Navždy s tebou

Navždy s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/bmid_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4 700 88

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Forever with You , 2015

Ála1968
03.01.2024 5 z 5

I když tento díl nebyl tak akční, přesto byl úžasný.Stef s pověstí potvory a záhadný Nick,to nemělo chybu.Tahle série bude patřit mezi moje oblíbené

Knihomol_ka
14.04.2023 5 z 5

Tak u tohoto dílu jsem si opět pěkně pobrečela.

Bylo to pro mě hodně emoční. Hlavní postavy jsem si opět zamilovala z předchozích dílů a jsem moc vděčná za Nicka a Stef.

Stefani je úžasná a charismatická osoba. Miluji její dávky humoru, a že si na nich nehraje.

Nick je podobný Camovi. Dobrý humor a mírumilovný člověk.

Příběh byl opravdu velmi krásný, ale od začátku jsem tušila co se tu stane a pořád jsem doufala, že se ten příběh bude vyvíjet jiným směrem. I přes to vše to bylo vážně krásný a užila jsem si tenhle příběh.

Taky jsem ráda, že se zde pořád objevují postavy z předchozích dílu a máme tak možnost vědět co se děje s ostatními páry a kam se v životě posunují.

JaAnička
13.01.2023 4 z 5

Dostalo mě to...opravdu, a ačkoli knihy s takovým tématem moc nevyhledávám, tady mi i slza ukápla a to už je co říct. Stef je příjemná a sympatická holka, a přestože se to po prvních knihách nečekala, dokázala, že není jenom "skočsemskočtam holka" a že má taky čtenářům co nabídnout. A když už jsme už skoč a přeskoč... Nick je fajn, vlastně se da říct, že je úplně stejný jako Cam, Jase, Jax i Reece...svalnatý, sexy, vtipálek, okouzlující, ochranitelský a schopný ženu podržet, když mu probrečí tričko. Prostě ten typ dokonalého - napsaného ženou - muže, kterého by si přála každá holka, aspoň 2x za týden na večeři a 3x na snídani...A proč vlastně taky ne, že? Přesně k tomu ty knihy primárně jsou, ztracení se v životě jiných postav, křičet, jak jsou hloupé, když se zbytečně hádají nebo nekomunikují, ale přes to všechno očekávat velkolepý happy end, při kterém zazní ta skorotabuizovaná slova "miluji tě". Od tohoto typu knih nic jiného ani neočekává, a právě proto jsou tak dobré.
Rozhodně si tato kniha zasloužila víc stran, víc emocí a více romantických a společných chvil. Tedy ne, že bych jim nevěřila, ale na to, že sama hrdinka přiznává, že na sebe nemají skoro vůbec čas, se posouvali celkem rychle (Je moc škoda, že se závěrečné plotwisty vždycky tak rychlé vyřeší - a tady je to extrémně rychlé).
Svým způsobem jsou všechny díly stereotypní a generické, ukazují nám všemožné osudy lidí a taky to, že všechno jde překonat, když má člověk lásku...
Prostě pohádka pro dospělé.

Misshell1
22.09.2022 5 z 5

Další v pořadí Stef a Nick. Důkaz, že pod tou skořápkou, kterou vidíte navenek se skrývá někdo úplně jiný, se svou vlastní minulosti, která ho/ji vedla k tomu, jak se jevil navenek. Nick se sexem na jednu noc a Stef s přáním mít takovou lásku, jako její rodiče, do té doby sex na jednu noc. Ale to nevěděli, že ta jedna noc není poslední. Moc krásně napsaný příběh, popravdě si už nepamatuji, jestli u předešlých slza ukápla, tady každopádně minimálně dvakrát.

petulkapeta
10.07.2022 5 z 5

Znamenalo to, že si přál, aby mezi námi bylo něco víc? Ovšem snažil se být můj kamarád, což zjevně nikdy dřív s žádnou holkou nezkusil. A co jsem cítila já? Mohla bych k němu cítit víc?
Zatímco mě pomalu hladil po zádech v uklidňujícím gestu, vnímala jsem, jak mi poskočilo srdce. Jo. Mohla bych... cítit víc.
Možná... možná tohle bylo ono. Možná se tahle přitažlivost a vzájemná chemie přemění v něco mnohem hlubšího. Možná že on je... ten jeden jediný.

Moc krasny i když i smutny příběh Nicka a Stefanii

MAU256
25.04.2022 5 z 5

Další krásně čtivý příběh, tentokrát o Nickovi a Stef. Stefanii mi byl líto, tohle by neměla zažít žádná žena, ale mít po boku Nicka, ve dvou se dá vše zvládnout. A proč? No přeci láska je mocná čarodějka... ;-). Knížku pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

moudivlacek
26.03.2022 5 z 5

Se Stef jde pověst mrchy, s Nickem pověst sexu jen na jednu noc. Tudíž by to mělo být v tomto případě snadné, užít si a odejít. Ale ono je to trochu jinak.
Stef touží v skrytu duše po takové lásce, kterou měli rodiče, Nick se závazného vztahu bojí kvůli minulosti. Ale najednou je tu náhoda jak hrom - a i když "udělali prevenci", je Stef těhotná. A Nick - sice lapá po dechu ze začátku, ale pak je rozhodnutý jít do toho. A Stef také. Promítá se tu plno lidiček z minulých dílů a krásně navazují na nový příběh. Proto je zcela na místě číst tuto sérii popořadě. Stef má úžasnou mámu a Nick "opravdové srdce". A i když život pořádně s dvojicí zacloumá a prověří, najednou se pro ty dva objeví parta lidiček, která nedopustí, aby padli až na úplné dno. Nick je tak schopný díky Steff "zbavit se" jedné traumatizující minulosti, a tak nečekaně vyřeší i podivný vztah k jedné osobě v partě těchto lidiček.
Příběh lásky, který sice není vzácný, ale působivě vylíčený. A je pravda, že tato banda lidí se mi hluboce vryla pod kůži. Já si čas s nimi vysloveně užívám. Moc se těším na další díl.

Toledo
27.12.2021 5 z 5

Mně se i tento díl ze série moc líbil a určitě bych ho neoznačila na slabší. Každý byl něčím originální a měl osobitý příběh. Opravdu povedená série.

princesse
29.06.2021 5 z 5

Skvělé čtení. Opět jsem si tento díl užila, stejně jako všechny předchozí a hned začínám další. Opravdu mi série sedla. Určitě doporučuji i tento příběh. Každý má něco do sebe. Nejsem schopná říct, že by byl některý slabší. Asi správné načasování.

Kristy.Seb
11.06.2021 4 z 5

Děj byl fajn, hezká zápletka... Ale že všech dílů jednoznačně nejslabší díl.

Ewilka
27.05.2021 3 z 5

Asi nejslabší díl série.

rakakan
29.04.2021 3 z 5

Příběh jsem přečetla, místy i se slzami. Pro mě ale asi nejslabší díl. Vše začínalo dobře, postupně se ale příběh dal snadno předvídat. Závěr byl jako z červené knihovny. Přesto doporučuji přečíst.

ovecka535
18.04.2021 5 z 5

Wau,moc pěkně se mi kniha četla. Nick byl perfektní chlap.

Knihodrak
09.03.2021 5 z 5

Krásný závěr celé série. Autorka stále dokáže překvapit a vykouzlit neskutečně krásnou lásku♥️. Jestli i třeba trošku pochybujete o Stefanie z předešlých dílů, tak nepochybujte a přečtěte si i tento poslední díl, kterým se všechno uzavře ♥️. Stef je stejně skvělá jako Avery, Tereza, Calla a Roxy♥️, ale to už sami z knihy pochopíte :)

Raislin
10.02.2021 5 z 5

Kniha je moc hezky napsaná, krásně se četla. Romantický příběh, který vznikne náhodou, protože ani jeden z hlavních postav se nechce vázat, každopádně oba byli sympatičtí. Stála za přečtení!

johana3160
12.01.2021 4 z 5

ANO! Konecne me autorka dostala. Smutnym pribehem, ale se stastnym koncem. Presto nedam plny pocet. Podle prvnich zminek o Nickovi z predchozich dilu jsem cekala neco trochu jineho. Autorka bohuzel po par naznacich presla se svemu stereotypu a to jak s muzskym hrdinou tak zenskou hrdinkou. Zajimavou vystrednosti je vestici stripterka. Presto me pribeh dojal a par slzicek ukaplo. Zatim nejlepsi ze serie.

Ketfl
18.12.2020 5 z 5

Upřímně jsem se na příběh Nicka a Stefanie moc netěšila, ani nevím proč. Pak si tedy dokážete představit to příjemné překvapení, které jsem u čtení měla. Opět se jednalo o nádherný příběh. Nickovi i Stefanii jsem moc fandila, i když si prošli teda šíleně smutnou událostí. Velké plus dávám autorce za to, že se v dílech stále objevují postavy z předchozích dílů - jsem nadšená, když se dozvím i něco o nich. No, a teď směle na poslední dvojici, už se klepu, co si pro nás autorka připravila u Brocka a Jillian. :-)

lihate
28.11.2020 5 z 5

Celá tahle série mě nepřestává překvapovat. Tenhle díl se mi opravdu líbil, ale nedokážu se rozhodnout, který se mi ze série líbil nejvíc. Na každém toho bylo mnoho krásného. Stefanie ani Nick v předchozích dílech moc nebyli, proto je poznat do hloubky, dávala možnost až tato kniha. Podezření co se Stefanii stane, jsem měla hrozně brzy a nemohla jsem přestat číst, dokud jsem nezjistila, zda je to tak. Jejich příběh je plný emocí, které se jednoduše přenášejí na čtenáře a on je tak může neskrytě prožívat s nimi. Myslím, že spousta žen, které potká stejný osud jako Stef v této knize můžou nalézt malé uklidnění a vědomí že v tom skutečně nejsou samy. Nikdy to není jednoduché, ale vždycky je důležité vědět, že na to jsou minimálně dva.

JanuldaN
12.11.2020 3 z 5

Trošičku vybočuje ze série, není zde kriminální rovina, což mi vůbec nevadí. Naopak je tento díl lidský, přirozený, nenásilný... (1. díl - znásilnění, 2. díl - vražda, násilí na ženách, 3. díl - podsvětí, drogy, krádeže, vražda, 4. díl - přepadené ženy, stalking, 6. díl - přepadení, postřelení; uf, bylo toho zkrátka dost)
Závěr potěší všechny příznivce Avery a Camerona. Příjemné, nenáročné čtení.

Saraken
11.10.2020 5 z 5

A opat pokracuje autorka s dalsouh skvelou knihou :)