Vášnivý lhář

Vášnivý lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325222/bmid_vasnivy-lhar-iJa-325222.jpg 4 697 96

Vášnivý svůdník série

< 4. díl

Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí. London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Wicked Sexy Liar , 2016

lalikpepa
17.10.2018 5 z 5

No tak fajné to bylo:) tak akorát sexu a erotiky, příběh za mne slabší, ale nevadilo mi to. Odstíny šedi se můžou jít bodnout. Tohle je o tolik lepší!!! Bavila jsem se.

Turiel11
06.09.2018 4 z 5

Do tohoto dílu jsem se poctivě začetla. Můj dojem je takový, že z celé série má jasnou hlavu a patu. :-D Nenáročné čtení, u kterého jsem si odpočinula. Proč ne? :-)

jitka7
16.08.2018 3 z 5

Takové oddechové počteníčko. Nic náročného, vtipné.

sarka4699
12.06.2018 4 z 5

Oddechovka :)

cukrovka
08.05.2018 4 z 5

Příjemný a čtivý příběh. Hlavní hrdinové mě zaujaly schopností vtipkovat na svůj účet a skvělá byla i Lukova rodina.

Lee7
17.04.2018 4 z 5

Asi nejlehčí ze všech, ale vtipný a bavila jsem se u pošťuchování. Babičky a ségry :) pěkně to okořenily.

HaniSebi
10.04.2018 4 z 5

Tahle knížka nebyla špatná, ale přijde mi, že tam nebylo co řešit. Jediným skutečným problémem byl pípající telefon, takže bylo od první chvíle jasné, jak se všechno vyřeší. Moje hodnocení ale vylepšuje postava babičky, ta mi zvedla náladu.

Siwan
19.03.2018 5 z 5

Přeskočila jsem třetí díl série, takže ten mě ještě čeká, ale oproti prvnímu dílu má tenhle, stejně jako dvojka, šťávu a baví :-) chemie mezi těma dvěma funguje a Lukova babička ačkoliv má jen pár hlášek je velevtipná :-)) Tahle série mě baví víc než Božský... Je to prostě hezký vzpomenout si na ten moment, kdy se z toho, že se vám někdo Líbí stane Láska :)

adela2230
04.03.2018 5 z 5

Líbil se mi tenhle příběh, je jeden z těch podařených od těchto autorek. Doporučuji.

lenochod6
03.03.2018 4 z 5

Kupodivu bych řekla, že tenhle díl se mi líbil moc hodně :). Miluji ty vztahy, co mají různě mezi sebou. První díl se mi četl nejhůř, ale pak už to bylo jenom lepší a lepší...

Market = )
27.02.2018 4 z 5

Prima :-). Budu se opakovat - stejně jako u druhého a třetího dílu série jsem měla ráda postavy, bavily mě dialogy a popisy vztahů. Jsem ráda, že se nekonaly dramatické zvraty. Škoda, že série skončila :-(.

dee95
23.02.2018 5 z 5

Nejspíš mi to z počátku přišlo jako zbytečné protahování série, ale nakonec jsem za tenhle díl byla vděčná. Bylo to vtipné, romantické a hezky se to četlo. Je dobré vědět, že konec jedno vztahu není konec života. Díky! :)

Bet
16.02.2018 3 z 5

Mě se to líbilo víc než první díl. Je to pohodovka.

IvankaM
03.02.2018 3 z 5

Za mě teda nejslabší díl od spisovatelek.
Docela mi trvalo, než jsem se začetla. A přijde mi, že London byla v předchozích knihách popisovaná naprosto jinak. Taky to, co se stalo mezi Miou a Lukem tady bylo popsáno, jako by o nic nešlo, přitom v předchozích dílech to tak strašně hrotili.
London a Luke se mi k sobě ani moc nehodili. Postrádali tu jiskru a chemii...
Bohužel trochu zklamání.

LivN
29.01.2018 2 z 5

Je to asi nejslabší knížka z celé série. Bavila mě tak do půlky A pořád jsem četla a čekala co teda bude,ale dočetla jsem ji a jsem ráda ale už si ji asi nikdy nepřečtu Sprosťák vede.

kalinka99
27.01.2018 2 z 5

Oddechová knížka u které si za chvilku nebudu pamatovat ani oč tam šlo.

Kukicka
22.01.2018 3 z 5

Neurazí, ale ani nenadchne.

Tesset
22.01.2018 3 z 5

Taky dobré. Ze všech dílů se mi nejvíce líbila dvojka, tohle bylo o trochu slabší dějově, ale rozhovory velmi pobavily. Obecně mi tahle série přijde lepší než Božský ...

avalonek
21.01.2018 3 z 5

Byly lepší díly.Šlo to,ale už se k tomu nevrátím..Takový průměr.Málo chemie mezi nimi, nejlepší byla Lukova babička.

sebemi
14.01.2018 4 z 5

Vášnivá, čtivá a humorná jednohubka, kterou jsem slupla v jeden pozdní večer.