Vášnivý hříšník

Vášnivý hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308655/bmid_vasnivy-hrisnik-WWq-308655.jpg 4 669 90

Vášnivý svůdník série

A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi. Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí. Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neprolátlo. Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý. Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Dark Wild Night , 2015

Lenka.Vílka
10.03.2017 5 z 5

Upřímně...nevěděla jsem, jak tuto knihu hodnotit. Líbila se mi nejvíc ze všech "vášnivých". Proč? Většinou se mi nejvíc líbí příběhy, které nechci prožít a chci si je jenom představovat z knihy. Číst o kámoších (nehledě na to, jak se jimi stali...) mě baví, protože v knize to je fajn vždy ze stejného důvodu. V realitě to stojí za hovno. Proto jsem byla spokojená. Na mě sice až moc roztahané "chci ho, nic neřeknu", "chci jí, nic neřeknu", ale bylo to dobře napsané (jako vše od autorek). Nevím, jestli mám brát jako mínus, že jsem se za břicho nepopadala jako u jejich jiných knih. Tady mi to vlastně ani nevadilo. Romantická kniha, která v určitých momentech někomu nic neřekne (v rámci "zájmové deformace" ústřední dvojky), ale co je mě do toho?! Já věděla, o čem je řeč.

avalonek
03.03.2017 1 z 5

Jsem dost zklamaná.Nebylo cítit žádné napětí,chyběl humor atd.Jsou mnohem lepší knihy.

muchomurka
21.02.2017 3 z 5

Zatím nejslabší knížka ze všech. Dlouhý rozjezd příběhu, přišlo mi, že téměř do poloviny knihy, mě nebavil. S Lolou jsem se nedokázala sžít, chovala se divně, jako naivní puberťačka. Ano, byla mladá, ale nebylo jí 15. A to, co udělala Oliverovi, to bylo děsný. Jak kdyby autorky nevěděly, jakou vymyslet zápletku, tak vybraly tu nejhorší možnou. Když jsem to četla, říkala jsem si "To jako fakt?" Oliverovi jsem ze začátku fandila, ale ke konci s tím svým "hrozně jsi mi ublížila, chci Tě a nechci" mi lezl krkem. Ano, bylo to od Loly hnusný, jak se zachovala, ale on se pak choval jako nějaká uražená slečinka. Zklamal mě. Proč si nepromluvili? Pořád jen, že si musí promluvit a skutek utek.
A ten konec, děs. Vůbec nemám pocit toho, že to skončilo dobře a je všechno růžový. Což bych od takového příběhu chtěla. A proč se to vůbec jmenovala Vášnivý hříšník? To jsem nechytla. Z této série je nejlepší příběh Harlow a Finna, ostatní mě zklamaly.

adela2230
31.01.2017 3 z 5

Celá série vášnivý mě nějak extra nezaujala, přečetla sem všechno a musím říct že božský je lepší.
Na to jak autorky psaly božského je hříšník samý odvar, je to změna než se očekává, ale i tak mě nijak zvlášť nezaujal.

Kaaramelka
31.01.2017 5 z 5

Vášnivý hříšník vás zaujme, pohltí a nenechá vás v klidu. Opět mne tyto dvě autorky nezklamaly a já mohu jejich další knihu jen a jen doporučit. Co se týče erotických románů, tak tyto autorky jsou pro mne top.

janesy
24.01.2017 3 z 5

Tenhle díl byl dle mne zatím nejslabší, tak jako celá série. Série Božský je mnohem povedenější :). Jsem zvědavá, jaký bude další díl z této série.

kocourjulie
23.01.2017 odpad!

Zlatý Bastard!
S takovou chutí jsem vzala tuhle knížku do ruky ... a nic. Úplné nic, roztahaná kniha o ničem. Opravdu se snažím dát každé knížce, kterou začnu číst, šanci, ale tady jsem vydržela do půlky a kniha letěla. Nedá se.

Luca84
18.01.2017 3 z 5

Na tuhle literaturu musí být čtenář naladěný a to byl asi můj problém. Do půlky mě to moc nebavilo, ale posledních 40 stránek mi to vynahradilo. Pro mě poučení, číst pouze v dobrém naladění na tento typ literatury ;)

cukrovka
11.01.2017 4 z 5

Jako ostatní knihy této série je velmi čtivá. Oliver byl chápavým a rozumným partnerem, ale Lola mi moc nesedla.

Kiwicatko
02.01.2017 3 z 5

Az na pasaze, kdy sem si chtela rvat vlasy kvuli jejich zabednenosti to bylo celkem mily. Ale pravda je,ze sem od tehle serie cekala trochu vic. Dokonce podle nazvu o dost vic.
Ale kdyz se clovek dostane pres tohle zklamani z "vasniveho" nazvu, tak je to pomerne dobre ctivy :-)

adela9782
31.12.2016 4 z 5

Tyto autorky mě prostě baví. Za mě skvělé oddechové počtení.

alzbeta4340
29.12.2016 4 z 5

Příběh Loly a Olivera zapadá přesně do série "Vášnivých" a splňuje asi všechno, co může čtenářka očekávat. Jen to komiksové prostředí mě nudilo, to není nic pro mě. Už se těším na příběh London. Hříšníka bych ocenila 3,5 hvězdičkami.

Karolína18
29.12.2016 3 z 5

Ani nevím, co k tomuto dílu napsat, snad jen to, že to bylo tak moc odlišné od ostatních dílů, že jsem v tom Olivera a Lolu téměř nenašla. Jako by se autorky snažily napsat něco jiného, ale zároveň stejného a zkrátka se to nepodařilo.
Kniha se četla skoro sama, měla spád, byla plná chytrých narážek, slovních přestřelek, humoru i erotiky. Nedokážu říci, co v ní bylo špatně, ale zkrátka to nebylo ono.
Hlavní hrdinka mi moc neseděla, měla jsem chuť s ní chvílemi zatřást, aby se probrala.
Oliver mě ale nezklamal, byl přesně tím chápavým a rozumným bláznem, za kterého jsem ho považovala hned z počátku série.

genikuxik
20.12.2016 4 z 5

Mě se to docela líbilo, bylo to čtivé a mělo to i nápad, možná k mému kladnému názoru přispělo i to, že předchozí díl jsem četla dávno...

LilianaFalcon
12.12.2016 4 z 5

Nebylo to tak hrozné jako pařížský příběh ale ani tak dobré jako story o rybáři... prostě to bylo něco mezi.

SBH
29.11.2016 3 z 5

Nerada to přiznávám, ale Christiny Laurenové je už moc. Přitom tato kniha mě na rozdíl od Božského milence příjemně překvapila. Konečně opravdový příběh, hrdinové působili autenticky. Lola mě neskutečně štvala - mít ve třiadvaceti závratný úspěch, spoustu práce a ještě si stěžovat? Házet vinu na druhé? Vrazila bych jí pěstí. Ale celkově je dějové schéma autorek zoufale obehrané. Všechny vztahy jsou úhledné, a pokud se něco pokazí, je to chyba jak z učebnice psychoanalýzy. Erotiky málo, humoru a vtipu ještě méně. Děvčata, dejte si, prosím, pauzu.

Ouninka
18.11.2016

Poradíte mi někdo, jestli ty knihy na sebe navazují :) ? Tzv. máme doma 2. díl Vášnivého sprosťáka a přemýšlím, zda na Vánoce koupit ještě 1. a 3. nebo zda jít do úplně jiné série...jsou ty knihy jakoby na pokračování a nevíte zda to bude ještě pokračovat?

rene.rn
18.11.2016 3 z 5

Moc jsem se na tuto knihu těšila a byla jsem velmi zklamaná. Určitě patří k nejhorší ze všech knih, které jsem od těchto autorek četla.

trynitrix
08.11.2016 3 z 5

Opět mě toto nějak nenadchlo škoda Božský byl vynikající ale toto zklamání hodně jednoduchý příběh a Lola úplná pipina :-D jen Oliver měl výdrž a svatou trpělivost .

machrus
06.11.2016 4 z 5

Já se u knihy velice bavila, několikrát jsem se i chechtala. Dokud to mezi dvojicí jen jiskřilo bylo to vtipné potom to samozřejmě ztratilo vtipnost a bylo to už jenom plné sexu, ale tak to se dalo také přetrpět. Kdo tyto autorky zná, tak ví že těchto scének se u jejich knih dočká. To že Lola chtěla pauzu hned snad po týdnu by se mohlo zdát dost ujeté, ale zase když komiks byl celý její dosavadní život dá se to i pochopit. Kniha nebyla špatná. Mně se možná líbila víc než Vášnivý svůdník.

Kniha Vášnivý hříšník je v

Přečtených1 213x