Vášnivý lhář

Vášnivý lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325222/bmid_vasnivy-lhar-iJa-325222.jpg 4 697 96

Vášnivý svůdník série

< 4. díl

Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí. London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Wicked Sexy Liar , 2016

rajcatko
02.07.2020 1 z 5

Dalo se to, jen nechápu ten název..? V celé knize padla jen jedna lež a to ještě ze strany London. Naproti tomu, borec byl až nechutně upřímný, tak nevím..

CiaKawlone
27.06.2020 5 z 5

I tahle kniha pro mě byla zábava. Přečetla jsem jí poměrně rychle. Od literatury tohoto rázu nelze očekávat nic hlubšího. Tohle je, ale takové jaké má být, lehké a lehko stravitelné.

Kakatja
07.06.2020 3 z 5

Takový milý, jednoduchý příběh, bohužel ničím zvláštní. Dobrá oddechovka. Lukova změna mi přišla dost rychlá a London mě rozčilovala s tím svým chci ho, ale nemůžu ho mít, je to ex kámošky, kterou vlastně ani nezná moc dlouho ... Ostatní knihy ze série vynechám nějak mě nenadchly hlavní postavy.

mysanda20
30.04.2020 5 z 5

Tak tohle bylo super počteníčko.
Mohu doporučit...

adela9782
13.04.2020 4 z 5

Autorky prostě umí a jejich knížky mě neskutečně baví!
Super počtení, kdo má rád tento žánr, rozhodně by si měl knihy přečíst. :)

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Kniha je super, jak už jsem psala, četla jsem skoro všechny knihy od autorky a nikdy nezklamala.Pokud máte rádi tento žánr, jen doporučuji!!!

petulkapeta
08.02.2020 5 z 5

asi n ejlepší z cele serie...bavila mě moc :)

Nattalii
05.01.2020 5 z 5

Úžasně napsaná. Příběh napínavý a vtipný. Žádný úsek knihy nebyl nudný. Jedině co mi vadilo bylo to, že byla kniha přečtená bohužel až moc rychle., ale za to byla naprosto skvělá. Fakt doporučuji přečíst.

smejkalova.m
28.12.2019 5 z 5

Kdybych se řídila prvními dvěmi knihami, co se mi moc nelíbily, tak bych se k příběhům Loly a Olivera nebo London a Luka nikdy nedostala. Za mě druhá polovina série hodně povedená! :-)

LadyHip
13.11.2019 5 z 5

Osvědčená klasika. Příběhy těchhle autorek prostě fungují a tečka. Úplně jsem tedy nepochopila proč "lhář", ale kdo by to řešil, když se ponoříte do čtení.

Renatapek
03.11.2019 3 z 5

Která z nás by nechtěla potkat vášnivého lháře, který se do nás zamiluje a díky nám se změní … samozřejmě k lepšímu. Z sukničkáře se stane ze dne na den zamilovaný, monogamní muž snů. Tak tuto pohádku si určitě musíte přečíst, vždyť co může být na knížce lepší než happyend? ... no a když už takového chlapa nepotkáte, pořád o něm můžeme alespoň snít a číst. Kniha plná erotických scén a fantazii s životním poučením v příběhu.

JadeyBristow
30.09.2019 4 z 5

Kniha je skvělá. Bohužel je to poprvé, co knihu tak trochu zkazil česky překlad. Hodně velký palec dolu. Vážně se tam objevilo slovo “kokino”? Chápu, je to slovo nějakého nářečí, ale pod tímto pojmem si spis představím mimibazarkovskou mluvu. V kontextu v knize to vypadalo velmi směšně. A celkově nemám rada, když překladatel vezme výraz a úplně ho takto počeští, i když by to šlo přeložit stokrát lépe. Tohle se překladatelům moc nepovedlo. Proto jsem si knihu poté přečetla i v originále a spravila si tím chuť. Kniha v originále je ale naprosto skvělá a vtipná, asi všichni milujeme Lukovo babičku. Bohužel ten česky překlad není ideální a i když jsem knihu koupila za plnou cenu v knihkupectví, je tam celkem dost nepozornými chyb (preskakujici písmenka, čárky, atd...)

janina66
13.09.2019 5 z 5

Hezký příběh. Kniha se velmi dobře četla. Nasmála jsem se hláškám babičky Luka.

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Jiné knihy těchto autorek jsou lepší, ale i tak tento příběh poměrně povedený. Takový lepší průměr.

kikibo
14.06.2019 5 z 5

Čtivé. zábavné oddechové , Lukova babička byla skvělá :D :D

cmelda26
15.04.2019

Nedočetla jsem - od půlky mě nebavila

verunka93
10.02.2019 3 z 5

Jeden z lepších dílů z této série. Příjemná kniha na odreagování.

Lenka.Vílka
13.01.2019 4 z 5

("You can look, but you can't touch, I don't think I like you much, Heaven knows what a girl can do, Heaven knows what you've got to prove." ... I Think I'm Paranoid - Garbage)

Po předchozích dílech jsem nečekala žádné veledílo. Asi je to jenom o tom, kolem jaké kostry se obalí popisy sexu. Protože nic jiného od podobných knih ani nečekám. Ale narozdíl od jiných autorek, které div nepopíšou teplotu vaginy, tohle baví na začátku knihy stejně jako na jejím konci. Takže při čtení ten rozdíl poznat jde. Ale časem se to všechno setře do stejného chumlu jako všechny další knihy.

Ale alespoň to bylo vtipný. Nejenom překlad. Doporučení autorce? Vyvarovat se výrazům, které používají jenom v určitých částech naší zemičky. "Tvoje pusinka je jako kokino." Ok, musela jsem si najít, že na Moravě to znamená něco jiného. U nás to znamená něco, co slušná holka v posteli nedělá. A stejně jsem potom nepochopila, jak bych si to měla představovat. Ještě neví, jak chutná a pochybuji, že se tváří do tvaru kokina. Prostě občas i sranda, za kterou ovace nejdou za tím, kdo knihu napsal.

Jenom mi vážně vadí, jak kvůli stále víc dílům série, se to tam všechno páruje jako v 90210. Viz dotaz Luka odkud zná London Miu a jak to začnou spolu rozplétat. Taky škoda jenom, že se tam nedělo nic jiného krom vzájemného popichování, to bych brala jako přidanou hodnotu. Jako třeba v minulém díle s Lolou. Škoda, že se ukázala zrovna tahle minulost Luka (nebo přesněji, že tam nebyl jinej chlap) a že dost zasahovala do přítomnosti. Teda jde mi o to, proč to byla zrovna tahle holka? (Pochopí jenom ten, kdo četl, nechci házet spoilery.) Sice se uzavřel kruh, ale na mě přepostavováno lidmi z minulých dílů. Což se teď  prostě děje u posledních dílů sérii, ale mě to otravuje. A možná je dobře, že to je konec série. Další knihu, kde se dobývá jeskyňka bych asi nedala. Prostě originální překlad ;)

Protože se mi v telefonu neukazovala stránka, na které jsem, ale až v seznamu knih, kolik procent mám přečteno, měla jsem pocit, že se to nějak táhne.

Hodnocení je tedy jasné:
Jako člověka, který to zhltnul na za jedno odpoledne a chtěl se prostě jenom bavit a víc od knihy nečekává: pět hvězd
Jako hodnocení za předpokladu, že si budeme hrát s kvalitou a přínosem knihy: nula hvězd
Divnou matematikou, která nedá smysl: čtyři hvězdy.

makynka911
04.01.2019 4 z 5

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Za mě 4 :)

happy19
21.12.2018 5 z 5