Vášnivý lhář

Vášnivý lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325222/bmid_vasnivy-lhar-iJa-325222.jpg 4 697 96

Vášnivý svůdník série

< 4. díl

Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí. London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Wicked Sexy Liar , 2016

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Kniha plná pěkného čtení a vtipu. Opět skvělá série

esussi
15.12.2017 2 z 5

Taková průměrná béčková knížka, se kterou může člověk strávit volné odpoledne, a pak už si na ni nikdy nevzpomene. na zabití času cajk, ale občas už mě z některých přeslazených pasáží bolely zuby.

elisa194
06.11.2017 3 z 5

Oddychove , nenáročné čtení.. Tuhle autorku mam ráda. Umí ty knihy napsat tak, ze erotika neni trapná, má to humor, příběh a člověk se nenudí. Ale někdy me tu nebavily konverzace, chtěla jsem je i přeskakovat, asi jsem uz precetla moc podobných knih.

janno69
02.11.2017 5 z 5

Super, nejvtipnější díl z celé série. Skvěle se to četlo.

Matita310
16.10.2017 5 z 5

Jedna z nejzábavnějších knížek z celé série. U čtení jsem se skvěle bavila. Super oddechové čtení doporučuji.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Hany.Honey
23.09.2017 1 z 5

Asi nejmíň zábavnej díl ze všech. Zdlouhavé, chtěla jsem v polovině odložit.

Kekik
17.09.2017 5 z 5

"Ne. Děkuji. Já chřest nejím. Připomíná mi malé penisy".
To nejlepší na konec. Poslední (zřejmě) díl Vášnivců a pro mě jednoznačně nejlepší. London, Logan a Luke- tato "trojice" mě neskutečně moc moc moc bavila. Bylo to vtipné, bylo to drzé, sexy, bylo to skvělé.
Teprve až u tohoto dílu můžu konstatovat, že autorky fakt umí napsat zajímavý erotický román. (Sérii Božský jsem ještě nečetla, teprve se na ni chystám).
Líbí se mi propojení postav z ostatních příběhů.

jani.ruzicko
27.08.2017 5 z 5

Tento a Vášnivý Sprosťák byly nej díly ze série... a musím říct, že Vášnivý lhář mě asi zaujal úplně nejvíc, byť třeba jen o chlup na sprosťákem... =))

kacaaba
24.08.2017 5 z 5

Mě se to líbilo, takové pohodové vtipné čtení. Ucházející závěr série.

muchomurka
02.07.2017 3 z 5

Sladký příběh, který ničím nepřekvapil. V podstatě se tam nic moc nedělo, postavy z minulých dílů se sem tam jenom mihly (což je velká škoda). A Londonino neustálé váhání bylo až nudné. Chyběla tomu jiskra, lehkost, vtip. Ale jako oddychovka dobré.

Jajka.filip
02.06.2017 4 z 5

Kniha se četla moc dobře. Jednalo se o typickou zápletku - děvkař versus dívka, co se nechce spálit. Víceméně se to celé točilo okolo tohoto klišé, což byla škoda. Přesto bych knihu zařadila na druhé místo v sérii. Sestra hlavního hrdiny byla skvělá!

alzbeta4340
06.05.2017 4 z 5

Příjemná kniha - na jedno přečtení. Když bych si odmyslela intimní scény, tak mi moc děje nezůstane. Možná jsem byla více kritická než obvykle, ale má předcházející přečtená romance "Nepřátelé a milenci" byla plná děje a Lhář mi ve srovnání moc neobstál. Tak třeba příště.

LilianaFalcon
03.05.2017 5 z 5

Super :-) na muj vkus moc sexu, ale ten se da vzdycky preskocit ;-) a ano, jsem si vedoma toho, ze je to eroticky roman :-D proto neubiram zadnou hvezdicku ;-)
I kdyz jsem ji malem ubrala ze ten nazev... proc je to zrovna lhar??? Luke zadny lhar neni, tak to trochu nepoobiram...
Jinak to byla proste bomba... a hrozne se mi libilo, jak to bylo cele propojene.

DianaTicha
17.04.2017 5 z 5

Tuhle autorku prostě miluju a ani tato knížka mě nezklamala.... Z této série se jedná o nejpovedenější kousek.... Luke je zlatíčko a London je divoška. Knížka mě moc bavila a přečetla jsem ji za dva dny....

salča
15.04.2017 5 z 5

Lhář se mi po vášnivém svůdníkovi libil asi nejvíc z celé série.Pohodové čtení.

sona8058
12.04.2017 5 z 5

Vášnivý lhář má v sobě přesně ten správný poměr humoru, erotiky a lásky, tedy aspoň podle mého gusta! London je správná holka a Luka nejde nemilovat. Oba dva tvoří skvělý pár a jen si říkáte, kdy do toho praští a budou mít ten skutečný vztah. V knížce je dost sexu, ale jak jsem už psala, je tam také dost humoru a neobešlo by se to bez chvilek, kdy se hlavní hrdinové zamýšlí nad svým dosavadním životem. Pokud máte chuť na něco lehčího, kde nebudete muset o ničem přemýšlet, tak tohle je jasná volba! :)

havrmoni
27.03.2017 5 z 5

Tady není co k 5* dodat. Snad jen,že možná ještě lepší než dvojka. A tím pádem spolu s ní, za mě, nejhezčí knihy od těchto autorek. Dylan - Ne - Joy mě jako postava dost zajímala, možná by se mohl stát hrdinou nějakého dalšího příběhu.

alcerka
20.03.2017 4 z 5

Při čtení tohoto příběhu nemusíte nad ničím přemýšlet, nemusíte nic řešit, slova jen tak plynou. Dokonalé čtení na dovolenou, nebo když si potřebujete "vyčistit" hlavu.

Peťule115
12.03.2017 5 z 5

Ano toto je kniha dle mého gusta - možná že v ní není až taková zápletka neodhalují se žádná "velká" tajemství - ale je to příběh obyčejné holky, které se podařilo "napravit" nebo přivést na správnou cestu kluka,který byl holkař ... moc mě to bavilo, rozhodně přečtu znova (a to ne jednou :-) )