to příběh obyčejné holky, které se podařilo "napravit" nebo přivést na správnou cestu kluka,který byl holkař ... moc mě to bavilo, rozhodně přečtu znova (a to ne jednou :-) )