Stvořitel duchů

Stvořitel duchů https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/6590/bmid_stvoritel-duchu-FFE-6590.jpg 4 92 4

Imperiální ozbrojené síly na Sabbatiných světech začaly mohutnou protiofenzivu proti temným vojskům Chaosu. Pro komisaře Ibrama Gaunta a jeho První a jediné je to začátek bitvy, která je může přinutit obětovat nejenom svoje životy, ale i duše.

Literatura světová Válečné Sci-fi
Vydáno: , Polaris

Ghostmaker , 2000

Vaceda
13.03.2024 5 z 5

Tady skutečně nelze říci nic jiného, než, že se jedná o fenomenální dílo. Krásně se seznamujeme s jednotlivými postavami a Gauntem. Je zde dokreslen otcovský vztah mezi Gauntem a jeho muži. Kniha je tedy stavěna formou jednotlivých povídek, což tomuto žánru velmi dobře prospívá.

Frizer
19.12.2022 5 z 5

Sice povídky moc nemusím, ale většina z nich v této knize splnila účel. Celá kniha slouží hlavně k představení jednotlivých Tanithanů a v tomto rozhodně nezklamala. Speciálně povídka s Larkinem ve zvonici a Braggem jsou skvělé a ani ostatní nezaostávají. V sérii zatím asi má nejoblíbenější....paráda.

marek4156
09.10.2021 5 z 5

Hlavní zápletka v této knize hraje druhé housle, tentokrát je hlavním cílem skrze jednotlivé povídky představit několik "Duchů" z Tanitského prvního, kteří nás budou provázet budoucími díly.

Narozdíl od prvního dílu, jsem si zde byl schopen zapamatovat jména i jiné vlastnosti.

KrutorDávač
06.02.2020 5 z 5

Ve druhém díle Gauntových duchů se blíže seznamujeme s jednotlivými postavami Tanithského prvního a jediného regimentu. Každé je věnována jedna samostatná vzpomínková povídka, ze kterých se odbíhá do současnosti, bitvě na Monthaxu. Trochu jiný styl oproti prvnímu dílu, který nám umožňuje se spoustu perliček a zajímavostí o založení regimentu. Další bezvadná Abnettova práce.

Dan Abnett
britská, 1965