Studna věčnosti

První díl trilogie ze světa WarCraftu od Richarda A. Knaaka! Mnoho měsíců již uplynulo od zničující bitvy u hory Hyjal, ve které byla Plamenná legie navždy vyhnána z Azerothu. Nyní ovšem vrhl vír záhadné energie hluboko v horách Kalimdoru tři vysloužilé válečníky do dávné minulosti – do časů dávno před tím, než na svět vkročili orkové, lidé, nebo dokonce vysocí elfové. Do časů, kdy temný titán Sargeras se svými démonickými nohsledy přesvědčil královnu Azsharu a její Urozené, aby očistili svět od nižších ras. Do časů, kdy byli dračí Aspekti na vrcholu moci – netušíce, že jeden z nich je brzy uvrhne do věku temnoty, která zcela pohltí svět jménem V první knize této epické trilogie je výsledek historické Války prastarých navždy změněn příchodem tří hrdinů ztracených v čase: Krasa – dračího čaroděje, jehož ohromná moc i vzpomínky na prastarý konflikt nevysvětlitelně zmizely; lidského čaroděje Rhonina, jehož mysl je rozpolcená mezi rodinou a svůdným zdrojem rychle rostoucí moci; a Broxigara, ostříleného orkského veterána, který již nehledá nic než hrdinnou smrt v boji. Pokud však tito tři podivní spojenci nepřesvědčí poloboha Cenaria a nedůvěřivé noční elfy o zradě jejich královny, bude cesta pro Plamennou legii do Azerothu znovu otevřena. A tentokrát by se bitvy dávné minulosti mohly přelít až do budoucnosti… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/400/warcraft-valka-prastarych-studna-vecnosti.jpg 4.4263

WarCraft - Válka Prastarých (1.)

WarCraft - The Well of Eternity (2004)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Charlie119

Kdo hrál W3 se jistě shodne na tom, že tohle je bezvadný výlet do Kalimdoru :-)

black.susi
03.12.2016

Moje první Warcraft knížka. Už nějakou dobu se (pod menším nátlakem :D) snažím proniknout do tajů tohohle univerza. Bohužel film mě nezaujal, hra jako taková mě nebaví, ale příběh mi nepřišel úplně špatný, tak jsem se rozhodla dát šanci ještě poslednímu médiu a to knize. Po chvíli googlení a snažení se trochu si ujasnit časovou posloupnost příběhu, jsem se vrhla na tuhle knihu. A dobře jsem udělala, protože tohle mě fakt nadchlo, konečně asi začínám chápat, co s tím všichni mají. Přesně tohle jsem potřebovala, kniha ve mě dokázala znovu probudit už skoro ztracenou chuť ke čtení. Pokud někdo váhá, zda se do série pustit, určitě doporučuju a já se jdu hned vrhnout na další díl.

Claudius
16.07.2016

Znáte ten příjemný pocit, kdy si v knihovně půjčíte knihu s myšlenkami, že to bude blbost, ale jakmile se začtete, tak vás ohromě překvapí, jak vás to vlastně baví? Přesně tohle se mi stalo u této knihy. Příběh je velmi poutavý, a jako velké plus slouží fakt, že přestože nejsem na svět WarCraftu nějak zvlášť velký odborník, dokonale jsem se orientoval. Docela se těším, až se dostanu k dalším dílům. Vřele doporučuji všem fanouškům herní série.

Hanz97
16.05.2015

Pro milovníky světa Warcraftu je tahle kniha takřka povinnost. Perfektní příběh, který dokresluje celkovou změnu světa Warcraftu, kdy už nejde o konflikt mezi "nižšími" rasami, ale dodání nového nepřítele v podobě Plamenné legie. Skvělý přírůstek do rodiny Warcraft, který nezklame ani ostřílené čtenáře fantasy.

Ropušák
18.03.2015

Naprosto parádní! Číst příběh, kde se objevují oblíbené postavy ze hry vás daleko lépe a více vtáhne do děje. Dozvíte se zde, jak to všechno začalo s Plamennou legií, jak to bylo dříve, než se z některých postav stali záporáci apod. Rozhodně se těším na další dvě pokračování a už se nemůžu dočkat. Jsem zvědavej, jak to všechno dopadne. Kniha mě velice nadchla a rozhodně doporučuji :)

karel3856
13.01.2015

První díl ze série se mi četl ještě celkem hezky, na nejdůležitější momenty příběhu zde nedojde a člověk je hezky uveden do děje. Bohužel další dva díly u mě osobně nedostály slibům z prvního.

Covenant
16.07.2014

Tak tohle mě nějak nechytlo...

Brutius
07.04.2012

Velice podařený úvod do Války Prastarých, jen je mi líto že nedostal více prostoru Broxigar.