Warcross

Warcross https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387912/bmid_warcross-iIA-387912.jpg 4 434 105

Warcross série

Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda. Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky.... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: , CooBoo

Warcross , 2017

Kathleen
24.09.2019 3 z 5

Pro mě to byla spíše klasická YA kniha. Na můj vkus bylo v příběhu dost snadno uhádnutelných dějových linek/rozhodnutí. Konec příběhu mě docela nakopl k přečtení druhého dílu. Tak doufám, že se autorka o malinko polepší.

luculi
02.09.2019 4 z 5

Popravdě jsem mnoho nečekala. Myslela jsem, že půjde o klasickou ya knihu. Sice tam byly nějaké ty typické scény a zamotané vztahy, nicméně jsem byla překvapená, čtení mě bavilo, dokonce došlo na napínavé rozuzlení a konec...

Alethea_k
17.08.2019 5 z 5

O tom, jak funguje Warcross a celkově tento svět se nejspíš nesmí úplně přemýšlet. Ale i tak se mi to líbilo. Zera jsem bohužel odhadla, ale to, jak se chovaly hlavní postavy mi nevadilo. Líbilo se mi, že hl. hrdinka nedělá všechno 100% sama, není to ta nejlepší holka pod sluncem. Jsem vážně zvědavá, jak bude děj pokračovat a na druhý díl se chystám co nejdřív. :)
Za mě top strop oddechovka.

anaïs_books
16.08.2019 5 z 5

Tak tahle kniha se povedla. Děj hezky odsýpal, bylo to čtivé, hlavní postava byla sympatická.
Rozhodně se vrhnu na druhý díl.

Žožik
16.08.2019 5 z 5

Dokonalost. Naprosto zbožňuji autorčin styl psaní. Přečteno jedním dechem a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Sigili
13.08.2019 5 z 5

Vydařená kniha. Možná trošku mi tam něco chybělo ale přesto to byla knížka co stála za to si ji přečíst a jsem ráda za to že jsem si ji pořídila.

Lily731
11.08.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Zajímavý svět. četlo se to skoro samo

4129
17.07.2019 5 z 5

Knihu jsem dostala od rodičů k Vánocům a neměla jsem od ní žádná očekávání. Pravda je ale taková že jen co jsem se prokousala nudným začátkem, kniha mě vtáhla do děje a já se ani nenadála a už byl konec, který byl dechberoucí. Vůbec jsem nečekala že to skončí tak jak to bylo. Postavy byly živě vykreslené a zápasy ve světě Warcrossu mě více než jen bavili. Kniha byla plná akce, napětí a pomocných rukou, které přišly z neočekávaných směrů. Už se těším na další pokračování.

Perry
16.07.2019 4 z 5

Prvních cca 70 stran jsem měla trochu problém se začíst a splynout s příběhem, tak jak jsem zvyklá u jiných knih. Každopádně nevím jestli to bylo mnou, knihou nebo tím neuvěřitelným vedrem :D Ale musím říct, že jakmile se přelouskáte přes úvod a začne se něco dít ... je to pecka! Scény jsou skvěle popsané, akce taky není málo a postavy jsou úžasné :) Každá postava měla/má něco do sebe a je svým způsobem jedinečná. Dokonce i záporáci mě v této knize opravdu moc bavili.
I když jsem si užívala více druhou polovinu příběhu, tak si nemyslím že kniha je k zahození. Pokud máte fantazii, ukáže se kniha jako neuvěřitelná jízda. ;)))

sd1992
02.07.2019 5 z 5

Teda musím říct, že ze začátku jsem se v tomto světě plném virtuální reality dost plácala... :-D Moc jsem se nechytala, začátek mi přišel trošku zbytečně zdlouhavý... ale v půlce mě to najednou tak chytlo a vyplivlo mě to až na konci :D Jak se do toho ponoříte, tak musíte číst prostě dál! Hideo a Emika jsou boží a dokud prostě nevíte, jak to s nimi dopadne, tak nemůžete jíst spát :D Teď jdu s chutí na druhý díl :))

Adele02
26.06.2019 3 z 5

Moc nevím, co si z toho vzít. Je to ulítlý, děsně ulítlý. Spousta věcí byla nedořešená, jenom naťuknutá a nechápala jsem, co se děje, kolikrát až příliš dlouho. Čekala jsem nějaká závratná odhalení, ale všechny plot-twisty mi došly někdy v půlce knížky.

Má cenu vyjadřovat se k překladu? Přívlastky, ji/jí, skloňování jenž, špatné české ekvivalenty, tuna, ale fakt tuna překlepů... ve středu píšu maturitní slohovku, takže kdybych se měla vžít do role těch, co mi ji budou opravovat; Warcrossu bych hned na třetí straně dala za pět. Asi tak.

NymphMaeve
30.05.2019 5 z 5

Výborný a dokonalý příběh. Začetla jsem se okamžitě a s hlavní hrdinkou zároveň najela na stejnou vlnu. Emika je úžasný člověk s vlastními démony, ale se zlatým srdcem a vlastním svědomím. Přirostla mi k srdci, naopak Hideo mi byl od začátku mírně nesympatický, což se časem stupňovalo. Příběh jako takový je napsaný krásně, čtivě a hlavně napínavě. Najdete tam vše - emoce, napětí, přátelství, zvraty i překvapení. Jediné, co mi místy kazilo dojmy, byly chyby. Korektura zde neproběhla úplně stoprocentně a utekly jí chyby jak stylistické, tak i pravopisné (nemluvě o chybějících písmenech). Nebylo to nic hrozného, ale mě to vždy kapku rozhodilo. Konec byl však fenomenální, akorát trochu kratší. Nemůžu se dočkat, až si přečtu druhý díl.

Nicoletta1681
29.05.2019 5 z 5

Marie Lu opět nezklamala???? úžasný nápad, úžasné postavy a hlavně ten zvrat! Jakože upřímně jsem čekala, že Zero bude ten kdo je, ale to vůbec nevadí kvůli tomu, jak se hra obrátila! Jediné co k tomu dodat je, že nutné potřebuji další díl!

KačééZ
09.05.2019 5 z 5

Naprosto skvělé. Přečteno na jeden zátah, musela jsem jednoduše vědět, jak to bude pokračovat. I když jsem měla tušení, kdo se schovává za identitou Zera, odhalení mi to i tak nezkazilo. Mohla jsem se alespoň poplácat po rameni :D

AnnaAm
09.05.2019 4 z 5

Kniha ma velmi zaujala. Počítačové hry nehrám takže je kniha vhodná i pre nehráčov. Velmi sa mi páčili rozne svety kde človek musel zapojiť fantáziu viac než v iných fantasy knihách. Zápletka za mňa super a donutíla ma kúpiť si i druhú časť.

makynka911
04.05.2019 4 z 5

Kniha se četla velmi rychle. Moc jsem nepochopila svět Warcrossu, nebo spíš jsem si hru jako takovou nedokázala představit. Ale zápletka knihy je vcelku ucházející a nakonec mě donutila koupit druhý díl. Zprůměrováno na 4- :)

E.lisabeth
28.04.2019 5 z 5

Asi musim co nejdrive koupit druhy dil! Necekala jsem ze me kniha bude tolik bavit, ale precteno za tri dny i s dvoumesicnim miminkem:). Co me teda ale stvalo byli preklepy, nekdy asi i automaticke opravy v knize. Normalne to moc nevnimam, ale tady tech do oci bijicich chyb byla hromada, nekdy naprosto nesmyslna slova...no chtelo by to lepe hlidat.

veru_nedvedova
24.04.2019 3 z 5

První polovina knihy byla skvělá. Mé srdce zaplesalo nad novým světem. Ale druhá polovina knihy mě zklamala, zvlášť konec.
Popisy autorky byly kolikrát až zdlouhavé a nudné. Jako ušlo to, ale jestli máte na seznamu další knihy na čtení, s touhle bych se nezdržovala.

romison
15.04.2019 2 z 5

Ctivy vcelku, ale mam pocit, ze logika u tehle YA veci silne klopyta. Uz se jim budu vyhybat temhle vecem, jedina prijatelna YA byl Abercrombie

Jacinda
13.04.2019 3 z 5

Autorka evidente holduje anime. Vemte Sword art online, pouzijte koncept psychopassu a zasadte ho do prostredi nejakeho MMO. Bohuzel vetsina pribehu romanek v dokonalem svete a vsechny wow efekty jsem odhalila v pulce cteni, takze pribeh dopadl presne jak jsem cekala. Navic vybudovani hlavni hrdinky zijici v prisernych a zaroven dojemnych podminkach me spis otravovalo. Kazdopadne druhy dil zkusim