Valnirova zhouba

Valnirova zhouba https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26646/valnirova-zhouba-26646.jpg 4 59 3

Warhammer - Černá srdce série

Odsouzenec k smrti Reiner Hetsau a jeho přátelé zločinci mají jedinou šanci uniknout katově smyčce: vydat se na výpravu hluboko do území ovládaného uctívači démonů pro svatou relikvii. Veškeré šance jsou proti nim, nepřítel už kolem nich svírá smrtící kruh a aby to bylo ještě horší, zjišťují, že nemohou věřit nikomu, že jim bude krýt záda.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Polaris

Valnir's Bane , 2004

Frizer
18.12.2022 3 z 5

Snadné, rychlé čtení, Dirty dozen se setkává se světem Warhammeru, i když jich je asi 10. Děj je celkem jednoduchý, ale fajn rychlá akce na vymanění se z náročnějších knih.

Konec je v pořádku a je tu dobrý příslib pro další díly, doufejme, že se dozvíme více o zbývajících hlavních protagonistech.

3,5 a budu pokračovat ve čtení dalších dílů

ctenar2846
25.10.2022 3 z 5

No tak rozhodně jsem si z toho necvrknul do trenýrek, ale jako taková oddychová knížka ve stylu ,,samá řežba'' to bylo ucházející. Děj svištěl a pořád se něco dělo, škoda toho tak strašně natahovaného konce. Tak jako tak tohle setkání se světem Warhammeru nebylo moje poslední.

KrizekCZ
17.11.2021 5 z 5

Variace Tuctu špinavců po warhamerovsku a musím říct, že to nebylo vůbec špatné. Solidní vykreslení postav a míst. Děj je přímočarý, bez větších zvratů. Ale i vyspělý. Přiměřené dávkování humoru a násilí. Co víc si přát? Možná malou ukázku.

"Náraz, když do sebe naběhli orci a nájezdníci Chaosu, připomínal srážku dvou železných vozíku naplněných masem a řítících se nepředstavitelnou rychlostí. " ... „Váš plán zafungoval až moc dobře, hochu," ozval se Hals z Ulfových zad „Blíží se další banda." ... „Moje genialita mě nepřestává ohromovat,“ procedil Reiner skrz zaťaté zuby, když se plížili zakřiveným tunelem. „Ale vaše rozhodnutí jsou v podstatě dobrá,“ namítl Pavel. „Vždycky nás dostanete z ošemetný situace.“ „Do ještě vošemetnější,“ upřesnil Hals.

Velmi dobře našlápnutá první kniha z trilogie.